Ugrás a kommentre

Trailer


Yoda József

Ajánlott hozzászólás

Amikor megpillantottam a sok gyereket a mesterrel a Jedi Templomban az rögtön a prequel-feelinget hozta be, amit nagyon jó volt újra érezni. Lehetett volna egy kicsit diverzebb az osztály, olyan szempontból, hogyha jól számoltam csak két nem emberi fajba tartozó gyerek volt. Visszatérve a prequelre, nagyon másnak tűnik ez a korszak, mégis ismerős húrokat pengetnek (a sok Jedivel például), ettől még ez az időszak annyira különbözőnek tűnik egyelőre az alapján, amennyi bepillantást nyerhettünk a megszokott prequel érától, hogy nem tudom mire számítsak. Érdekes lesz a konfliktus úgy, hogy a sötét oldal is így bekapcsolódik... sokat ígérő volt az a vörös fénykard a végén. Olyan érzésem van, hogy ezek a Jedik is teljesen mások lesznek, mint az Rend, amit az előzményfilmekből ismerhetünk és kíváncsi leszek, hogyan reagálnak majd a Sithre. 

 

Ez eleve egy baromi ígéretes produkciónak indult, hiszen egy eddig csak a könyvekből ismert korszakba kalauzol el minket ez a sorozat, de most az előzetes után még jobban várom. Egy hónap lesz kiheverni a TBB valószínüleg szintén ütősnek ígérkező fináléját, aztán már rögtön jön is az Acolyte... hát fogalmazzunk úgy, hogy jó dolgunk van! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

0:17-től az lehet Jedha?

Elképzelhető, a 2. fázisban ott volt például egy kocsmaféleség (az Enlightenment), lehet annak egy "modernkori" verziójába készül Amandla karaktere, hogy megölje Carrie karakterét? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ő az.

 

Szerintem első kedvcsinálónak teljesen megfelelő. Ha esetleg nem szivárgott volna ki a Celebrationös előzetes, akkor nálam lehet, hogy nagyobbat durrant volna, de még így is rendelkezett új jelenetekkel, amik nagyon érdekesek!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Wilde írta:

kíváncsi leszek, hogyan reagálnak majd a Sithre. 

Hát, abból kiindulva, hogy nagy bölcsességű és tudású Ki-Adi-Mundi 100 év múlva még megrendíthetetlenül állítja, hogy a Sith-ek 1000 éve kihaltak, gyanítom, ha szembe is kerülnek egy mesterrel és/vagy egy tanítvánnyal, akkor sem maradnak elég ideig életben ahhoz, hogy fecsegjenek róluk a többi Jedinek.

 

7 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

0:17-től az lehet Jedha?

Bár igaz, hogy 130+ évvel járunk korábban, szóval ez talán nem a legjobban megalapozott érv, de nekem eléggé másnak tűnik az építészete.

 

Tetszik, hogy több alkalommal is láthatjuk, hogy a Jedik az Erőt használva harcolnak, nem fénykarddal. Ez már mutatja, hogy másabbak, mint akárcsak Qui-Gon és Obi-Wan az ep1-ben, hogy a Jedi tábornokokat ne is említsem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Tök jó jelenet amikor a padawanok sorolják mit látnak. Az nagyban hajaz a TLJ jelenetére, amikor Luke tanítja Rey-t. 

Nekem is ez ugrott be. :)

 

Veszett jó előzetes. Baromi érdekes lesz látni ennyi jedit akcióban! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

27 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Talán kicsit epikusabbra számítottam, de még így is remek előzetes. Az a zöld csajszi akit a Jedi templomba látunk Vernestra lenne? 

Eredetileg én is valami nagyobb szabásúra számítottam. De minél többet újranézem annál jobban tetszik, pláne nagy TV-n, fülessel. Várom nagyon. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

25 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Talán kicsit epikusabbra számítottam, de még így is remek előzetes. Az a zöld csajszi akit a Jedi templomba látunk Vernestra lenne? 

