Ugrás a kommentre

A TCW kronológiai sorrendje


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Jobban belegondolva milyen katonát láttál a Senate Murdersben a hologramon? Egyszerű bakát... Na az ő idejük jött el ezután. Némelyik ARC -nak már volt olyan sisakja amit később a bakák is megkaptak. Az érdekességeknél valahol meg lett említve ez.

A Senate Murders-ben nem a kész páncél tűnt fel katonákon, hanem Burtoni épp bemutatta a Phase II-es terveit néhány másik szenátornak. Pont ezért zavart össze, máskülönben én is arra gondoltam volna, amit te is mondtál.

 

Abba viszont csak most gondoltam bele, hogy a newsreel-ek az epizódok elején máskor is "hazudtak" már, szóval lehet, hogy sokkal korábbról volt az a terves jelenet, mint maga az epizód :hehe: Bocsi :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár hete megint összeállítottam egy listát, és el is kezdtem. Eddig elég jól illettek egymás után, de most értem a Kékárnyék Vírus-szálhoz és azt hiszem talán inkább a Geonosis után játszódik, mert a "Blue Shadow Virus"-ban, amikor Anakinék megérkeztek Naboo-ra, Anakin letámadta Tyfo-t, amiért egyedül elengedte Padmét. Erre 3PO azt válaszolta, hogy Padmé nagyon makacs tud lenni ha elhatároz valamit, Anakin pedig rábólintott, hogy "Ez igaz". Lehet, hogy csak túl kombinálom, de szerintem ez lehetne akár visszautalás is a Senate Spy-ra. :hmm:

 

 

 

01- 2x16 Cat and Mouse

02- 1x16 Hidden Enemy

03- A Film

04- 1x06 Downfall of a Droid

05- 1x07 Duel of Droids

06- 1x02 Rising Malevoulence

07- 1x03 Shadow of Malevoulence

08- 1x04 Destroy Malevoulence

 

09- 1x08 Bombad Jedi

10- 1x09 Cloak of Darkness

11- 1x10 Lair of Grievous

12- 1x15 Trespass

13- 1x11 Dooku Captured

14- 1x12 Gungan General

15- 1x13 Jedi Crash

16- 1x14 Defenders of Peace

 

17- 1x17 Blue Shadow Virus

18- 1x18 Mystery of a Thousand Moons

19- 3x01 Clone Cadets

20- 3x03 Supply Lines

21- 1x01 Ambush

22- 1x19 Storm over Ryloth

23- 1x20 Innocents of Ryloth

24- 1x21 Liberty on Ryloth

 

25- 2x04 Senate Spy

26- 2x05 Landing at a point rain

27- 2x06 Weapons Factory

28- 2x07 Legacy of Terror

29- 2x08 Brain Invaders

30- 2x17 Bounty Hunters

31- 2x01 Holocron Heist

32- 2x02 Cargo of Doom

 

33- 2x03 Children of the Force

34- 2x11 Lightsaber Lost

35- 2x09 Grievous Intrigue

36- 2x10 The Deserter

37- 1x05 Rookies

38- 2x12 Mandalore Plot

39- 2x13 Voyage of Temptation

40- 2x14 Duchess of Mandalore

 

41- 3x02 ARC Troopers

42- 3x04 Sphere of Influence

43- 3x05 Corruption

44- 3x06 The Academy

45- 2x18 The Zillo Beast

46- 2x19 The Zillo Beast Strikes Back

47- 2x20 Death Trap

48- 2x21 R2D2 come home

 

49- 2x22 Leathal Trackdown

50- 3x07 Assasin

51- 3x08 Evil Plans

52- 1x22 Hostage Crisis

53- 3x09 Hunt for Ziro

54- 3x10 Heroes on Both Sides

55- 3x11 Pursuit of Peace

56- 2x15 Senate Murders

 

 

 

57- 3x12 Nightsisters

58- 3x13 Monster

59- 3x14 Witches of the Mist

60- 3x15 Overlords

61- 3x16 Altar of Mortis

62- 3x17 Ghosts of Mortis

63- 3x18 The Citadel

64- 3x19 Counter Attack

 

