Ugrás a kommentre

3x05 - The Return


Ajánlott hozzászólás

2024. 03. 06. - 22:07, Ody Mandrell írta:

Szerintetek Crosshair keze miért remeg?

Egy kis Várda Keserűért. :D

 

Viccet félretéve, szerintem is két oka lehet vagy a lelki vonal vagy valami mellékhatása a kísérletezésnek.

 

Tetszett az epizód, jó volt visszatérni a bolygóra. A hangulata 10/10es volt nem kevés Dűne beütéssel. Szívmelengető volt látni ahogy Hunter és Crosshair megbékélnek. Illetve az is hogy Wrecker megőrizte C felszerelését. Az is tetszett, hogy megemlékeztek Techről. 

 

Kíváncsian várom a folytatást. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Donát írta:

Wrecker megőrizte C felszerelését.

Nálam Wecker a kedvenc Batch tag. Imádom a nagy melákot, hatalmas szíve van. :) 

 

6 perccel korábban, Donát írta:

Az is tetszett, hogy megemlékeztek Techről. 

Igen, az a néma főhajtás mindenkitől hatalmas volt! :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 perccel korábban, Donát írta:

Egy kis Várda Keserűért. :D

 

Viccet félretéve, szerintem is két oka lehet vagy a lelki vonal vagy valami mellékhatása a kísérletezésnek.

 

Tetszett az epizód, jó volt visszatérni a bolygóra. A hangulata 10/10es volt nem kevés Dűne beütéssel. Szívmelengető volt látni ahogy Hunter és Crosshair megbékélnek. Illetve az is hogy Wrecker megőrizte C felszerelését. Az is tetszett, hogy megemlékeztek Techről. 

 

Kíváncsian várom a folytatást. 

Ahogy Hunter leesett/lezuhant a lény járatába, és egy pillanatra elvesztette az eszméletét, az Crosshair számára pont hogy Mayday-t juttathatta eszébe. Szerintem átfutott a gondolat a fejében, mi van ha történik valami az egyik volt társával/családtagjával a szeme láttára..

Ő már egy másfajta Crosshair, itt már nyoma sincs az 1. évados határozottságnak, vagy céltudatosságnak, a részéről.

Szépen lassan az arogancia is teljesen alábbhagyott nála, ahogy teltek a percek a részben. 

Csak mivel ő nagyon makacs, nehezen tudja a külvilág felé kifejezni magát. 

Nálam ez a rész, inkább a 2. évados "The Outpost" epizódra hajazott. :)  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Crosshair nagyon összetett személyiség. A mutációja is erre játszik rá. Szinte ezzel szemben megy. Nagyon jól írtad Rex, próbál változni de abszolút nem erőltetetten. Szép lassan olyan szintre fog jutni, ami  a karaktere szempontjából a kiindulópontot is meg fogja haladni. Ritka bravúr animációs formában összehozni egy ilyen karaktert. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek epizód volt! Tetszik a párhuzam, hogy ahol Crosshair saját ellenállása a Birodalommal szemben megszületett, ott ért igazán célt ez a cselekedet azáltal, hogy a csapat ténylegesen visszafogadta. Vagyis leginkább a csapat összes tagja, hiszen Omega sosem mondott le róla, Wrecker meg a maga bumfordi, kicsit együgyű módján ezekben a dolgokban tisztábban látva, Omega megítélésére bízta magát. Echo pragmatikusan állt a dologhoz (meglátjuk, milyen infókat hoztál), Hunter volt a legnehezebb dió, aki nagyon várta Crosshair magyarázatait, az ő bizalmát volt a legnehezebb visszaszerezni. S hogy sikerült, ahhoz egy ilyen küldetés kellett, ahol megint egymásra hagyatkozva, veszélyben mutatkozzon meg, hogy ők egy oldalon állnak ismét. Innentől jöhet a terv, hogyan szabadítják ki a többi klónt!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Pildi írta:

Wrecker meg a maga bumfordi, kicsit együgyű módján ezekben a dolgokban tisztábban látva, Omega megítélésére bízta magát.

Habár úgy tűnik, szerintem Wrecker nem együgyű. :) Omega értékítéletében pedig még szép, hogy megbízik. Én is hagyatkoznék rá, bár Crosshair szerint túl bizalmas az emberek irányában. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Habár úgy tűnik, szerintem Wrecker nem együgyű. :) Omega értékítéletében pedig még szép, hogy megbízik. Én is hagyatkoznék rá, bár Crosshair szerint túl bizalmas az emberek irányában. :D 

Igen, szerintem sem együgyű, inkább csak nem gondolja túl, nem bonyolítja a dolgokat. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

31 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Habár úgy tűnik, szerintem Wrecker nem együgyű. :) Omega értékítéletében pedig még szép, hogy megbízik. Én is hagyatkoznék rá, bár Crosshair szerint túl bizalmas az emberek irányában. :D 

 

29 perccel korábban, Donát írta:

Igen, szerintem sem együgyű, inkább csak nem gondolja túl, nem bonyolítja a dolgokat. 

 

Nem úgy értettem, hogy ostoba vagy ilyesmi, ezért szerencsésebb lett volna egyszerűnek irnom, mert valóban, inkább az az igaz, hogy nem bonyolítja túl a dolgokat, ahogy Donát irta. :)

 

Egyébként Omega erkölcsi iránytűje ugyanolyan erős, mint Rey-é,  s aki nem gondolja túl a dolgokat, az pont ezért könnyebben is megérzi ezt. Logikusan átgondolva elég nagy lutri egy kislány értékitéletében ilyen szinten megbízni, ehhez kell az, hogy valaki ösztönösen álljon hozzá. Na Wrecker ilyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó rész volt. Szeretem a karakterépítős részeket. Most bőven volt rá alkalom, és kellett is. Vadásznak újra bíznia kéne Célkeresztben. Célkeresztnek is újra bele kéne simulnia a csapatba. Szerintem jó úton haladnak e felé. Omega igyekszik a kötőanyag szerepet betölteni. Csak nehéz eldönteni, mikor lehet rá ilyen téren szükség és mikor kell ráhagynia Vadászra és Célkeresztre a dolgokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.