Ugrás a kommentre

Ahsoka Tano


Dzséjt

Ahsoka a Rebelsben  

48 felhasználó szavazott

  1. 1. Szerinted jó ötlet volt behozni Ahsokát a Rebelsbe?

    • Igen
      42
    • Nem
      0
    • Majd meglátjuk
      6


Ajánlott hozzászólás

Én valahogy nem izgulok Ahsokáért, és nem azért mert nem vagyok fan, hanem mert akárhogy is lesz, jó döntéseket fog hozni - ebbe az irányba mutat a karakter fejlődése.

Eléggé szemszögfüggő, kinek mi számít jó döntésnek...

 

Szerintem hiú remény lenne azt gondolni, hogy Luxot csak "véletlenül" hozták be a sztoriba, akkor is olyan szerepekkel, amilyenekkel... Én túl sok megoldást nem látok Ahsoka kiírására (azért kíváncsi lennék, mi az a 7-8 féle befejezés, amiről Filoni beszélt)... egyre biztosabb vagyok benne, hogy meghalni nem fog. Marad a Rend elhagyása, ami egy kézenfekvő dologgal meg is valósítható, megágyaztak már neki. Az más tészta, hogy teljesen karakteridegen dolog tőle, de ebbe ráérek még belemenni az adott résznél... :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát Sky azért a dologért én is aggódom egy picit.DE van egy kis optimista előérzetem ami arra mutat nálam hogy ezt a "megágyazást" vagy rossz előérzetet Ahsoka sorsát illetően egy nem várt fordulat egyszerre csak eloszlatná.Szerintem mivel Ahsoka nagy részt vesz ki a sorozatból olyan durranással rukkolnak elő ami senki nem gondolt volna.Persze ez csak az én véleményem de valami mégis ezt súgja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát Sky azért a dologért én is aggódom egy picit.DE van egy kis optimista előérzetem ami arra mutat nálam hogy ezt a "megágyazást" vagy rossz előérzetet Ahsoka sorsát illetően egy nem várt fordulat egyszerre csak eloszlatná.Szerintem mivel Ahsoka nagy részt vesz ki a sorozatból olyan durranással rukkolnak elő ami senki nem gondolt volna.Persze ez csak az én véleményem de valami mégis ezt súgja.

 

Én is hasonlóképpen vélekedem,mint Te. Gondolom a rajongók fele,vagy inkább több,mint fele azt hiszi,hogy Lux által lesz kiírva a sorozatból.... Meghalni nem fog,ez tény és való.... Szerintem lesz itt valami nagyobb dolog is....valami csattanó... Csak már jó lenne tudni,hogy mi az.

Szerkesztve: - Ágki
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem se Lux által lesz kiírva a sorozatból, az túl mainstream lenne. Alapból sokan arra gondolnak hogy szerelembe esik vele és érte hagyja el a rendet, szóval tuti hogy nem így lesz, ennél sokkal váratlanabb dolog lesz :D. Csak előrehoznám már azt az 5. évadot 1 hónappal legalább.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eléggé szemszögfüggő, kinek mi számít jó döntésnek...

 

Szerintem hiú remény lenne azt gondolni, hogy Luxot csak "véletlenül" hozták be a sztoriba, akkor is olyan szerepekkel, amilyenekkel... Én túl sok megoldást nem látok Ahsoka kiírására (azért kíváncsi lennék, mi az a 7-8 féle befejezés, amiről Filoni beszélt)... egyre biztosabb vagyok benne, hogy meghalni nem fog. Marad a Rend elhagyása, ami egy kézenfekvő dologgal meg is valósítható, megágyaztak már neki. Az más tészta, hogy teljesen karakteridegen dolog tőle, de ebbe ráérek még belemenni az adott résznél... :para:

Nem értem a dolgot. Karakteridegen lenne tőle egy romantikus kapcsolat? Pont hogy nem. Egyáltalán miből gondolod ezt? :) Ahsokának az eltüntetésére a legjobb és legfájdalommentesebb módszer az, ha szerelmes lesz és eltűnik a képből. Ennél nincs jobb forgatókönyv. Én teljesen ennek a híve vagyok, és remélem ezt fogják meglépni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem értem a dolgot. Karakteridegen lenne tőle egy romantikus kapcsolat? Pont hogy nem. Egyáltalán miből gondolod ezt? :) Ahsokának az eltüntetésére a legjobb és legfájdalommentesebb módszer az, ha szerelmes lesz és eltűnik a képből. Ennél nincs jobb forgatókönyv. Én teljesen ennek a híve vagyok, és remélem ezt fogják meglépni.

