Ugrás a kommentre

The Clone Wars DVD és Blu-Ray


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Kijött a harmadik évad megjelenésének hivatalos infója az sw.com -on! Eszerint október 18 -án jelenik meg DVD és BR (digibook) formátumban. A DVD ára 45 dollár, a BR 60 dollár lesz.

 

Exrák:

 

Creating Kamino

Hutts and the Underworld

Witches and Monsters

Secrets of Mortis (látatlanban is ez lesz a kedvencem :D )

Chewbacca Returns

 

Ezenkívül ami talán a legnagyobb finomság, az a több mint 30 kivágott vagy kibővített jelenet amiket eddig még nem vagy csak részben láthattunk! Az extrák 90% -a csak a BR kiadáson lesz rajta.

 

http://www.youtube.com/watch?v=KjzgHqob5hg&feature=player_embedded

 

http://www.youtube.com/watch?v=TADQm5EK004&feature=player_embedded

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jól néz ki. Ha meglesz a lejátszóm rendelem is. Még mindig megdöbbenek mennyire olcsó az USA-ban a Br-lemez. És nem csak az ottani fizetésekhez képest.

Ebből az árból valószínűleg még kedvezményt is ad az amazon. Lehet, hogy tízezer alatt lesz az ára!!! Ha iztt kijönne pont ez a kiadás, nem úsznánk meg 20 alatt...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebből az árból valószínűleg még kedvezményt is ad az amazon. Lehet, hogy tízezer alatt lesz az ára!!! Ha iztt kijönne pont ez a kiadás, nem úsznánk meg 20 alatt...

 

 

20 még jó ár lenne. Attól tartok simán elkérnék érte a 30-at. De itt soha nem fog megjelenni úgysem. Én is ráállok majd az Usa vonalra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...

Jövőhéten jelenik meg a harmadik évad BD-n. Megrendelés leadva, de sajnos nagy visszalépés történt a külcsínt illetően, mert a korábbi digibook változatot egy egyszerűbb kiszerelés váltotta fel. :(

 

tcw.jpg

 

tcw2.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, volt-e már, mert csak az első oldalt olvastam vissza, de ezt most találtam:

 

DVD megjelenések 2011. november 16: Star Wars: A klónok háborúja - 2. évad (Star Wars: The Clone Wars S2, 4 DVD :yeah:

http://www.dvdextra.hu/news.asp?KOD=584451882221593197129925

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, volt-e már, mert csak az első oldalt olvastam vissza, de ezt most találtam:

 

DVD megjelenések 2011. november 16: Star Wars: A klónok háborúja - 2. évad (Star Wars: The Clone Wars S2, 4 DVD :yeah:

http://www.dvdextra.hu/news.asp?KOD=584451882221593197129925

Na ez remek hír a fanoknak. :) Kár, hogy ennyit késnek vele, bár értékelni kell, hogy egyáltalán kiadják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem "hál' isten" nem akkora csúszás. Mivel az első évadot is csak a Blu-ray-jel együtt vettem meg, így voltaképpen alig két hónap leforgása alatt lesz meg két évad. :)

Viszont így remélem jön majd a többi is és nem állnak le vele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos ennek nem tudok örülni, mert DVD-n nem szeretném megvenni. Majd marad az amerikai rendelés, csak részletekben, mert egyszerre a 3 évad nem lenne kevés, a múlt havi Saga kiadás után meg pláne. Nem úgy tűnik, h most jön majd a jó világ, de várok, hogy a dollár olcsóbb legyen, vagy legyen akció. Éppen nem sürgős, de mindenképpen az amcsi kiadás kell majd. Bár ha 6 évados lesz, tuti lesz TCW díszdoboz is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem "hál' isten" nem akkora csúszás. Mivel az első évadot is csak a Blu-ray-jel együtt vettem meg, így voltaképpen alig két hónap leforgása alatt lesz meg két évad. :)

Viszont így remélem jön majd a többi is és nem állnak le vele.

