Ugrás a kommentre

Star Wars Saga DVD és Blu-Ray kiadás


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

Nekem jobban tetszik az elegáns, gyors zárás. A pár perces végső-montázs még nem olyan erőteljes, hogy elnyomja a közvetlenül elötte lévő Vader-temetést... igy kicsit boldog, kicsit szomorú zárás ez. A zene változatatás is ezt sugallja. A régi tulságosan is boldog volt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én yupyup-párti vagyok... ha egyszer az ewokok ünnepelnek, akor azt tegyék a saját nyelvükön.

 

Viszont az új verziót meg az indokolja hogy párhuzamban áll a Ep3 montázsával. Amikor a régi Köztársaság tábornokait hátbatámadjál.... most meg ünnepelnek, hogy helyre fog állni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg az is indokolja, hogy az nem csak az ewokok győzelme, hanem csak egy Galaxisé, a Skywalker famíliáé, a jóé, a Lázadóké... hülyén veszik ki magát, hogy ewokul ünnepelnek. Különben is, nem rémlik, hogy a yub-yub az ewokok nyelvéhez tartozna, mert hogy gyerekkórus nem volt köztük (max bennük :)), az fix. Mintha azt mondanánk, hogy a Duel of the Fates szövege Obi-Wan, Darth Maul és Qui-Gon nyelve lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, a naboon, és a nabooiak és a gunganok közti békén. Viszont itt az ewokok csak szarcsimbókok, akik besegítettek. Miért hozzájuk igazodjon a Galaxis? Nem ők szenvedtek vérrel huszonsok éven át. Benne voltak egy csatában, nagy ügy. Ennyi erővel Orm Manteliül is ünnepelhetnének, mert egyszer Han járhatott rajta, mivel Boba Fett azóta üldözte az ep5-ben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, a naboon, és a nabooiak és a gunganok közti békén. Viszont itt az ewokok csak szarcsimbókok

:) Teljes mértékben egyetértek. Az ewokok eléggé epizódszereplők. Pár benszülött között ugráló lázadó, pedig nem fejezi ki eléggé, hogy milyen jelentőségteljes győzelmet arattak.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:) Teljes mértékben egyetértek. Az ewokok eléggé epizódszereplők. Pár benszülött között ugráló lázadó, pedig nem fejezi ki eléggé, hogy milyen jelentőségteljes győzelmet arattak.

Én teljes mértékben egyetértek veletek fiúk! Bocsi Krande!

 

DE!

Nekem azért tetszik jobban a yup-yup, mert amikor a rohamoszi sisakokon az egyik ewok dobol az sokkal jobban hangzik, mint SE verzióban.

Mind a kettő alá kevertek dobolást, de az se-ben magasabb lett valamivel, az csörömpölés nekem kevésbé passzol.

Nálam csak ez az oka amiért favozizálom, különben egyetértek.

az alá a kép alá tegyuk a régi dobolást :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy szeretem azt a dobolást :):D

Én az EP3 elején levő dobolással vagyok így. Kivágtam a film elejéből és beleszerkesztettem a filmzene CD-n levő nyitányba. Így az már egy pici különbséggel úgy szól mint a filmben. Azóta úgy hallgatom. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én odavagyok a Victory Celebrationért, sokkal jobban tetszik, mint az Ewok Celebration. Ahogy Bomarr írta, boldog, szomorú zárás ez, és, ahogy Dzséjt (is) írta: ez jobban illik a sagához, mint az ewokok nyüzsgése. A régi zene sem volt rossz, csak az nem passzol az összképbe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
Ez tény, de mit tehetünk? :) Ráadásul szerintem megint év vége felé adják majd ki, akkor többet lehet eladni belőle az ünnepek miatt. Tehát még cirka egy év.

Ne fájdísd még jobban a szívemet :) .A május is elég messze van de a jövő év vége az már egy messzi messzi galaxis...........

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most nem magyar visszavonásról van szó és nem ep2, hanem a trilógia moziváltozatról.

 

A visszavonásokat még itthon is be szokták tartani amire meg van hirdetve pl Disney.

Épp azért mondom.A klónokat már évek óta visszavonták, de még mindig árulják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Épp azért mondom.A klónokat már évek óta visszavonták, de még mindig árulják.

Nálunk nem vonták vissza.

Nálunk a Trilógia DVD-t sem vonták vissza.

Ezek a visszavonások, csak Usára vonatkoznak. Ránk csak akkor, ha külön kikötik, hogy itt is vissza kell vonni. De mivel már az Intercom a forgalmazó, ő akkor vonja vissza mikor akarja, vagy ha elfogy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.