65- 3x20 Citadel Rescue

66- 3x21 Padawan Los”

67- 3x22 Wookie Hunt

68- 4x01 Water War

69- 4x02 Gungan Attack

70- 4x03 Prisoners

71- 4x04 Shadow Warrior

72- 4x05 Mercy Mission

 

73- 4x06 Nomad Droids

74- 4x07 Darkness on Umbara

75- 4x08 The General

76- 4x09 Plan of Dissent

77- 4x10 Carnage of Krell

78- 4x11 Kidnapped

79- 4x12 Slaves of the Republic

80- 4x13 Escape from Kadavo

 

81- 4x14 A Friend in Need

82- 4x15 Deception

83- 4x16 Friends and Enemies

84- 4x17 The Box

85- 4x18 Crisis on Naboo

86- 4x19 Massacre

87- 4x20 Bounty

88- 4x21 Brothers

89- 4x22 Revenge

 

 

 

 

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy-két címet jól átírtál. :DFall Of A Droid, Freedom On Ryloth... De egyébként egész korrekt lista. :) Persze van pár pont, ahol bele tudnék kötni, de nem teszem, hiszen én sem tudok jobbat felmutatni.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy-két címet jól átírtál. :DFall Of A Droid, Freedom On Ryloth...

:lol: Kösz, hogy szóltál. Fejből írtam őket, csak hát az emlékezőképességem nem épp a legjobb :yeah:

Egyébként miben nem értesz egyet? Csak kíváncsi vagyok, hátha megint van valami, amit elnéztem :)

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:lol: Kösz, hogy szóltál. Fejből írtam őket, csak hát az emlékezőképességem nem épp a legjobb :yeah:

Egyébként miben nem értesz egyet? Csak kíváncsi vagyok, hátha megint van valami, amit elnéztem :)

Az Escape From The Citadel a csúcs. :lol: Hát, ez pusztán személyes vélemény, de az Ahsoka-mentes részeket mind a Holocron Heist után tenném, a büntetése miatt. Trespass, Grievous Intrigue, The Deserter, ezeket. A Bounty Hunterst is legszívesebben későbbre tenném, mert Ahsoka sokkal érettebb viselkedést mutat, azonban ezzel önmagamnak mondok ellent. Meg hát a kórházállomás valószínűleg már nincs ott a Holocron Heistben.

 

Szerk.: A Blue Shadow Virus pedig lehet, hogy jó ötlet későbbre tenni, fene tudja. :)

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár hete megint összeállítottam egy listát, és el is kezdtem. Eddig elég jól illettek egymás után, de most értem a Kékárnyék Vírus-szálhoz és azt hiszem talán inkább a Geonosis után játszódik, mert a "Blue Shadow Virus"-ban, amikor Anakinék megérkeztek Naboo-ra, Anakin letámadta Tyfo-t, amiért egyedül elengedte Padmét. Erre 3PO azt válaszolta, hogy Padmé nagyon makacs tud lenni ha elhatároz valamit, Anakin pedig rábólintott, hogy "Ez igaz". Lehet, hogy csak túl kombinálom, de szerintem ez lehetne akár visszautalás is a Senate Spy-ra. :hmm:

Lehetne, de szerintem ez inkább az Ep2-es "Segítünk Obi-Wannak, ha tetszik, ha nem" jelenetre való utalás.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, ez pusztán személyes vélemény, de az Ahsoka-mentes részeket mind a Holocron Heist után tenném, a büntetése miatt. Trespass, Grievous Intrigue, The Deserter, ezeket. A Bounty Hunterst is legszívesebben későbbre tenném, mert Ahsoka sokkal érettebb viselkedést mutat, azonban ezzel önmagamnak mondok ellent. Meg hát a kórházállomás valószínűleg már nincs ott a Holocron Heistben.

Aha, ezekre pont van válaszom! :)

Én úgy tippelem, hogy a Trespass nagyjából a Cloak of Darkness-sel egy időben játszódik, és Ahsoka azért nincs Anakin-nal, mert vagy úton volt Rodia felé, vagy épp Ventress-el küzdött. De persze az is lehetséges, hogy büntiben volt.

