Ugrás a kommentre

Trailer


Yoda József

Ajánlott hozzászólás

23 perccel korábban, Bence1997 írta:

Tegnap számolgattam és ha tényleg június 5 a premierdátum, akkor 79 nap múlva érkezik a sorozat. A Kenobi ennyi nappal a premierje előtt kapta meg a teaserét. :D

Confused Doubt GIF by Banco Itaú

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Atyaég ez a kép milyen menőn néz ki? Egyébként is thrillerként hirdették. Hát ez rendesen adja a komolyabb hangulatot. Nagyon várom az előzetest. Bevallom bennem vegyes érzések vannak a széria kapcsán. A Mando filmnél, a második Andor évadnál vagy a Sceleton Crew-nál például szinte tuti biztos vagyok benne hogy szuper lesz amit kapunk, vagy minimum nagyon szórakoztató. 

Itt viszont az alkotókat még nem láttuk Star Warst csinálni. Egyszerre nagyon várom mit hoztak össze meg kicsit tartok tőle hogy nem kapják el az SW-t kellően jól... akárhogyis: izgatottan várom az előzetest.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kábé 90%-ban a Celebrationön is leadott trailer, kivéve a legvége, mert az azzal ért véget, hogy a sok Jedi a kamerával szembenézve aktiválta a kardját. A Sith Nagyúrnak tűnő alak és az Erőcunami abból kimaradt. Szóval hűűűűazanyjááááát! :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is a Celebration előzetes ugrott be, de nem néztem rongyosra, szóval nem voltam benne biztos. A vége epik volt, de úgy az egész rendben van! Sok érdekesség van itt, érdemes belemélyedni. 

 

0:17-től az lehet Jedha?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.