Ugrás a kommentre

The Clone Wars DVD és Blu-Ray


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Japán szinkron :D

De régóta megnéznék egy SW filmet japán szinkronnal. De szerencsések a németek, ők hallgathatják.

 

Viszont nekem nem tetszik a borító, valahogy nem hozza az SW hangulatot... :D

 

Szerk: Nincs a BD-jükön angol nyelv :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel románoknál nincs szinkron, így érdekes lesz a Warner kiadások. Remélhetőleg az IC szinkronokat fogják használni, nem pedig ők csinálnak hozzá szinkronokat.

Azért kíváncsi leszek, mikor és milyenek lesznek az első Warneres kiadványok tőlük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel románoknál nincs szinkron, így érdekes lesz a Warner kiadások. Remélhetőleg az IC szinkronokat fogják használni, nem pedig ők csinálnak hozzá szinkronokat.

Azért kíváncsi leszek, mikor és milyenek lesznek az első Warneres kiadványok tőlük.

Maradjunk csak a TCW vonatkozásában. Remélem kiadják soron kívül, hisz nyereséges lehet a karácsonyi szezonban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hajaj, ezek biza nem túl jó dolgok. Szépen nézünk majd ki ha nem lesz magyar szinkron a TCW-n. :lol:

Van egy olyan sanda gyanúm, hogy a BR kiadásról le kell majd mondani.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hajaj, ezek biza nem túl jó dolgok. Szépen nézünk majd ki ha nem lesz magyar szinkron a TCW-n. :lol:

Van egy olyan sanda gyanúm, hogy a BR kiadásról le kell majd mondani.

Magyar szinkron? :lol: Engem nem érdekel a magyar szinkron, még ha lenne rajta akkor sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát szerintem sokakat érdekel. Pl. engem is. :lol: A Sagat is azért nem vettem meg DVD-n, mert az EP3 kivételével nem szinkronos.

Akkor még egy jó darabig nem is veszed meg. :lol: Persze tudom, sokaknak lényeg a szinkron. Számomra már csak élményrombolónak jó. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
Aki jól tud angolul megkérdezhetné tőlük, hogy ki akarják-e adni és mikor? (infoline@provideo.ro)

Ahogy olvastam nem zárkóznak el a kérdésektől és válaszolgatnak rá. :)

Ez jó ötlet! Sajna nem tudok eléggé angolul. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért a románoktól kell megkérdezni?
Mert az FHE-től a Warner elvette a kiadási jogokat egyik napról a másikra (bővebben itt) és a román Pro Video-nak adta azt. Így hát a közeli országokat a Pro Video látja el Warneres filmekkel. A HP6-ról lehet eddig tudni, hogy hogyan adják ki (4 kiadásban lesz bővebben itt) és ez elég biztatóan hangzik.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert az FHE-től a Warner elvette a kiadási jogokat egyik napról a másikra (bővebben itt) és a román Pro Video-nak adta azt. Így hát a közeli országokat a Pro Video látja el Warneres filmekkel. A HP6-ról lehet eddig tudni, hogy hogyan adják ki (4 kiadásban lesz bővebben itt) és ez elég biztatóan hangzik.

 

Azt tudtam, hogy a Warner-filmek forgalmazása megszünt, de azt nem hogy újjáéledt, sem azt hogy román céggel.Kösz.

Hát én nem bízom a románokban.Magyar cégnek kellett volna maradnia.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis bemutató, hogy milyen is lesz a külföldi kiadás:

Nem rossz :) Igazság szerint a filmeknek miért nem csináltak ilyen hiperszuper megjelenést? A többi nagy sorozat kiadásai mellett az SW-filmek majdnem fapadosnak számítanak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az Ep3 regényváltozata van meg angolul hangoskönyv formátumban, és ott egy CD méretű dobozba csomagolták mind a 14 lemezt egy nagyon klassz kihajtható rendszerű borítóba, plusz az egészet a dobozban hungarocell védi. Szerintem abban akármeddig ellesznek a lemezek.

Lehetne ilyet csinálni DVD-vel is sorozatok esetén, DVD-tok méretben. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hm... megnézném ezt az audiobook-ot, hogy néz ki mert eddig nem találkoztam vele :)

A lemezek sima papíron vagy kis lemez helyeken vannak (úgy mint a digipackban vagy az amaray tokban)?

 

(mondjuk az se mindegy milyen digibookban lesz az évad. Olyanban mint a Poltergeist vagy olyanban, mint pl. a GTA:SA?)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.