Nekem nem azzal van bajom, hogy ne lehetne szerelmes, hanem azzal, ahogy bemutatták a kapcsolatát Lux-al a Friend in need-ben. A rész elején az a szemezés, na az iszonyú karakter idegen volt tőle. Arról nem is beszélve, hogy milyen lazán rábólintott arra, hogy "jó csapatot" alkotnak Lux-al. Most nem azért, de abból amit én láttam, Ahsoka volt az, akinek ki kellett húznia mindkettejüket a sz*rból, amibe Lux rántotta bele mindkettejüket... Oké, ez is nevezhető csapatmunkának, "egy bizonyos szemszögből nézve"... Ahsokáttól azt várná az ember, hogy beszól valamit, hogy "Csapat? Én végeztem az összes munkát, Mr Bonteri!" vagy valami hasonlót, nem azt, hogy révetegen bámulva rábólint egy ilyen ökörségre!

 

Ahsoka azért jobb esetben is van 13-14 éves. Nem hiszem hogy egy kapcsolatért elhagyná a Rendet, ami véget is érhet fél év-1 év múlva. Magának lőne marha nagy öngólt ezzel.

 

14 volt a sorozat elején. Most 15-16 közt lehet, de a lényeggel egyetértek.

 

 

Ami a "sötét kihívást" illetti, szerintem az lesz, hogy Ahsoka kap néhány epizódot Lux-al, hogy rendes kötődés alakulhasson ki köztük, aztán a srácot váratlanul kinyírják, és kiderül, hogy az Anakin "ültette magok" közül melyik az erősebb Ahsokában :)

 

Egxébként összevetve azt, amit Filoni mondott a legutóbbi IGN interjúban Ahsokáról, azzal, amit még januárban közzétett a Facebook-on, nagyon azaz érzésem, hogy lovaggá fogják ütni :? Különösen az FB-s "it will raise her to her greatest heights" azaz "csúcsra fogja emelni" (Ben ne gondolj semmi rosszra! :P) és az IGN "mindaz, ami jövőre történni fog vele, örökre meg fogja változtatni a karakterét, és különösen a többi karakterhez való viszonyát" részek csengenek nagyon össze.

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: Dettó ezt gondolom. Az új évadból úgy tűnt, hogy Ahsoka nagyonis hajlamos a szerelemre. Mivel egyébként is elég lázadó tipus és hajlamos az érzelmeire hallgatni, szerintem ez nagyonis következik a karakteréből.

Pontosan. Nem véletlenül tűnt fel Lux ebben a negyedik évadban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sky, a kérdéses topikban te magad írtad, hogy "Eget rengető probléma nincs vele, csak nekem nem jön be. Tudom, ez nem érv, csak egy szimpla vélemény, megindokolni nem igazán tudom."

Ez inkább Luxra vonatkozott, mert annak ellenére, hogy csinál hülyeségeket bőven, különösebb gondom nincs vele. A karakter "funkciója" az, ami nem tetszik, az általad beidézett szöveg után ki is fejtettem, miért nem fekszik nekem a téma, hogy Ahsoka szerelembe essen.

De ez is olyan megosztó dolog, mint minden más. Sokaknak biztos tetszeni fog, nekem sajna nagyon nem. De ahogy írtam, nincs mit tenni, el kell fogadni. Az ismert tények fényében nem sok remény van a dolog ellenkezőjére, minden esetre irigylem Ágkiék optimizmusát. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ha Anakinba zúgna bele akkor elfogadnád Ahsoka érzelmeit? :)

Ez hogy jön ide? :)

Ilyen értetlenül fogalmaznék? Nyugtassatok meg, hogy nem. :P

Lux-szal nincs bajom, de azzal igen, amiért behozták őt a sztoriba (lehetne Lee-Char, Jinx vagy Pinokkió is). Anakinnak ott van Padmé, nem értem, hogy kerül az Ahsoka szerelmi szállal egy lapra?