A Bounty Hunters pedig, ahogy te is mondtad, biztosan a Holocron Heist előtt játszódik, még az epizód guide is megemlítette.

A Griveous-duóval kapcsolatban teljesen igazad van, hisz azt szinte biztosra vehetjük, hogy nem sokkal a Lightsaber Lost után játszódik, Jo Castát és Ahsokát pedig a Holocron Heist-ben mutatta be egymásnak Anakin. Nem is értem, hogy ez eddig miért nem esett le :hmm: Akkor viszont a Holocron-trilógia valószínűleg közvetlen a Geonisis után játszódik, mert szintén a Grievous Intrigue alapján Ahsoka már Barrisst is ismeri, márpedig az biztos, hogy a Weapons Factory-ban találkoztak először. Asszem át is rendezem. Köszi :D

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aha, ezekre pont van válaszom! :)

Én úgy tippelem, hogy a Trespass nagyjából a Cloak of Darkness-sel egy időben játszódik, és Ahsoka azért nincs Anakin-nal, mert vagy úton volt Rodia felé, vagy épp Ventress-el küzdött. De persze az is lehetséges, hogy büntiben volt.

A Bounty Hunters pedig, ahogy te is mondtad, biztosan a Holocron Heist előtt játszódik, még az epizód guide is megemlítette.

A Griveous-duóval kapcsolatban teljesen igazad van, hisz azt szinte biztosra vehetjük, hogy nem sokkal a Lightsaber Lost után játszódik, Jo Castát és Ahsokát pedig a Holocron Heist-ben mutatta be egymásnak Anakin. Nem is értem, hogy ez eddig miért nem esett le :hmm: Akkor viszont a Holocron-trilógia valószínűleg közvetlen a Geonisis után játszódik, mert szintén a Grievous Intrigue alapján Ahsoka már Barrisst is ismeri, márpedig az biztos, hogy a Weapons Factory-ban találkoztak először. Asszem át is rendezem. Köszi :D

Örülök, hogy segíthettem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Ahogy már írtam, kronológiai sorrendben szeretném majd újranézni a sorozatot. Erről a listáról mit gondoltok?

 

 

CHRISTOPHSIS-TRILÓGIA:

Cat and Mouse

The Hidden Enemy

The Clone Wars

 

Hivatalosan is a christophsisi csata a sorozat legkorábbi eseménye. (Anakin - Yularen találkozása, Ahsoka első megjelenése, stb.)

 

 

DOMINO-TRILÓGIA:

Clone Cadets

Rookies

ARC Troopers

 

A Domino-osztag története. A Clone Cadets és a Rookies között valószínűleg eltelt jó néhány hét, mivel nem valószínű, hogy egy kiképzésről kikerült klón frissiben ARC-osztagossá is válna, ennek ellenére, szerintem szervesen összetartozik ez a 3 rész, akadályát pedig nem látom annak, hogy egymás után játszódjanak. A Phase II-es páncél minden bizonnyal ekkor még kísérleti jellegű, így nem zavaró, hogy már a háború elején feltűnik. Ez a sztori pedig meghatározó jellegű a klónok kapcsán a sorozatra nézve, így én mindenképp a sorozat elejére tenném.

 

 

DROID-DUOLÓGIA:

Downfall of a Droid

Duel of the Droids

 

A Downfall of a Droidban látható az a malőr, ami miatt Anakin nem engedi egyedül repülni Ahsokát a Malevolence-trilógiában. Ahsoka és Anakin kapcsolata még friss, a lány pimaszabb, mint később, és a jellemén is észrevehető, hogy jóval gyerekesebb, így nagyon valószínű, hogy a sorozat elején járunk.

 

 

MALEVOLENCE-TRILÓGIA:

Rising Malevolence

Shadow Malevolence

Destroy Malevolence

 

 

GUNRAY-TRILÓGIA:

Bombad Jedi

Cloak of Darkness

Lair of Grievous

 

A Malevolence pusztulása után, Grievous elindul valahová. Logikus, hogy a fészkébe, ahogyan az is, hogy Dooku a Malevolence-i fiaskó után teszi próbára őt.