Most már biztos nem fognak leállni. :) Apropó! Mikor szándékozol referálni a legutóbbi TCW -ből? Vagy már az is sok? :D

 

Sajnos ennek nem tudok örülni, mert DVD-n nem szeretném megvenni. Majd marad az amerikai rendelés, csak részletekben, mert egyszerre a 3 évad nem lenne kevés, a múlt havi Saga kiadás után meg pláne. Nem úgy tűnik, h most jön majd a jó világ, de várok, hogy a dollár olcsóbb legyen, vagy legyen akció. Éppen nem sürgős, de mindenképpen az amcsi kiadás kell majd. Bár ha 6 évados lesz, tuti lesz TCW díszdoboz is.

Nekem már úton van a harmadik évad BD-n. Már alig várom, hogy a kezembe vehessem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem már úton van a harmadik évad BD-n. Már alig várom, hogy a kezembe vehessem. :)

 

Mindenképpen várom a beszámolódat!! Az utolsó 2 résztől vizuális orgazmust várok, ugyanis az a két epizód jelenleg a technika csúcsa a TCW-ben. Amúgy meglepődtem, h a harmadik évadnak már kicsit szerényebb lesz a csomagolása, sőt ahogy néztem az extra is kevesebb lesz. Pedig először majd ezt az évadot akarom megvenni. (mert a második felének minden részét imádom)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenképpen várom a beszámolódat!! Az utolsó 2 résztől vizuális orgazmust várok, ugyanis az a két epizód jelenleg a technika csúcsa a TCW-ben. Amúgy meglepődtem, h a harmadik évadnak már kicsit szerényebb lesz a csomagolása, sőt ahogy néztem az extra is kevesebb lesz. Pedig először majd ezt az évadot akarom megvenni. (mert a második felének minden részét imádom)

Sajnos ez már nem digibook lesz. :( Viszont a kép és a hang is jobb elvileg. Először került DTS-HD sáv a lemezekre! Iszonyú kíváncsi vagyok mit nyújt majd. Kritika lesz természetesen, mint az eddigi kiadásokhoz. :) Egyébként 9900 Ft volt... Ennyiért ingyen van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, volt-e már, mert csak az első oldalt olvastam vissza, de ezt most találtam:

 

DVD megjelenések 2011. november 16: Star Wars: A klónok háborúja - 2. évad (Star Wars: The Clone Wars S2, 4 DVD :yeah:

http://www.dvdextra.hu/news.asp?KOD=584451882221593197129925

 

Ez tuti vétel. Pont most jutott eszembe hogy mi van már a megjelenéssel?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Apropó! Mikor szándékozol referálni a legutóbbi TCW -ből? Vagy már az is sok? :D

Kérdésedre a válasz a megfelelő topicban leledzik. Csak azért váratott ennyit magára, mert a nagymamámnál töltöttem le a laptopra (a Terra Novához és a The Bing Bang Theory-hoz hasonlóan, amiket még szintén nem láttam), csak aztán azt azóta sem nagyon kapcsoltam be. Amikor meg igen, akkor meg nem volt kedvem megnézni (értsd: a szabadságomon jól elfáradtam, így melóban inkább aludtam vagy pihentem :D). De ma már minden ok, a következő meg már - remélem, ha csak a lövészet nem tart sokáig - szombaton meg lesz tekintve, ahogy annak lennie kell. A TCW az TCW, azt nincs mi kihagyassa velem. Na jó, max Lucas, ha egyszer valami balszerencse okán elrontja, de ahogy elnéztem ezt az epizódot, erre még várni kell egy kicsit.

 

Most már biztos nem fognak leállni. :)

