Ugrás a kommentre

The Clone Wars DVD és Blu-Ray


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Csak úgy találomra belenéztem pár képbe kíváncsiságból. Ha nem is tükrözik a valódi minőséget, de nekem (aki soha nem HB-ben nézem a TCW-t) még így is élesnek tűnnek. Ezek után biztos szép és tűéles lesz a BD-lemezek képe. :)
Pedig ezek még tompák is az igazi HD képhez képest. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pildi, ne keverjük a HD-t holmi ceruza minőséggel. :P:D
Pedig amikor begépeltem, még HD volt, vagy legalábbis úgy tűnt. :D Egyébként ráadásul az élesség tekintetében sajnos nem a HB a legjobb ceruzaminőség. :)

 

 

Pedig ezek még tompák is az igazi HD képhez képest. ;)
Látod, nekem kár is lenne BD-lemezt venni. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj, épp írni akartam, hogy elég érdekesre sikeredett az első évad magyar feliratozása. Ilyenek vannak, hogy Dzsedik, Ventresz, Grivesz :rock: Persze biztos, hogy ez a kisgyerekek miatt van, mert nem olyan gyakoriak csak gondolom a kiejtés miatt írták így, fonetikusan :love:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj, épp írni akartam, hogy elég érdekesre sikeredett az első évad magyar feliratozása. Ilyenek vannak, hogy Dzsedik, Ventresz, Grivesz :rock:
Nekem még az Xpressnél van a csomagom várok egy filmre :love:

Azért ez a feliratozás durva :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A padlóm csupa nyál lett, Ody :love:

Köszi a képeket :D

Belenéztem, és hát lefostam a bokám! :rock: Megint realizáltam, hogy még az a 720p-s verzió is, amit itt nézek egy nagy nulla ehhez képest. A nagy felbontású technika minden elemét kihasználták (már megint). Tökéletes! Hétvégén mit fogok én itthon élvezkedni (a szomszédok nagy-nagy örömére). :D Teljesen beszippantja az embert. No majd írok róla egy értékelést. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj, épp írni akartam, hogy elég érdekesre sikeredett az első évad magyar feliratozása. Ilyenek vannak, hogy Dzsedik, Ventresz, Grivesz :rock: Persze biztos, hogy ez a kisgyerekek miatt van, mert nem olyan gyakoriak csak gondolom a kiejtés miatt írták így, fonetikusan :love:
Megvetted oldie? :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj, épp írni akartam, hogy elég érdekesre sikeredett az első évad magyar feliratozása. Ilyenek vannak, hogy Dzsedik, Ventresz, Grivesz :D Persze biztos, hogy ez a kisgyerekek miatt van, mert nem olyan gyakoriak csak gondolom a kiejtés miatt írták így, fonetikusan :love:

Hál' isten, nem nézem feliratosan. Bár elég faramuci indok - ha valóban ez áll a háttérben -, hogy a gyerekek miatt, mert szerintem a gyerekek előbb nézik meg szinkronosan, mint feliratosan :rock:

Jövő héten szerintem én is engedélyezem, hogy kihozzák (mivel együtt rendeltem meg apám karácsonyi ajándékával, így olyan napra kell esnie az érkezésnek, amikor ő dolgozik).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: Gratulálok hozzá. Sok örömet a kiadványhoz.

 

Valaki megvásárolta már különben az 1. évad dvd-jét? Milyen? Alig várom hogy meg tudjam venni.

Köszi! A második kérdésre a válasz engem is érdekelne. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg mutatós darab, Ody, "fogyaszd" egészséggel! :D

Valaki megvásárolta már különben az 1. évad dvd-jét? Milyen? Alig várom hogy meg tudjam venni.

Nekem elvileg december vége felé meg lesz. :D Bár sok rosszat hallottam/olvastam a magyar kiadványról, nálam mindenképpen a dvd-gyűjteményben a helye. Normál Stereo hang, semmi extra (max a választható jelenetek és az interaktív menük, már ha ezeket lehet extráknak nevezni) és állítólag a képarány sem a legelőnyösebb. Az eredeti kiadványhoz képest ez nagyon karcsú, de én már annak is örülök, hogy egyáltalán kiadták nálunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg mutatós darab, Ody, "fogyaszd" egészséggel! :D

 

Nekem elvileg december vége felé meg lesz. :D Bár sok rosszat hallottam/olvastam a magyar kiadványról, nálam mindenképpen a dvd-gyűjteményben a helye. Normál Stereo hang, semmi extra (max a választható jelenetek és az interaktív menük, már ha ezeket lehet extráknak nevezni) és állítólag a képarány sem a legelőnyösebb. Az eredeti kiadványhoz képest ez nagyon karcsú, de én már annak is örülök, hogy egyáltalán kiadták nálunk.

 

 

Nekem is csak december lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

állítólag a képarány sem a legelőnyösebb.
Ezt az 1.78:1 -es képarányt én se értem. A CN így adta le. Na és? Ez már ok arra, hogy csonka képpel adják ki? :D Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ÁRKÁDban vettem...az Örsön. Sorry! :D

 

Ilyen igényes SW kiadás Magyarországon EDDIG MÉG SOHA nem jelent meg (szerény véleményem szerint). A kiadvány ára borsós, hiszen 6990 FT-ért árulják, ezért azonban 4 DVD-t kap a kedves vásárló, egy rendkívül igényes papírtokot (jó vastag) és egy frankó belső kialakítású lapozható tokot.

 

Szerintem a magyar borítókép és a hátoldal is messzemenőkig igényesebb szerkesztésű, mint az eredeti kiadás azonos részei. Engem kifejezetten zavar, ha egy ilyen nagy ívű történetnél, csak egy karakter (az angol kiadás esetében ugye Cody) található a dobozképen. Jelen esetben a külsőségek tekintetében a magyar kiadás külsőre sokkal dizájnosabb mint az USA DVD kiadás. (A BR-ről csak Ody tud nyilatkozni:)

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

(A BR-ről csak Ody tud nyilatkozni:)
A TCW BD -k a gyűjteményem díszei. Aki volt nálam és megvizsgálta saját kezűleg, az tudja, hogy nem a levegőbe beszélek. :D Dombornyomásos külső borító, olyan mint egy könyv. Nincs ennél igényesebben kiadott filmem.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.