 

 

DOOKU-DUOLÓGIA:

Dooku Captured

The Gungan General

 

Hondo első találkozása Obi-Wannal és Anakinnal, így értelemszerűen a Bounty Hunters előtt járunk.

 

 

TOYDARIA/RYLOTH-SZÁL:

Supply Lines

Ambush

Storm Over Ryloth

Innocents of Ryloth

Liberty of Ryloth

 

Waxer és Boil találkozása Numával.

 

 

MARIDUN-DUOLÓGIA:

Jedi Crash

Defenders of Peace

 

 

NABOO-DUOLÓGIA:

The Blue-Shadow Virus

Mistery of a Thousand Moons

 

 

Trespass

 

Papanoida ezután lett miniszterelnök, tehát a Sphere of Influence-t megelőzi az epizód.

 

 

GEONOSIS-SZÁL:

Senate Spy

Landing at Point Rain

Weapons Factory

Legacy of Terror

Brain Invaders

 

A Ryloth-trilógia után járunk, mert a Landing at Point Rainben Boil sisakján látható Numa képe, akivel a Ryloth-on találkoztak először.

Ahsoka és Barriss első találkozása, így biztosan a Lightsaber Lost előtt járunk, ott ugyanis már ismerik egymást.

Anakin nem engedi eligazítást tartani Ahsokát, így még nem lehet túl régi a kapcsolatuk, de jónéhány küldetésen már biztos hogy részt vettek együtt.

 

 

Sphere of Influence

 

Itt már Papanoida a miniszterelnök, ám láthatóan beleszokott a helyzetébe, így a rész nem játszódhat közvetlenül a Trespass után.

 

 

Lightsaber Lost

A Grievous/Deserter duológia előtt játszódik, mert a Grievous Intrigue-ben Ahsoka, Sinube és a ifjoncok mind jelen vannak, ami egyértelmű utalás a Lightsaber Lost végére.

 

 

GRIEVOUS-DUOLÓGIA:

Grievous Intrigue

The Deserter

 

 

FEJVADÁSZ-QUADRILÓGIA:

Bounty Hunters

Holocron Heist

Cargo of Doom

Children of the Force

 

Mivel a BH-ben még nincsenek szeparatisták a Felucián, sőt a bolygó köztársasági kézen van, mindenképp a Holocron Heist előtt kell játszódnia, ahol már elfoglalják a bolygót a droid csapatok.

Ahsoka büntetésének kezdete. Ez után játszódik azoknak a részeknek a zöme, ahol nélküle bukkan fel Anakin.

 

 

MANDALORE-TRILÓGIA:

The Mandalore Plot

Voyage of Temptation

Duchess of Mandalore

 

 

ZILLO-DUOLÓGIA:

Zillo Beast

The Zillo Beast Strikes Back

 

Ahsoka nincs Anakin mellett, így valószínűleg a büntetése alatt zajló részekről van szó.

 

 

AURRA SING-QUADRILÓGIA:

Death Trap

R2 Come Home!

Lethal Trackdown

Assassin

 

Ahsoka büntetésének vége.

Anakin és Windu együtt utaznak a Jedi-cirkálón, ami utalás lehet a Zillo-duológiára, ahol szintén együtt utaztak Malastare-ra.

Az Assassin végén Ziro célzást tesz rá, hogy hamarosan kijut a börtönből, ami a Hostage Crisis-ben meg is történik, így nem játszódhat távol egymástól a két sztori.

 

 

ZIRO-TRILÓGIA:

Evil Plans

Hostage Crisis

Hunt for Ziro

 

A Holocron-trilógia után járunk, mert miután Todo 360 felrobbant, Anakin újjáépítette, ám a droid visszaszökött Bane-hez, ezért látható a Hunt for Ziro-ban.

Ziro halála egyértelművé teszi, hogy az összes epizód, amiben látható volt, ez előtt a trilógia előtt játszódik.

 

 

MANDALORE-DUOLÓGIA:

Corruption

The Academy

 

A számos utalás (a felrobbant főtér, Obi-Wan látogatásának megemlítése, Halálőrség, stb.) egyértelművé teszi, hogy ez a 2 epizód a Mandalore-trilógia után játszódik.

