Ugrás a kommentre

The Clone Wars DVD és Blu-Ray


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

The Clone Wars DVD

 

Spoiler:

Star.Wars.a.klonok.haboruja.2008.CUSTOM.HUN.NTSC.DVDR-Knight

 

Beszarás skaccok. :D Belenéztem az elejébe és valami hihetetlen az egész. A kép majdnem leugrik a képernyőről, győnyörűek a színek, a magyar hang remek, a zene nem nyomja el a párbeszédeket......és odacsap a Dolby hang amikor kell. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már alig várom! Jöhet akármilyen rip, a gyári az igazi. Főleg a hang és a kép tekintetében. :D Mert ugye milyen DVD.rip az ami 700 megás? ;)

Az enyém négy és fél gigás. :P Érintetlen kép, hang Blu-rayről :P:D Egyedül az extrák hiányoznak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt nem tudjátok, hogy a 2 lemezes Xpress változatban az extrákon van-e magyar felirat? Ott nem írják sajnos. Írtam nekik levelet ezzel kapcsolatban, de még nem válaszoltak.

Szerkesztve: - GorkyZero
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt nem tudjátok, hogy a 2 lemezes Xpress változatban az extrákon van-e magyar felirat? Ott nem írják sajnos. Írtam nekik levelet ezzel, kapcsolatban, de még nem válaszoltak.

Szerintem lesz rajtuk mert ez Warner kiadvány.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Délután megnéztük teljes egészében a Klónok háborúját. No skaccok, lehet tesztlemezt kiáltani, illetve esetemben "csak" tesz anyagot. :D De tekintve, hogy minőségromlást nem követett ez a változat, a különbség elhanyagolható lesz az eredetihez képest. :) A hang brutális, dinamikus, a zene mindvégig érezhetően szól és ezzel a együtt a párbeszédek is jól érthetőek maradnak. :) A kép az pedig hihetetlenül gyönyörű, pixelhiba nuku. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek....csak ne tolták volna a megjelenést még egy hetet. :)

Személy szerint én örülök neki, mert így talán azonnal küldethetem (sajnos lógnak nekem némi pénzzel, ami a DVD-re van szánva). Bár gondolom, ez titeket nem vígasztal :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Én meg most nézem az emailjeimet és: "Örömmel közöljük, hogy rendelésed feldolgozásra került, így rövidesen várható, hogy becsenget hozzád csomagunkkal a GLS-futárszolgálat munkatársa." :oops:

Van kemény kétezerötszázam. Mit csináljak? Már nem tudom lemondani... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most jött az üzenet, hogy már átvehető a DVD az xpress-nél, de beteg vagyok, és nem tudok érte elmenni. :oops:

Nekem is megjött az értesítés, hogy feladták, így holnap megkapom végre. :D (Jobbulást Pildi)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg most nézem az emailjeimet és: "Örömmel közöljük, hogy rendelésed feldolgozásra került, így rövidesen várható, hogy becsenget hozzád csomagunkkal a GLS-futárszolgálat munkatársa." :oops:

Van kemény kétezerötszázam. Mit csináljak? Már nem tudom lemondani... :D

Kérj kölcsön a szüleidtől. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.