 

Egyébként, Ody, a válaszom után te magad felelted, hogy "Így, hogy kibontottad, már jobban érthető."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tehát Bonteri nem baj, de a koncepció pusztuljon, miszerint Ahsokának szerelmesnek kell lennie? :)

Nem a legpontosabb megfogalmazás, de nagyjából igen, a koncepció nem tetszik. Nem tudom elképzelni róla, hogy egy gyerek miatt, akivel párszor találkozott otthagyja a Rendet, ezzel együtt a Jedi léttel járó felelősséget... főleg ebben a vészterhes időszakban.

 

Egy olyan verzióval még ki tudnék egyezni, hogy Lux csak egy "próba" Ahsoka számára és mesterével ellentétben ő nem a szerelmet választja legvégül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eléggé szemszögfüggő, kinek mi számít jó döntésnek...

 

Szerintem hiú remény lenne azt gondolni, hogy Luxot csak "véletlenül" hozták be a sztoriba, akkor is olyan szerepekkel, amilyenekkel... Én túl sok megoldást nem látok Ahsoka kiírására (azért kíváncsi lennék, mi az a 7-8 féle befejezés, amiről Filoni beszélt)... egyre biztosabb vagyok benne, hogy meghalni nem fog. Marad a Rend elhagyása, ami egy kézenfekvő dologgal meg is valósítható, megágyaztak már neki. Az más tészta, hogy teljesen karakteridegen dolog tőle, de ebbe ráérek még belemenni az adott résznél... :para:

Igen, szemszögfüggő, de én nem írtam semmit arról, mit gondolok jó döntésnek. ;) Az pedig majd az adott helyzettől függ, amiben dönteni kell. Nem biztos, hogy Lux lesz a jó döntés, de majd meglátjuk. Én arra céloztam, hogy Ahsoka jó érzékkel nyúl a problémákhoz és találja meg hozzájuk a megoldást, és remélem, ilyen lesz az is, amikor a sorsa dől el a Saga szempontjából.

 

Egyébként meg én sem érzem karakteridegennek, hogy szerelmes lesz - ez bárki ember fiával megtörténhet, és ő ráadásul nagyon is érzelemgazdag -, és az is belefér, hogy emiatt másként viselkedik.

 

 

Nekem nem azzal van bajom, hogy ne lehetne szerelmes, hanem azzal, ahogy bemutatták a kapcsolatát Lux-al a Friend in need-ben. A rész elején az a szemezés, na az iszonyú karakter idegen volt tőle. Arról nem is beszélve, hogy milyen lazán rábólintott arra, hogy "jó csapatot" alkotnak Lux-al. Most nem azért, de abból amit én láttam, Ahsoka volt az, akinek ki kellett húznia mindkettejüket a sz*rból, amibe Lux rántotta bele mindkettejüket... Oké, ez is nevezhető csapatmunkának, "egy bizonyos szemszögből nézve"... Ahsokáttól azt várná az ember, hogy beszól valamit, hogy "Csapat? Én végeztem az összes munkát, Mr Bonteri!" vagy valami hasonlót, nem azt, hogy révetegen bámulva rábólint egy ilyen ökörségre!

Szerintem meg pont jó, hogy gyakorlatias lélek létére épp egy kétbalkezes és félszeg fickó ejti rabul. :)

 

 

Úgy látom, nem sikerült elolvasni, amit anno a Friend in Neednél oldalakon keresztül írtam, úgyhogy talán jobb is, ha nem fárasztom se magam, se másokat a témával, mert ezek szerint, tök fölösleges...

Dehogy fölösleges. :) Viszont nem garantált, hogy másnak is hasonló legyen a véleménye.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem biztos, hogy Lux lesz a jó döntés, de majd meglátjuk. Én arra céloztam, hogy Ahsoka jó érzékkel nyúl a problémákhoz és találja meg hozzájuk a megoldást, és remélem, ilyen lesz az is, amikor a sorsa dől el a Saga szempontjából.

Így már értem, ezzel egyet is tudok érteni. :)

 

Dehogy fölösleges. :) Viszont nem garantált, hogy másnak is hasonló legyen a véleménye.

Az nem baj, ha másnak eltér a véleménye, viszont úgy éreztem, hiába írtam le a múltkorit, mert ugyanazok a kérdések kerültek elő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem a legpontosabb megfogalmazás, de nagyjából igen, a koncepció nem tetszik. Nem tudom elképzelni róla, hogy egy gyerek miatt, akivel párszor találkozott otthagyja a Rendet, ezzel együtt a Jedi léttel járó felelősséget... főleg ebben a vészterhes időszakban.