Ahsoka sokkal érettebb, mint korábban, így kizárt, hogy a sorozat elején játszódó részekről van szó.

 

 

SZENÁTUS-TRILÓGIA:

Heroes on Both Sides

Pursuit of Peace

Senate Murders

 

Idősebbek a szereplők, így egyértelmű, hogy ahol már az új karaktermodellek láthatók, azok az eddigi epizódok után játszódnak.

 

 

Innen már vetítési sorrendben következnek a részek...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 héttel később...

Egy jó tanács, az általatok felállított kronológiai sorrendekben mindenképpen későbbre tegyétek az ARC Trooperst, mint a Grievous Intrigue, illetve a The Deserter. Ugye abból indultunk ki, hogy TV-94 a Grievous Intrigue-ben megsemmisül és az ARC Troopersben láthatjuk, ezért magától értetődő volt, hogy melyik volt előbb. Csakhogy kiderült, hogy az ARC Troopersben TV-94B szerepel, akit TV-94 helyettesítése céljából alkalmazott Grievous.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 héttel később...

A SW:The Ultimate Visual Guide: Updated and Expanded című könyv alapján ez a hivatalos kronógiai sorrend:

 

 

Cat and Mouse (2x16)

The Hidden Enemy (1x16)

The Clone Wars (movie)

Clone Cadets (3x01)

Supply Lines (3x03)

Ambush (1x01)

Rising Malevolence (1x02)

Shadow of Malevolence (1x03)

Destroy Malevolence (1x04)

Rookies (1x05)

Downfall of a Droid (1x06)

Duel of the Droids (1x07)

Bombad Jedi (1x08)

Cloak of Darkness (1x09)

Lair of Grievous (1x10)

Dooku Captured (1x11)

The Gungan General (1x12)

Jedi Crash (1x13)

Defenders of Peace (1x14)

Trespass (1x15)

Blue Shadow Virus (1x17)

Mystery of a Thousand Moons (1x18)

Storm Over Ryloth (1x19)

Innocents of Ryloth (1x20)

Liberty on Ryloth (1x21)

Holocron Heist (2x01)

Cargo of Doom (2x02)

Children of the Force (2x03)

Bounty Hunters (2x17)

The Zillo Beast (2x18)

The Zillo Beast Strikes Back (2x19)

Senate Spy (2x04)

Landing at Point Rain (2x05)

Weapons Factory (2x06)

Legacy of Terror (2x07)

Brian Invaders (2x08)

Grievous Intrigue (2x09)

The Deserter (2x10)

Lightsaber Lost (2x11)

Death Trap (2x20)

R2 Come Home (2x21)

Lethal Trackdown (2x22)

Sphere of Influence (3x04)

Arc Troopers (3x02)

The Mandalore Plot (2x12)

Voyage of Temptation (2x13)

Duchess of Mandalore (2x14)

Corruption (3x05)

The Academy (3x06)

Assassin (3x07)

Evil Plans (3x08)

Hostage Crisis (1x22)

Hunt for Ziro (3x09)

 

 

 

A Griveous-duó-Lightsaber Lost sorrend az egyetlen képtelenség amit így hirtelen kiszúrtam.

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez most akkor hivatalos? Mert ha igen, legközelebb ebben a sorrendben fogom ledarálni a sorozatot.

Passz, egy másik fórumon találtam a listát, a tag azt állította, hogy az UVG szerint ez a sorrend, de azt is hozzátette, hogy a könyvben a második és harmadik évados Mandalore-epizódok sorrendje rosszul szerepelt és küldött egy mail-t Leland Chee-nek és Ryder Windham-nak a könyv írójának, akik a válaszukban elismerték a hibát, szóval simán belefér, hogy mást is elnéztek pl amit mondtam, a Ligtsaber Lost szinte kizárt, hogy a Griveous Intrigue/Deserter után játszódjon

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A SW:The Ultimate Visual Guide: Updated and Expanded című könyv alapján ez a hivatalos kronógiai sorrend:

 

 

Cat and Mouse (2x16)

The Hidden Enemy (1x16)

The Clone Wars (movie)

