Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Csak ajánlani tudom.

 

Én szeretem a Telltale játékait, még a gyengébbek, a Jurassic Park: The Game és a Back to the Future: The Game is remek szórakozást nyújtanak, pláne a filmek ismeretében. A The Walking Dead meg, nos, hát én csak szuperlatívuszokban tudok róla írni. A Wolf Among Us-hoz még nem volt szerencsém, a Tales from the Borderlands és a Game of Thronest meg megvárom, míg befejeződnek - nekem ez az epizódikus játék nem fekszik, jobb szeretem egyszerre kipörgetni. Mondjuk az utóbbinál talán még azt is megvárom, míg megnézem a sorozatot. Az előbbinél nem, mivel a Borderlands-játékokat is imádom. :)

Mondjuk szerintem az is igaz, hogy a Telltale igazán a TWD-játékoktól kezdve gyárt igen erős programokat, azelőtt - a már említett két "filmfolytatás" - is csak szórakoztató volt, semmi több. Persze ez untig elég, de azóta léptek egy igen komoly szintet. Csak a grafikai motort cserélhetnék már le. Bármennyire is jól áll a TWD-nek vagy éppen a Borderlandsnak ez a stílus, azért a mimikai megjelenés és a kevés animációs fázis már túlontúl meglátszódik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

A kérdés elsősorban Bomarr-hoz szólna, de bárki válaszolhat rá:

 

Van ez az új GoT játék, ehhez mennyire szükséges a könyvek ismerete? Érdemes úgy elkezdeni, hogy én csak a TV sorozatot néztem, vagy sokat elvesz a játékélményből az, hogyha nem ismerem annyira behatóan ezt a világot?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kérdés elsősorban Bomarr-hoz szólna, de bárki válaszolhat rá:

 

Van ez az új GoT játék, ehhez mennyire szükséges a könyvek ismerete? Érdemes úgy elkezdeni, hogy én csak a TV sorozatot néztem, vagy sokat elvesz a játékélményből az, hogyha nem ismerem annyira behatóan ezt a világot?

Gyakorlatilag szinte semmit nem vesz el az élményből ha nem ismered behatóan a világot. A TV-sorozat ismerete bőven elég. Nyugodtan kezdj neki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már nem, rettenetesen feltudott húzni olykor-olykor és "idegállapotba" kerültem tőle :D:P úgyhogy elegem lett belőle és töröltem :)

Megértem. :D Mikor kiírja hogy worthy opponentet keres, és ultraritka kártyákkal jön az eléggé idegesítő. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megértem. :D Mikor kiírja hogy worthy opponentet keres, és ultraritka kártyákkal jön az eléggé idegesítő. :D

 

Szerintem mindig azt írja ki, Ennél már csak az idegesítőbb mikor a te paklidban van 10+ legendary és egy nyeretlen kezdő lealáz mert több körön keresztül nem oszt be mást csak képesség lapokat amiket el sem tudsz használni mivel kellene hozzá, hogy legyen egy minionod letéve, persze azt az ellen egyből kiírtja. Vagy ha végig hátrányból küzdesz, jól tartva magad, de a sorsfordító körnél (amikor is átvehetnéd az irányítást) bemákol egy lapot amitől véged. Na és a papokról meg ne is beszéljünk annál szemetebb kaszt nincs a játékban, egyrészt szerintem nagyon olcsóak a kivégző lapjai 3 manából megöl bármi 5+os lényt pfff :S , de a legjobban idegesítő dolog bennük, hogy az ellenfél paklijából játszanak, aprót felszokott ß@$zni mikor a saját legendaryimat húzkodja vissza nekem -.-

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem mindig azt írja ki, Ennél már csak az idegesítőbb mikor a te paklidban van 10+ legendary és egy nyeretlen kezdő lealáz mert több körön keresztül nem oszt be mást csak képesség lapokat amiket el sem tudsz használni mivel kellene hozzá, hogy legyen egy minionod letéve, persze azt az ellen egyből kiírtja. Vagy ha végig hátrányból küzdesz, jól tartva magad, de a sorsfordító körnél (amikor is átvehetnéd az irányítást) bemákol egy lapot amitől véged. Na és a papokról meg ne is beszéljünk annál szemetebb kaszt nincs a játékban, egyrészt szerintem nagyon olcsóak a kivégző lapjai 3 manából megöl bármi 5+os lényt pfff :S , de a legjobban idegesítő dolog bennük, hogy az ellenfél paklijából játszanak, aprót felszokott ß@$zni mikor a saját legendaryimat húzkodja vissza nekem -.-

Kb három hete játszok vele így nekem még ilyen gondom nincs...vagyis inkább én vagyok az aki minimál paklival elver egy legendary paklit. :D Na jó azért ez a kisebb rész. :D