Sajnos még vígan leállhatnak. :( A MASH-ből is megjelent már két évad, és nemrég volt róla szó, hogy több nem lesz. Legalábbis a közeljövőben semmiképpen. Ugyanígy felfüggesztették az X-aktákat is, a Chuck folytatása sem nagyon jön, stb... Sajnos a magyar DVD/BR piac olyan, hogy bármikor képesek abbahagyni. Nincsenek tekintettel a vásárolóra, aki esetleg szeretné befejezetten a polcán tudni kedvenc szériáit (bezzeg puffognak a letöltések miatt...). :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kérdésedre a válasz a megfelelő topicban leledzik. Csak azért váratott ennyit magára, mert a nagymamámnál töltöttem le a laptopra (a Terra Novához és a The Bing Bang Theory-hoz hasonlóan, amiket még szintén nem láttam), csak aztán azt azóta sem nagyon kapcsoltam be. Amikor meg igen, akkor meg nem volt kedvem megnézni (értsd: a szabadságomon jól elfáradtam, így melóban inkább aludtam vagy pihentem :D). De ma már minden ok, a következő meg már - remélem, ha csak a lövészet nem tart sokáig - szombaton meg lesz tekintve, ahogy annak lennie kell. A TCW az TCW, azt nincs mi kihagyassa velem. Na jó, max Lucas, ha egyszer valami balszerencse okán elrontja, de ahogy elnéztem ezt az epizódot, erre még várni kell egy kicsit.

Megnyugodtam. :D Egyébként gondoltam, hogy valami ilyesmi ok van a háttérben. A héten nem lesz TCW. :(

 

Apró érdekesség, de az xpress -nél még nem lehet előrendelni a második évadot... Kíváncsi leszek mennyibe kerül majd.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így fog kinézni a magyar 2. évad DVD kiadásának borítója:

tcw2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Én kicsit furcsállom, hogy egy az egyben az amcsi kiadást "honosították", az 1. évad alapján nem erre számítottam. Ha a későbbi évadokban is követik ezt a menetrendet (ami nem ártana, mivel így nem lesz össze-vissza), akkor az 1. évad eléggé ki fog lógni a sorból. Sajnos extrák ezúttal sem lesznek rajta (csak az interaktív menük és a közvetlen jelenetválasztás - már ha ezek annak számítanak), ennek ellenére, jelenleg úgy áll, hogy részemről biztos vétel lesz.

 

A bolti ára egyébként 6990 ft lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Akkor neked is alakul a gyűjteményed. :D

 

 

Persze, csak én mindig megvárom a fizetést ami a hónap utolsó napja. Én ha van eredetiben megvásárolom.

 

Viszont akinek még nincs meg az első évad az 1450 ft-ért megveheti a Tescoban december 8.-áig. Mikor megláttam lehidaltam rendesen, tavaly 7000 ft volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, csak én mindig megvárom a fizetést ami a hónap utolsó napja. Én ha van eredetiben megvásárolom.

 

Viszont akinek még nincs meg az első évad az 1450 ft-ért megveheti a Tescoban december 8.-áig. Mikor megláttam lehidaltam rendesen, tavaly 7000 ft volt.

Jó lesz majd újranézned a második évadot. :)

 

Közben én is a végéhez értem a harmadik évados BD -nek, és mindent ütött. Igyekszem még idén megírni a kritikát. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Viszont akinek még nincs meg az első évad az 1450 ft-ért megveheti a Tescoban december 8.-áig. Mikor megláttam lehidaltam rendesen, tavaly 7000 ft volt.

 

Ez nem csak a darabonként csak négy részt tartalmazó változat? Mert szétbontva is kiadták.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont akinek még nincs meg az első évad az 1450 ft-ért megveheti a Tescoban december 8.-áig. Mikor megláttam lehidaltam rendesen, tavaly 7000 ft volt.

Ez komoly? :o

Ezek után gondolkozom, megvegyem-e most eredetiben, vagy várjak 1 évet, amikor a töredékéért hozzájuthatok. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nem csak a darabonként csak négy részt tartalmazó változat? Mert szétbontva is kiadták.

De, az :)

http://tesco.hu/akcios-termekek/tesco-arena-plaza-hipermarket/muszaki-cikk-multimedia/multimedia/star-wars-a-klonok-haboruja

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja ez átverés? Nem az egész évad ennyi? Akkor elnézést ezt jól elnéztem.

 

Ody: Igen azt tervezem az egyik napra hogy megnézem a 2. évadot természetesen pár sör társaságában. :D Kb 6-7 óra lesz, de nem baj.

Jól tetted hogy megnézted a 3. évadot. Kiváncsi vagyok a véleményedre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.