Clone Cadets (3x01)

Supply Lines (3x03)

Ambush (1x01)

Rising Malevolence (1x02)

Shadow of Malevolence (1x03)

Destroy Malevolence (1x04)

Rookies (1x05)

Downfall of a Droid (1x06)

Duel of the Droids (1x07)

Bombad Jedi (1x08)

Cloak of Darkness (1x09)

Lair of Grievous (1x10)

Dooku Captured (1x11)

The Gungan General (1x12)

Jedi Crash (1x13)

Defenders of Peace (1x14)

Trespass (1x15)

Blue Shadow Virus (1x17)

Mystery of a Thousand Moons (1x18)

Storm Over Ryloth (1x19)

Innocents of Ryloth (1x20)

Liberty on Ryloth (1x21)

Holocron Heist (2x01)

Cargo of Doom (2x02)

Children of the Force (2x03)

Bounty Hunters (2x17)

The Zillo Beast (2x18)

The Zillo Beast Strikes Back (2x19)

Senate Spy (2x04)

Landing at Point Rain (2x05)

Weapons Factory (2x06)

Legacy of Terror (2x07)

Brian Invaders (2x08)

Grievous Intrigue (2x09)

The Deserter (2x10)

Lightsaber Lost (2x11)

Death Trap (2x20)

R2 Come Home (2x21)

Lethal Trackdown (2x22)

Sphere of Influence (3x04)

Arc Troopers (3x02)

The Mandalore Plot (2x12)

Voyage of Temptation (2x13)

Duchess of Mandalore (2x14)

Corruption (3x05)

The Academy (3x06)

Assassin (3x07)

Evil Plans (3x08)

Hostage Crisis (1x22)

Hunt for Ziro (3x09)

 

 

 

A Griveous-duó-Lightsaber Lost sorrend az egyetlen képtelenség amit így hirtelen kiszúrtam.

 

Hol van ebből a 310-311-215 azaz a Heroes on both sides-Pursuit of peace-Senate murders trió.

Ezt a topicot én zárva tartanám az ultolsó évad végéig-kis túlzással persze... :roll:

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem, ez nem hivatalos sorrend.

 

Az említett Grivi-Lightsaber sorrenden kívül akad még, ami nem túl hihető...

 

- Kétlem, hogy a Ryloth-trilógia ilyen távol játszódna az Ambush-tól. Már annak előzményében (Supply Lines) világos volt a Köztársaság számára, hogy a ryloth-iak sürgős segítségre szorulnak. Miért vártak volna 17 részig a cselekvésre?

- A másik, ami nagyon szemet szúrt, a Lethal Trackdown és az Assassin egymáshoz való elhelyezkedése. Miután Ahsoka kiiktatta Aurrát (LT vége), logikus, hogy a Tanácsnak való jelentés közvetlen, vagy nem sokkal ez után következik (Assassin eleje). Képtelenség, hogy ide még be van zsúfolva 5 rész úgy, hogy ebből kettőben Ahsoka is szerepel. Abszolút logikátlan.

- Gondolom azt nem kell magyaráznom, hogy a Bounty Hunters miért játszódik a Holocron Heist előtt.

- Bár ez már inkább személyes vélemény, mint érv, de a második geonosisi csatát semmiképp nem tenném ilyen későre. Már ha még mindig áll a készítők kijelentés, miszerint Ahsoka a "mérce". Az, hogy a mestere nem engedi eligazítást tartani, nem épp arra utal, hogy túl régi a kapcsolatuk és megvan a későbbiek során már megfigyelhető bizalom. Ráadásul a Weapons Factory vége még inkább azt támasztja alá, hogy ettől fogva jelentős változás következik a kapcsolatukban (Ahsoka halálközeli élménye).

- Olyan apróságok mellett még el tudok menni, mint a Malevolence-trió Droid-duó előtt játszódása (itt csak egy halvány utalás van, könnyedén cáfolható), vagy Ahsoka 2x01-es büntetése, ami nem feltétlen baki, mert elképzelhető, hogy a Bane elleni akciójuk során "kiváltotta" magát, bár az én sorrendemben a 2x03 után azon részek zöme van, amikben nem szerepel, Anakin mégis jelen van (pl. Zillo-duó, Mandalore-trió).

