Ugrás a kommentre

Yord Fandar jedi lovag


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Nem akarom lerombolni a nimbuszod, de nekem már alapból szimpatikus volt. :) Az első lét rész alapján ez csak erősödött. Az avatar ötlethez a bátorítást viszont tőled kaptam. :D 

Erre gondoltam, nyilván nem arra hogy miattam lett szimpatikus. Az a színész érdeme. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erős lett a Yord igen, de vajon fennmarad-e akkor is amikor szembenéz a sötétséggel? Komoly kérdés ez, amire nem tudunk válaszolni, nem, még nem. Meditálni, meditálni kell és az erőre kell hagyatkozni, hogy vezesse a Yordot a mi vágyaink és az akarata szerint. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hiszem, hogy Yord úgy végezné, hogy a redshirt jedik közepette hal meg. Szerintem nem véletlenül kérte meg most Osha, hogy Yord ott legyen, amikor a bűntudattal viaskodó Solt majd vissza kell tartóztatni. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hiszem, hogy Yord szerepe ennyi lett volna. Amekkora kultusz nőtt köré igen kicsi idő elteltével, valahogy nem érzem, hogy már most kiírnák! Valószínűleg a Yord iránti rajongás a készítőket is meglepte, és ha lesz 2. évad (és itt most nem patkol el) valszeg még komolyabb szerepet kap :D ha már ennyien szeretik. 

Mindenesetre nálam marad Anakin az avatáromon! :P 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem sem fogjuk elveszíteni Yordot. Szerintem ő és Jeckie túlélik majd az évadot. Sol már esélyesebb az elhalálozásra, pláne a legutóbbi rész után, amikor elmondja Oshának, hogyha megvan Mae és visszatérnek a hajója, mindent elárul. Na ilyenkor szokták az illetőt megölni. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Darth Riddick írta:

Nem hiszem, hogy Yord szerepe ennyi lett volna. Amekkora kultusz nőtt köré igen kicsi idő elteltével, valahogy nem érzem, hogy már most kiírnák!

A kiírás (ha lesz ilyen) már rég megtörtént, függetlenül bármiféle kultusztól. Vagy azt gondolod, hogy látva, hogy mennyire kedvelik sokan, gyorsan átírják a forgatókönyvet? :P 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Öööö... nem, nyilván nem erre gondoltam. Tisztában vagyok vele, hogy ez nem így működik. Valószínűleg rosszul fejeztem ki magam. Ha a forgatókönyvekben már eldőlt Yord sorsa az első évadban, akkor nagy népszerűség ide vagy oda, azon már nem tudnak változtatni, hisz nyilván leforgatták, stb.... de valahogy mégsem érzem azt, hogy Yord és Jeckie is elhullana már most... 

... aztán max nézünk nagyot, ha mégis dead!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazából, ha népszerű, és meghal, akkor az elmúlása még ütősebb lesz. Volt már ilyenre példa, amikor a készítők szándékosan kiirtak egy karaktert mindjárt az első évadban, néha tényleg úgy, hogy nem tudták előre, mennyire népszerű lesz (ez a blama), néha meg szándékosan úgy írták meg, hogy népszerű legyen és ezt kihasználva nyiffantották ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.