Szerintem fogunk még előzetest kapni májusban, az majd epikusabb lesz és többet mutat :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

JesszumPepi hát most leesett az állam. Annyira nem vártam ezt a sorit, valahogy a celebrationös teaser annyira nem jött át, de most egész másképp látom a dolgokat. :D

Ez brutál jól néz ki, és itt aztán lesz Jedi, szóval aki hiányolta őket az most örülhet...többek közt én. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Először én is csalódást éreztem hogy egy az egyben a Celebrationos előzetest adták le pár jelenettel megspékelve. De a nagy világ azt nem látta. Kivéve persze akik megnézték a kamerás verziót.

A lényeg jhogy jó lesz ez és érdekes. Az egyértelműen látszik hogy ezek a Jedik teljesen mások mint a PT-érában. Máshogy tanulnak, máshogy harcolnak, máshogy öltöznek. Itt inkább a Rey-féle régebbi tanok dominálnak, amit Luke is tanított ahogy írtátok páran. Tehát a következő 100 évben kezdett valami elromlani a Rend körül aminek a vége a bukásuk lett.

Legjobban az érzem ezeken a Jediken hogy tényleg a béke őrei és ez sugárzik róluk.

 

2 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Hát, abból kiindulva, hogy nagy bölcsességű és tudású Ki-Adi-Mundi 100 év múlva még megrendíthetetlenül állítja, hogy a Sith-ek 1000 éve kihaltak, gyanítom, ha szembe is kerülnek egy mesterrel és/vagy egy tanítvánnyal, akkor sem maradnak elég ideig életben ahhoz, hogy fecsegjenek róluk a többi Jedinek.

 

Remélem erre figyelni fognak. A PT Jedijei szerint ezer éve nincs Sith. Yoda sem javítja ki rendtársát. Magyarán Yodának sem szabad tudnia erről. Szerintem a trailer látott Jediket mind meg fogják őlni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Egyértelműen jó lesz, vastag SW hangulattal. :) 

 

Érdekes, hogy a Jedik más öltözetben vannak a templomban és másban terepen.

Ez is a Köztársaság Fénykorából van. Ott hozták be először, hogy volt egy ünnepi öltözetük (ez a fehér-arany színű), és egy terepmunkára való, ami eddig inkább barna volt, ez változik itt egy ilyen aranybarnás árnyalatra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki-Adi Mundi mondatára reagálva: mi van, ha a sorozatban úgymond eltusolják azt, hogy egy sith-el találkoznak? Tegyük fel, hogy az előzetes végén az a 8-10 jedi tényleg szembeszáll egy sith-el, utána viszont hallgatnak erről. Nem ez lenne az első eset, hogy ilyet tennének:

Köztársaság Fénykora 2. fázis SPOILER

Spoiler

Yodáék konkrétan eltusoltak minden Névtelennel kapcsolatos történést a Dalnai csata után, miután szembetalálták magukat velük.

 

 

 

Az csak nem egy Kel Dor? :D

 

r/StarWars - Is that Plo Koon on the far right?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 minutes ago, Bence1997 said:

Ki-Adi Mundi mondatára reagálva: mi van, ha a sorozatban úgymond eltusolják azt, hogy egy sith-el találkoznak? Tegyük fel, hogy az előzetes végén az a 8-10 jedi tényleg szembeszáll egy sith-el, utána viszont hallgatnak erről. Nem ez lenne az első eset, hogy ilyet tennének:

Köztársaság Fénykora 2. fázis SPOILER

  Hide contents

Yodáék konkrétan eltusoltak minden Névtelennel kapcsolatos történést a Dalnai csata után, miután szembetalálták magukat velük.

 

 

 

Az csak nem egy Kel Dor? :D

 

r/StarWars - Is that Plo Koon on the far right?

Az eltussolás egy sith esetében borzasztó rossz lenne. 

 

Igen, amúgy az szerintem egy kel dor

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.