 

Hol van ebből a 310-311-215 azaz a Heroes on both sides-Pursuit of peace-Senate murders trió.

Ezt a topicot én zárva tartanám az ultolsó évad végéig-kis túlzással persze... :roll:

Miután a Heroes-ban már az új modellek vannak, evidens, hogy a kavargó sorrenden belül az utolsó helyen áll, a Nightsisters-trilógia előtt.

 

Egyébként épp ezt tartom a topik lényegének... hogy találgassuk a sorrendet, érvekkel alátámasztott, vagy itt-ott talált, hivatalosnak tűnő verziókkal álljunk elő. Ha lesz 100%-ig megbízható sorrend, úgyis bekerül ide. Minek kéne bezárni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

És az miért képtelenség?

Mert annak semmi értelme, hogy Ahsoka a Grievous Intrigue-ban együtt szerepeljen Sinube mesterrel és az Lightsaber Lost-os ifjakkal, ha még nem ismeri őket. Jó persze nem kizáró ok, de akkor buta hiba lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert annak semmi értelme, hogy Ahsoka a Grievous Intrigue-ban együtt szerepeljen Sinube mesterrel és az Lightsaber Lost-os ifjakkal, ha még nem ismeri őket. Jó persze nem kizáró ok, de akkor buta hiba lenne.

Hát épp ez az, hogy semmi konkrét utalás nincs benne arra, azután járunk. Mert végül is miért ne állhatna velük egy teremben? Nem feltétlenül kellett akkor ismernie Sinube mestert, az ifjak meg szerintem ha ilyen látványban részesülnek, akárkihez odabújhattak volna. De tényleg nem kukacoskodásképp mondom. Az idővonal korrektnek tűnik és a legtöbb esetben, ahogy itt is, ha nem volt rá egyértelmű utalás, hogy hol járunk az időben, megmaradtak az eredeti vetítési sorrendnél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát épp ez az, hogy semmi konkrét utalás nincs benne arra, azután járunk. Mert végül is miért ne állhatna velük egy teremben? Nem feltétlenül kellett akkor ismernie Sinube mestert, az ifjak meg szerintem ha ilyen látványban részesülnek, akárkihez odabújhattak volna. De tényleg nem kukacoskodásképp mondom. Az idővonal korrektnek tűnik és a legtöbb esetben, ahogy itt is, ha nem volt rá egyértelmű utalás, hogy hol járunk az időben, megmaradtak az eredeti vetítési sorrendnél.

Ennyi erővel tényleg belefér még az is, hogy a Bounty Hunters a Holocron Heist után játszódik. Konkrétan nincs kimondva az ellenkezője, csak abszolút logikátlan, hogy a Köztársaság kórház állomást tartson egy olyan bolygó (Felucia) felett, amit korábban már elvesztettek. És pláne, hogy meglepődnének mikor egy ellenséges területen lévő állomással megszakad a kapcsolat, és egyetlen fegyvertelen hajót küldjenek az ügy kivizsgálására :roll: Ahsokát és Sinubét a Lightsaber Lost-ban mutatta be egymásnak Jocasta, logikátlan, hogy egy korábbi jelenetben így együtt szerepeljenek. Az pedig, hogy ifjak egyáltalán ott vannak abban a jelenetben nagyon is egyértelmű utalás arra, hogy talán csak percekkel, de a Lightsaber Lost vége után járunk.

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennyi erővel tényleg belefér még az is, hogy a Bounty Hunters a Holocron Heist előtt játszódik. Konkrétan nincs kimondva az ellenkezője, csak abszolút logikátlan, hogy a Köztársaság kórház állomást tartson egy olyan bolygó (Felucia) felett, amit korábban már elvesztettek. És pláne, hogy meglepődnének mikor egy ellenséges területen lévő állomással megszakad a kapcsolat, és egyetlen fegyvertelen hajót küldjenek az ügy kivizsgálására :roll: Ahsokát és Sinubét a Lightsaber Lost-ban mutatta be egymásnak Jocasta, logikátlan, hogy egy korábbi jelenetben így együtt szerepeljenek. Az pedig, hogy ifjak egyáltalán ott vannak abban a jelenetben nagyon is egyértelmű utalás arra, hogy talán csak percekkel, de a Lightsaber Lost vége után járunk.