De hát ő is gyerek még ha úgy vesszük. Szerinted milyen sors lenne jó ennek a kamasz lánynak? Anakinnak se azt a hős szerelemes sorsot képzelte a rajongók 95 % -a anno.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az meglepő lenne, ha pl. lelépne egy űrhajóról és integetne, hogy: -"Hello, Mester!" Aztán hirtelen egy lézertűz ketté vágná derék tájt (vagy volt már ehhez hasonló)? Csak mert olyan ritka az ilyen meglepő és kiszámíthatatlan fordulat a sorozatban, szerintem sokat dobna rajta! :)

Amúgy közeledik a CW film újranézésének időpontja, kíváncsian várom, hogy miket írtok majd, hiszen ez Ahsoka bemutatkozó epizódja. Még annyit, hogy valaki tudna magyar szinkronos részt linkelni tőle? Még sosem hallottam anyanyelvünkön beszélni, érdekelne, hogy mennyire illik hozzá a hang. Thx előre is! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De hát ő is gyerek még ha úgy vesszük. Szerinted milyen sors lenne jó ennek a kamasz lánynak? Anakinnak se azt a hős szerelemes sorsot képzelte a rajongók 95 % -a anno.

Na jó, de Anakin jellemében bőven benne van a ragaszkodása révén az, hogy a szeretett nőért otthagyja, vagy szembeszáll akár az egész Renddel. Ahsokánál nem érzem ezt. Persze ő sem egy érzelmek nélküli droid, de mégis csak 3 évesen került a Jedik közé, Anakin pedig 9 éves korában, ami elég sokat számít. E téren több hasonlóságot látok Ahsoka és Obi-Wan között, aki szintén választott Satine és a Rend között.

 

Nem tudnék példát mondani, mi lenne neki a legjobb sors, de ha Filoni szavainak hihetünk (már pedig miért ne hihetnénk), akkor jóval több alternatíva van, mint a halál és a szerelmi szál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lux Bonteri nem véletlen került bele a történetbe. Persze ez nem azt jelenti, hogy összeházasodnak, dehogy a fiú fogja meghatározni Ahsoka jövőjét az biztos.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még annyit, hogy valaki tudna magyar szinkronos részt linkelni tőle? Még sosem hallottam anyanyelvünkön beszélni, érdekelne, hogy mennyire illik hozzá a hang. Thx előre is! :)

Így hirtelen ezt találtam. Az 1. évad egyik Ahsoka-centrikus része, úgyhogy hallani benne bőven. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:o

Ez most komoly? Így valakinek ez tetszik? Hát ez valami hihetetlen béna. ÉS mi ez a droid hang???? Nekem az 1980as pronó film szinkronok jutnak eszembe.... :S Érzelmek, átélés 0%. Most már értem miért ilyenek a mai fiatalok!

Na, megtaláltam...

http://www.youtube.com/watch?v=sLKPfutEWWI

Áh...hát ez valami hihetetlen! :(

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem meg pont jó, hogy gyakorlatias lélek létére épp egy kétbalkezes és félszeg fickó ejti rabul. :)

 

Most Sky-hoz hasonlóan én is ledöbbentem, ennyire érthetetlenül fogalmazok? Vagy csak át futjátok, amit a másik ír?

NEM AZZAL VAN BAJOM, HOGY AHSOKA SZERELMES LESZ, ÉS NEM IS AZZAL, HOGY LUX-BA! Az zavar, ahogy viselkedett, ahogy bemutatták, hogy belezúgott ebbe a tökfejbe. Ahsoka egy vagány csajszi, nem pedig egy sóvárgó, elvarázsolt hercegkisasszony! Ha máshogy tálalták volna a búcsújelenetet, pl amit mondtam, hogy csipkelődve megjegyzi, hogy Lux mást sem csinált, mint bajba sodorta őket, az sokkal jobban illett volna Ahsokához, minthogy beleegyezik ilyen badarságba, hogy ők ketten egy jó csapat, és révetegen bámul Lux-ra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Werebazs! Nem tudsz olvasni? :D Pildi ezt az idézetet nem neked küldte hanem Sky -nak. Neked mást írt...

Akkor más van a képernyőnkön, mert én azt látom, hogy tőlem van egy idézet a felett a válasza felett

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.