Ugrás a kommentre

Star Wars Saga DVD és Blu-Ray kiadás


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

És? Szerintem akkor is hülyeség, hogy ez zavarja. Elvárja a csajtól, hogy találkozásuk másnapján már máshogy szólítsa, mint ahogy anno megszokta? Meg tudna más becézést az Anakinra? Anak? Anaki? Nem, ez a rész nekem erőltetett. Ennyire azért még Anakin se legyen egoman.

Szerintem nem hülyeség, pláne azok után, hogy Padmé filmbeli első hozzá intézett szavait azzal zárta, hogy számára mindig csak az a kisfiú marad, akit a Tatuinon megismert. Ez azért biztos, hogy oda ütött neki, ahol a legjobban fáj. Ott helyben nem reagálhat rá, de később, amikor pakolás közben kettesben vannak, és a lány (Anakin szerint) hasonló húrokat kezd pengetni, kikéri magának.

Másrészt Anakin igenis érzékeny lehet erre a becézésre, ha úgy gondolja, hogy ezzel lekicsinyíti őt Padmé. Elvégre úgy hiheti, hogy a szerelme szemében keveset ér, ha egyszer Padmé ilyen gyerekes becézéseket használ rá. Bezzeg, amikor a felnőttségét hangsúlyozza, mindjárt magabiztosabb lesz. Ez így szerintem teljesen logikus magatartás Anakin részéről. Úgy érzi, nem ismerik el eléggé a képességeit, és még Padmé is gyereknek nézi.

Harmadrészt: a Baljósban Anakin indulatosan kijavította Padmét, mikor a lány rabszolgának titulálta. Közölte, hogy ő ember, és a neve Anakin. Már az első beszélgetésükben érzékeny volt erre. 19 évesen is megtartotta ezt a szokását.

Nekem ez a párbeszédrészlet azért tetszett nagyon már olvasás közben, mert teljesen életszagú. Valahogy olyan hiteles. Mindkét karakter a legjavát adja benne. Kivágva meg egy bazi lyukat érzek a párbeszéd közepén, és nélküle kissé értelmetlennek tartom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mit értesz áttetsző bőr alatt?

Mikor a droidgyárban Amidala szalad át a gépsoron, és bemászik a lapítógépek alá, felülről mutatják. Megáll és a gép lecsapódik. Csakhogy Ami alatta áll, a képeken is látható (gyorsan nézzétek meg a képeket egymás után, vagy a filmen, mert úgy vehető ki a legjobban):

1095862241bscap018_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

1083519420bscap019_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

909233932bscap020_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

469868668bscap021_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

1146324389bscap022_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

371710919bscap023_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

786428655bscap024_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

1077748560bscap025_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

202318176bscap026_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

bscap027_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

bscap028_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

685187270bscap029_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

102476670bscap030_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

bscap031_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

633087358bscap032_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

167916264bscap033_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.