Ugrás a kommentre

Trailer


Yoda József

Ajánlott hozzászólás

1 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Viszont ha csak egy sith holokronból tájékozódott Yoda akkor miért gondolja hogy az amit abban látott az még most is igaz a sithre? Azóta a szervezet átalakulhatott a kettő szabályát dobhatták is akár.

Amilyen pökhendiek lettek a Jedik, simán lehet, hogy úgy vannak ezzel a tudással, hogy amíg nem jön frissebb infó, addig igaz. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Dzséjt írta:

100 évvel az ep1 előtt valahogy Yoda tudomására jutna, hogy talán léteznek még a Sith-ek és hall a kettős szabályról (akár a te két elméleted valamelyikével), akkor az azt is megmagyarázná, miért ilyen biztos benne Qui-Gon temetésekor, és azt is, miért ő az egyetlen a Tanácsban, aki nem kételkedik egyből Qui-Gon szavában.

Ez tetszene. A Tanács jó pár tagja fogalmazott meg különvéleményt a PT alatt. Mi van, ha a Tanács a Sith-ekről sem vélekedik egységesen? Mundi és Windu és még páran a "Sithek ezer éve kihaltak" vonalat viszik, míg mondjuk Yoda meg Yaddle inkább szkeptikus. És azért nem hozták szoba Qui-Gonék előtt, mert ez a Tanács "belügye", hogy megvitassák és egységes véleményt képviseljenek a többi Jedi felé. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Észrevettétek, hogy a padawanoknak nincs hajtincse? 

 

Nekem úgy rémlik mintha valamelyik 1. fázisos HR könyvben említenék, hogy ebben az időben nem volt általánosan kötelező. A mesteren múlott, hogy megköveteli-e a padawanjától.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Bomarr írta:

Egy ötlet: néhány jedi tudomására jut, hogy a sith visszatért, de úgy döntenek valami miatt -mondjuk azért mert azt hiszik hogy megfékezték/elpusztitották- hogy ezt a tudást eltitkolják, ezért nem válik köztudomásuvá.

Hát, az az egy biztosnak tűnik nekem, hogy legalább egy Sith Nagyúr, és tippre a mester tiszteletét teszi. Valahogy nem tudom elképzelni, hogy a trailer végén egy mezei sötét oldali Erőhasználó vágott földhöz féltucat Jedi lovagot, akinek véletlen pont vörös fénykardja van. Akárki is ez a tag, minimum Sidious szinten nyomja a témát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

34 perccel korábban, Iqvi írta:

Az eltussolás egy sith esetében borzasztó rossz lenne. 

Ha a Jedi Tanács tenné ezt, egyetértenék veled. De az előzetesben akik szembenéznek a vörös fénykardot birtokló illetővel inkább tűnnek normál jedinek (Sol egyelőre az egyedüli mester, akiről tudunk, Yord jedi lovag, meg ott van Sol padawanja, a többi karakter meg lehet csak szimplán lovag szinten tetszeleg), akik dönthetnek úgy valami oknál fogva, hogy nem szólnak erről semmit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Az illető nem muun. :D

 Jó, de erről igazán nem ő tehet. :P :lol:

 

3 perccel korábban, Bence1997 írta:

Ha a Jedi Tanács tenné ezt, egyetértenék veled. De az előzetesben akik szembenéznek a vörös fénykardot birtokló illetővel inkább tűnnek normál jedinek (Sol egyelőre az egyedüli mester, akiről tudunk, Yord jedi lovag, meg ott van Sol padawanja, a többi karakter meg lehet csak szimplán lovag szinten tetszeleg), akik dönthetnek úgy valami oknál fogva, hogy nem szólnak erről semmit.

Az is lehet, hogy csak nem ismerik fel benne a Sith-et, mert az illető nem képzett a Jedi harcművészet terén. :hehe:

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Az illető nem muun. :D

Ha 100 évvel vagyunk a Baljós árnyak előtt, és megtartják Plagueis eredeti születési évét, akkor mindössze 15 éves lenne a sorozat idején :D ha Plagueis szerepel, én azt mondom inkább a sorozat végefelé lehet majd, nem az első évadban

A végén lévő piros fénykardos alak a keze alapján férfinak tűnik nekem, szóval azt sem gondolom, hogy az (esélyesen) sötét oldalra átálló főszereplő lenne az.

 

Szerintem ez a sötét alak lesz, aki egyben a Sith Nagyúr is:

 

image.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy a legyilkolt Jedik valami olyasmibe ütötték bele az orrukat, amibe nem kellett volna.

 

Amúgy a celebrationös trailerben nem voltak neimoidiaiak? Vagy az a Skeleton Crew trailerében volt? Már nem emlékszem, de mintha lettek volna valamelyikben. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól van, akkor még nem ittam el teljesen az eszemet. :) 

Na, hát akkor lehet, hogy a Sith-ek már itt a Kereskedelmi Szövetséggel szövögetik a szövetségük szövetét, a Jedik meg talán ezen a vonalon valamit megneszelnek. Úgyhogy kiküldik a proto-Ventressüket, hogy nyiffantsák ki a kotnyeles lovagokat. Persze, ez csak fantáziálás a részemről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az lett volna a következő kérdésem, hogy hol láttunk ilyen karaktert, mert tudom hogy láttam már ilyet, de az istenért nem ugrott be hol és olyan volt, mint egy viszkető pont amit nem ér el az ember :D de 

19 perccel korábban, Bence1997 írta:

az Új Köztársaság utolsó főkancellárja.

 

-tól egyből magam előtt láttam a jelenetet. :) 

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Észrevettétek, hogy a padawanoknak nincs hajtincse? 

De van.

Jobb szélső Jedinek ott van a hajfonata.

 

De egyébként tényleg benne volt a könyvekben, hogy ekkor még nem volt kötelező, csak ha a mester megkövetelte.the-acolyte-cast-social-feature.jpg

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Főleg a kicsikre gondoltam, de amúgy valóban lehetett ilyen a könyvekben, most nem emlékszem erre. :) 

 

Amúgy a trailer nagyon szép megtekintést produkál a youtube-on, viszont elég megosztónak tűnik: 123 ezer like mellett 112 ezer dislike van. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.