Ugrás a kommentre

1x05 - Rookies


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Az Erő minden lényt áthatja, így a klónokat is. Ettől még biztos nem erőhasználók, hisz Jango sem az. :D
Nekem ugyan mindegy. Szerintem ez az egész csak akkor érdekelt engem amikor Isten tudja hogy miért beírtam és nem is akartam utána vele foglalkozni. Ma nagy kedvetlen egy kicsit visszatértem hozzá de tovább már nem is akarok vele foglalkozni.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem ugyan mindegy. Szerintem ez az egész csak akkor érdekelt engem amikor Isten tudja hogy miért beírtam és nem is akartam utána vele foglalkozni. Ma nagy kedvetlen egy kicsit visszatértem hozzá de tovább már nem is akarok vele foglalkozni.

Ha egyszer már beírtad akkor a 'mag el van vetve'. Tudom, hogy nem bírod elviselni az ellentmondást, de ez a 'klónok használják az Erőt' dolog tényleg egy méretes hülyeség! Csak meg kell nézni a részt.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az hogy elhajolnak a lövés elől, az nem jelenti azt, hogy az Erőt használják.Jó a kiképzésük.Másrészt egy "rajzfilm"-ben nem kell ezen kiakadni.Mindegyikben az van, hogy a főhőst nem találják el.Ez a műfaj jellegéből adódik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy észrevétel, vagy újabb baki, vagy akármi. A klónok miért játszanak Michael Knightosat? Vagyis miért a "karórájukba" beszélnek, mikor a sisakjukban van a rádió? Bár Hevy amikor hátra marad a sisakba kell beszéljen, mert mindkét keze foglalt.

Jogos meglátás, ámbár lehet, hogy külön csatornán üzemel a kettő. :D

Szerkesztve: - Oldfighter
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a sisak mikrofonok csak pár méterig üzemelnek. A "karóra" meg nagy hatótávolságú. Ugye az ep4-ben a rohamosztagosoknak is volt külön komlinkjük, és az ep3-ban Cody is a "karóráján" kommunikált Sidioussal.

Viszont, Neyo és Baccara meg a sityakjukon keresztül kapták meg a 66-ost. Igaz, ők már nem ep2-es sisakot viseltek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a sisak mikrofonok csak pár méterig üzemelnek. A "karóra" meg nagy hatótávolságú. Ugye az ep4-ben a rohamosztagosoknak is volt külön komlinkjük, és az ep3-ban Cody is a "karóráján" kommunikált Sidioussal.

Viszont, Neyo és Baccara meg a sityakjukon keresztül kapták meg a 66-ost. Igaz, ők már nem ep2-es sisakot viseltek.

Cody (és Gree) szerintem itt nem jó példa, mert a hologrammal beszélt/ek, az meg furán mutatna a sisakban:). És szerintem rajtuk se ep2-es sisak volt már. A pár méteres sisakrádió hatótávnak nem nagyon látom értelemét, mert pl a Genosisi csatamezőn egy pár száz méteren belül szétszóródott egység tagajainak is kellet komunikálniuk, miközben lőttek, meg gépeket vezettek, szóval kellett a kezük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végül is lehet. Hiszen ha a sisakos mindig működne, akkor azt a dumát is hallanák valahol a "vonal" végén, amit nem oda szán, így aztán kell egy vezérlő hozzá. Vagy hangvezérelt a sisakos :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az epizód legjobb szövege megint Grievous nevéhez fűződik: " Nem hagyhatjuk, hogy pár nyamvadt klón megállítson minket" :D Angolban még jobb a hangzása. :D

 

Igen ez tényleg jó, bár elég nagyképű annak tudatában, hogy mire képesek a klónok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Jedik állandóan megszivatták és a csatákat elbukta.

Amiket láttunk. Anakinnal és Obival nem bír. De a narrátor az elején mindig isteníti. Ez még az EPIII -mal is passzol, ahol végre szemtől szembe találkozik élete megkeserítőivel. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Láthatnánk már végre, mire fel kapta a hírnevét, miért is istenítik, mert lassan hiteltelen lesz a kép, amit tudunk róla a kapott információk alapján.

Másik epizódban láthattuk amikor "fenntartotta a hírnevét".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért mint ellenfelet Anakin és Obi-Wan is elismeri. Még ők is erősen problémásnak tekintik, ha megjelenik valahol. És eddig csak azt láttuk, hogy velük nem bír. Az egyetlen kivétel a Rookies, ahol a klónok tesznek neki keresztbe. Plo Koon csak időt nyerni tudott a droidok legyőzésével, a megmenekülésüket Anakinnak és Ahsokának köszönhetik (ja, meg Artunak is... :D ). A csak említett esetekben, vagy ahol nem volt fontosabb szereplő, általában Griveous győzött.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na OK, a történet elsősorban nem róla szól, lehet mondani, hogy belőle ennyi épp elég is, elég ha tudjuk valahonnan, mire képes, és kapunk belőle némi ízelítőt. Annyira azért nem hiányzik, hogy az ő dicsőséges hadjárataival teljenek az epizódok. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.