Rosszul mondtad, akkor utána. :)

 

Csak azt mondom, hogy attól még, hogy nem ismerték egymást, simán lehettek egy légtérben korábban is. De igazad van. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rosszul mondtad, akkor utána. :)

:lol: Kösz, hogy szóltál :D

 

Csak azt mondom, hogy attól még, hogy nem ismerték egymást, simán lehettek egy légtérben korábban is. De igazad van. :)

Persze, hogy lehettek, mondtam is, hogy szerintem sem kizáró ok, csak nagyon logikátlan lenne így.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hivatalos SW blogon Leland Chee elkezdte bemutatni a TCW sorrendjét. Jelenleg itt tart és folytatja majd:

 

 

Cat and Mouse (2x16)

The Hidden Enemy (1x16)

The Clone Wars (movie)

Clone Cadets (3x01)

Supply Lines (3x03)

Köszi! Esetleg egy linket tudsz adni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi! Esetleg egy linket tudsz adni?

 

Természetesen, itt van:

 

http://starwarsblog.starwars.com/index.php/2012/09/14/chronicling-the-clone-wars/

 

Érdemes lesz követni, bár én már az elmúlt 1 hónapban a legutóbb berakott lista szerint végig néztem a sorozat eddigi részeit. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hoppácska, hiszen itt nem csak arról van szó, hogy Leland Chee felpakolja a blogra a hivatalos kronológiát! Arról ugye már a Celebration óta tudtunk, hogy amerikában valamelyik nagy nemzeti csatorna is elkezdi adni a sorozatot, a CN-n futó ötödik évaddal párhuzamosan. De ők már a kronológia sorrendet követve fogják sugározni az epizódokat!

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A SW:The Ultimate Visual Guide: Updated and Expanded című könyv alapján ez a hivatalos kronógiai sorrend:

 

 

Cat and Mouse (2x16)

The Hidden Enemy (1x16)

The Clone Wars (movie)

Clone Cadets (3x01)

Supply Lines (3x03)

Ambush (1x01)

Rising Malevolence (1x02)

Shadow of Malevolence (1x03)

Destroy Malevolence (1x04)

Rookies (1x05)

Downfall of a Droid (1x06)

Duel of the Droids (1x07)

Bombad Jedi (1x08)

Cloak of Darkness (1x09)

Lair of Grievous (1x10)

Dooku Captured (1x11)

The Gungan General (1x12)

Jedi Crash (1x13)

Defenders of Peace (1x14)

Trespass (1x15)

Blue Shadow Virus (1x17)

Mystery of a Thousand Moons (1x18)

Storm Over Ryloth (1x19)

Innocents of Ryloth (1x20)

Liberty on Ryloth (1x21)

Holocron Heist (2x01)

Cargo of Doom (2x02)

Children of the Force (2x03)

Bounty Hunters (2x17)

The Zillo Beast (2x18)

The Zillo Beast Strikes Back (2x19)

Senate Spy (2x04)

Landing at Point Rain (2x05)

Weapons Factory (2x06)

Legacy of Terror (2x07)

Brian Invaders (2x08)

Grievous Intrigue (2x09)

The Deserter (2x10)

Lightsaber Lost (2x11)

Death Trap (2x20)

R2 Come Home (2x21)

Lethal Trackdown (2x22)

Sphere of Influence (3x04)

Arc Troopers (3x02)

The Mandalore Plot (2x12)

Voyage of Temptation (2x13)

Duchess of Mandalore (2x14)

Corruption (3x05)

The Academy (3x06)

Assassin (3x07)

Evil Plans (3x08)

Hostage Crisis (1x22)

Hunt for Ziro (3x09)

 

 

 

A Griveous-duó-Lightsaber Lost sorrend az egyetlen képtelenség amit így hirtelen kiszúrtam.

Hopp, itt az első öt rész pont bejött. Lehet, hogy ez a lista tényleg valós?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.