Plusz az elején azt hittem hogy mivel se átszólogatni nem lehet stb, trollkodni se lehet...de azért megoldják az emberek. :)

Mindenesetre most még tetszik, meg van egy jó Priest-es aklim, már ahhoz képest h kezdő vagyok, de nagyon kevés a lapom...még. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez olyasmi, mint a Yugi-Oh! ? :)

Azzal sajnos nem játszottam, de hasonló igen. Körök vannak amiben egyre több mana pontot kapsz, és azokért játszol ki varázslatokat és lényeket, a cél meg hogy az ellenfél hősét, akinek 30 életpontja van, leszedd. 9 hős van, mindegyiknek egyedi kártyái és vannak közös lények is. Minél többet játszol, annál több és ritkább kártyád lesz, de sajna vannak akik ráköltenek egy rakat pénzt és bár a szintjük így alacsony,mégis olyan ritka lapjaik vannak, amik megesznek egyedül egy paklit. :D De nagyon szórakoztató játék. Amúgy a játék ingyenes és Blizzardos, mivel a Warcraft hőseire és lényeire épül.

http://www.youtube.com/watch?v=RS-aZ8au24w

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én innen ismerem

Minden szavával egyet értek. :D Nem sok skill ide igazából. Kell egy kis logika, plusz hogy össze tudjál magadtól rakni egy paklit, ...amit mint mondta a trailer le lehet szedni a netről...és onnan csak szerencse,...és persze pénz. Már aki költ az ilyenekre. Szóval nem túl balanced a játék. :D Ettől függetlenül jókat lehet szórakozni mikor ultraritka kártyákat kijátszó embert versz el a semmi pakliddal. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha valaki szeretne egy vicces, filmekre, könyvekre és más videojátékokra utaló, klasszikus point and click kalandjátékkal játszani, annak ajánlanám ezt a játékot: The Book of Unwritten Tales. Alant látható a 2. rész trailere, szóval, ha az első bejön, akkor kapásból lehet is folytatni. A játék lényegében kifiguráz minden létező fantasy művet, nem lehet nem gurulni a földön. De erről a trailer is tanúskodik, csak hallgassátok a szöveget. :)

http://www.youtube.com/watch?v=1TIa042jr_k

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma kezdtem el játszani a Deadpool című játékkal aki nem játszott még vele annak nagyon ajánlom. Sokat lehet rajta nevetni (persze csak annak aki szereti a morbid humort) , még többet ha valaki kicsit járatos a Marvel világban. Játékmenet szempontból teljesen lineáris és egyszerű a játék nagy része abból áll, hogy bemész egy helységbe, leölöd az x számú ellent utána továbbmész néha-néha meg kell húzni pár kart és ennyi, de ez senkit ne tántorítson el, a poénok kárpótolnak, valamint azon részek amikor játék egy kis időre stílust vált, ugye alapból tps, de volt olyan rész amikor átalakult Prince of Persia szerűre (a régi 2D-sre nem az újra). :) Összegezve aki tudja próbálja ki! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én imádtam, csak az a baj, hogy Deadpool karakterén és a poénokon túl egy ritka rossz játék. Hiába fergeteges ez a kettő, a pocsék irányítás és a monoton játékmenet miatt nem tudtam befejezni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Befejeztem a GoT-t. Arról nincs valami pontos infó, hogy mikor jön a 3. rész?

 

Egyébként...

 

A Rodriknak a csaját hogy lehetett meggyőzni az eljegyzést illetően, mert én kétszer is megpróbáltam (különböző válaszokkal), de egyszer sem sikerült - miközben a statisztika szerint 48%-nak sikerült. :(

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak kb. 2 héttel a kiadás előtt jelentik be a megjelenési dátumot

És a csajjal kapcsolatban

 

"Let's be practical" választ kell nyomni, és ha korábban magabiztosnak tűntél, akkor nem lehet gond

 

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak kb. 2 héttel a kiadás előtt jelentik be a megjelenési dátumot

És a csajjal kapcsolatban

 

"Let's be practical" választ kell nyomni, és ha korábban magabiztosnak tűntél, akkor nem lehet gond

 

 

Köszi.

 

De ugye ehhez nem kell előtte Mirával meghamisítani azt a levelet Margaery nevében, hanem csak a beszélgetés során is meg lehet győzni... :?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Srácok egy fontos kérdés. Szeretnék venni egy konzolt, viszont nem vagyok túl járatos benne, én leragadtam a sárga kazettás Nintendónál és a PS1-nél :D A kérdésem, hogy melyiket érdemesebb megvenni Xbox One vagy PS4?

 

 

Határozottan a PS4-et ajánlanám.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.