Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Számomra is, de ha az az ára, hogy kevesebbet költekezhetek egyéb cikkekre, cserébe viszont meglesz a magazin összes száma (ami az 1. alapján tényleg kiváló), akkor legyen, megragadom a lehetőséget. ;) Persze még nem 100%, de jelenleg nagyon így áll a helyzet.

 

Szerk.: mellesleg nem kekeckedés, de nem kéne nyitni az SW magazinoknak/újságoknak egy külön topikot? Mert ez már mindenhez tartozik, csak nem az SW könyvekhez. :)

Hát, nem nagyon van az ilyesminek piaca Magyarországon, amint elszáll az újdonság varázsa és mivel sokan nem tudják beszerezni nem nagyon lesz téma itt, szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, nem nagyon van az ilyesminek piaca Magyarországon, amint elszáll az újdonság varázsa és mivel sokan nem tudják beszerezni nem nagyon lesz téma itt, szerintem.

Hát ez valószínűleg így lesz. Egy kis adalék a témához, amíg még élő a dolog:

http://www.starwarsklub.hu/09_magazinok/magazin_018/magazin_018_kultikus_hajok.htm

 

Más: megkapta már valaki a Halálosztagot?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd egy beszámolót írj róla, ha elolvastad, hogy mégis milyen :) Egyelőre továbbra sem tudom elképzelni együtt az SW-t és a horrort, bár az első két-három oldal, amit elolvastam a Szukits.hu-n, tetszett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi a szkennelt újságot, így már jobban hajlok afelé, hogy beruházzak rá. Bár az elég furán jön ki benne, hogy "a legenda szerint" Han feketére festette a Falcont, mert ez nem legenda... ;) Ha jól tudom, a Star by Starban írnak erről...

 

Nekem a héten hozta a futár a Halálosztagot, az Én, a Jedivel együtt... Most kezdtem el az előbbit, remélem, még ma be is tudom fejezni, sajnos nem túl hosszú... De eddig jobban leköt, mint például a TFU. :P A TFU-t egyszerűen nem tudom befejezni. :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem meg pont ezért nem tetszett annyira, szinte már éheztem egy-egy párbeszédért, ám sajnos azok is nagyon rövidek voltak. :( De hát ez egy hentelős játék könyvadaptációja, így nem számítottam nagyon másra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a héten hozta a futár a Halálosztagot, az Én, a Jedivel együtt... Most kezdtem el az előbbit, remélem, még ma be is tudom fejezni, sajnos nem túl hosszú... De eddig jobban leköt, mint például a TFU. :P A TFU-t egyszerűen nem tudom befejezni. :S

Pedig a második fele szerintem jobb, szóval mindenképp olvasd el :) Annyira azért nem rossz regény.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sikerült leszednem angolul Luceno Darth Plagueis-ét....hááát eddig nem vagyok elragadtatva. Egyáltalán nem vagyok. A kilencedik fejezetnél tartok remélem jobb lesz, ha végre Palpatine is képbe kerül, mert eddig dögunalom, amit csak egyetlen akciójelenet szakított meg, de az annyira semmilyen, hogy szörnyű.

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sikerült leszednem angolul Luceno Darth Plagueis-ét....hááát eddig nem vagyok elragadtatva. Egyáltalán nem vagyok. A kilencedik fejezetnél tartok remélem jobb lesz, ha végre Palpatine is képbe kerül, mert eddig dögunalom, amit csak egyetlen akciójelenet szakított meg, de az annyira semmilyen, hogy szörnyű.

 

Honnan szerezted be? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sikerült leszednem angolul Luceno Darth Plagueis-ét....hááát eddig nem vagyok elragadtatva. Egyáltalán nem vagyok. A kilencedik fejezetnél tartok remélem jobb lesz, ha végre Palpatine is képbe kerül, mert eddig dögunalom, amit csak egyetlen akciójelenet szakított meg, de az annyira semmilyen, hogy szörnyű.

Én pont ilyen regényre számítok. Hisz itt még béke van a galaxisban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosan az történt, amire számítottam: felbukkant Palpatine és egyből milliószor érdekesebb lett az egész sztori. Ezzel csak az a baj, hogy a könyv címe nem Darth Sidious, hanem Darth Plagueis. :(

 

Én pont ilyen regényre számítok. Hisz itt még béke van a galaxisban.

 

Én sem nagy csatákra meg fénykardpárbajokra számítottam, hanem, hogy érdekesen lesznek bemutatva Plagueis machinációi és kísérletei. Ehhez képest csak olyan jelenetekben értékelhető a karaktere, amikor Palpanine-el vagy más a filmekből ismert alakokkal szerepel együtt.

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosan az történt, amire számítottam: felbukkant Palpatine és egyből milliószor érdekesebb lett az egész sztori. Ezzel csak az a baj, hogy a könyv címe nem Darth Sidious, hanem Darth Plagueis. :(

 

 

 

Én sem nagy csatákra meg fénykardpárbajokra számítottam, hanem, hogy érdekesen lesznek bemutatva Plagueis machinációi és kísérletei. Ehhez képest csak olyan jelenetekben értékelhető a karaktere, amikor Palpanine-el vagy más a filmekből ismert alakokkal szerepel együtt.

Eddig számomra jól hangzik. Pont ilyenre számítok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Palpatine keresztneve gondolom bölcsen nem hangzott el, de utaltak rá, hogy hogy is hívják. :D Erről hallottam. :)

Megosztanád a keresztnevét akkor a spoiler gomb mögött? :)

Egyébként én is megtaláltam már korábban a könyvet angolul, de azért inkább megvárom a magyar kiadást, remélem, kibírom :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megosztanád a keresztnevét akkor a spoiler gomb mögött? :)

Egyébként én is megtaláltam már korábban a könyvet angolul, de azért inkább megvárom a magyar kiadást, remélem, kibírom :)

 

Konkrétan nem hangzik el, de utalnak rá, hogy Palpatine nem akarja többé az apja nevét viselni, ezért nagy valószínűséggel II. Cosinga Palpatine-nak hívják.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sikerült elcsípnem a magazin 1. számának utolsó példányát. A modell és a poszter remek, de a papírminőség is jóféle. Azért van eszük, ez tény... kevesebb, mint 500-ért "hozzánk vágják", hogy tudjuk, miből maradunk ki, ha lemondunk a további számokról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Konkrétan nem hangzik el, de utalnak rá, hogy Palpatine nem akarja többé az apja nevét viselni, ezért nagy valószínűséggel II. Cosinga Palpatine-nak hívják.

 

 

Köszi az infót. Cosinga Palpatine Junior :D.

 

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Konkrétan nem hangzik el, de utalnak rá, hogy Palpatine nem akarja többé az apja nevét viselni, ezért nagy valószínűséggel II. Cosinga Palpatine-nak hívják.

 

 

Szerintem elég idétlen név Palpinak :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.