Ugrás a kommentre

Gyűjtemények


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Mik vannak ezen a "Deleted Magic"-en?Érdemes letölteni?4 Gb az nagyon sok.Csak ha nagyon kell akkor állok neki letölteni ekkora anyagot.

 

Én leszedtem. Szerintem nagyon jó, nekem tetszik. Akinek van lehetősége szedje le, nem bánja meg, persze ajánlatos egy DVD író, hogy le tudd játszani asztalin. De nagyon ígényes.

Eddig csak részleteket láttam belőle, de így egybe, még többször annyira érdekes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenkinek akinek még nincs meg:

 

THX 1138

 

5000 Ft helyett akciósan 2490 itt:

 

Xpress.hu

 

És itt ugyanaz a dupla lemezes 990 Ft :D :

 

http://www.dvdabc.hu/index.php?sid=0&cont=...cikk&ean=A1860A

 

Igaz, kell még rendelni mellé egy 990-es filmet, így 1980, de még így is jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mik vannak ezen a "Deleted Magic"-en?Érdemes letölteni?4 Gb az nagyon sok.Csak ha nagyon kell akkor állok neki letölteni ekkora anyagot.

 

Én leszedtem. Szerintem nagyon jó, nekem tetszik. Akinek van lehetősége szedje le, nem bánja meg, persze ajánlatos egy DVD író, hogy le tudd játszani asztalin. De nagyon ígényes.

Eddig csak részleteket láttam belőle, de így egybe, még többször annyira érdekes.

 

Köszi szépen.De mégis mik vannak rajta.Tudsz mondani egy példát?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kivágott jelenetek A New Hope-ból!

Alternative jelenetek.

Eredeti 77-es forgatási felvételek. Effektek nélküli videok.

Gyakorlatilag egy más vágása az ep4nek, kezdetleges felvételekkel, effektek nélkül, alul magyarázó szöveg, mi miért van hol lett volna miért lett kuka. Minden a forgatásról. Végig nem néztem, mer hihetetlen tömény, de nagyon feelinges.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kivágott jelenetek A New Hope-ból!

Alternative jelenetek.

Eredeti 77-es forgatási felvételek. Effektek nélküli videok.

Gyakorlatilag egy más vágása az ep4nek, kezdetleges felvételekkel, effektek nélkül, alul magyarázó szöveg, mi miért van hol lett volna miért lett kuka. Minden a forgatásról. Végig nem néztem, mer hihetetlen tömény, de nagyon feelinges.

 

Köszi szépen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nincsen Chio kárty gyűjtő köztetek?

 

Nekem már csak 2 kártya hiányzik. Az G és a H, azaz, Obi-Wan és Yoda.

Annyi Chio-t vettem, hogy mindenkinek itthon az orrán az jött, ki, de ezzel a kettővel sehol nem találkoztam.

Ha valakinek megvannak ezek, vagy egy közülük, akkor szívesen cserélnék, akár több kártyát is adok értük, mert szinte mindegyikből van csere, több is.

 

Már arra is gondoltam, hogy nem raktak be zacskóba ezekből, ezt a két kártyát mutatták a tv-reklámban.

Az üzletekben már nem láttam SW-s chio-t. Jön az új akció, valami kisautó van benne :( .

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megérkezett a már említett THX 1138 dupla dvd-m.

Megmondom őszintén, a filmet még most láttam először, és nem igazán jött be, de a felújított, rendezői változat technikai része nagyon komoly.

2 lemezes változat, így készült stb. extrákkal (magyar felirat nélkül :cry: ), de az eredeti előzetes azért érdekes, mert látszik akkoriban milyen komolytalan volt a marketing, és a minőség is megfigyelhető, mit dolgozhattak a felújított változaton.

A hang THX (milyen lenne?), a kép pedig olyan kristálytiszta, hogy sok mai film elbújhat mögötte.

 

A legnagyobb bajom mégis a borítóval volt, az extra kiadás új borítót kapott, nem a már megszokott sorszámozott kopasz fej oldalról, hanem ez:

http://images.barnesandnoble.com/images/87...000/8729640.jpg

 

A régi jobban tetszett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Matrica gyűjtők figyelem!

 

Megosztom veletek matricás tapasztalataimat. Csakhogy a jó hírrel kezdjem Betelt mind a 3 albumom. Ep1-2-3-as.

Amíg tudtam cserélgettem az SW.hu matricák topikban mindenkivel borítékkal postán.

Mikor már olyan kevés hiányzott, határoztam, megpróbálom felkeresni a kiadót. Ez esetben ez egyszerű volt, mivel az albumon fel volt tüntetve a Merlin weboldala. Itt találtam egy regisztrációs fület, ami gyorsan és egyszerűen ment. Körülnéztem az oldalon, és rátaláltam, hogy szám szerint meg lehet rendelni az ep2-es matricák közül bármennyit, az ep3-asok közül, csak 25-öt. Ezt megtettem, de párhuzamosan a magyar kiadótól is megrendeltem, hátha az megbízhatóbb és könnyebb reklamálni. Merlintől Hitelkártya szám után simán elfogadta a rendelést, teszem hozzá 70 matricát 2600Ft-ért, postaköltséggel együtt. Mióta Uniósok vagyunk ez egységes lett 1 Euró körül. Regisztrálásnál is könnyen meg lehetett találni kishazánkat, de mondjuk Kazahsztán és Ugandába is lehet regisztrálni. Szeptember 6-dikán adtam le a rendelést és 26-dikán megérkezett! Nem vártam, illetve korábban vártam a magyar kiadótól a matricákat. Egy héttel érkezés előtt jelzett vissza a bank, hogy internetes átutalási kérelem volt és, hogy mi akartuk-e. Rá egy hétre a fizetés után itt volt.

Mindegyik matrica benne, bár egy pillanatra megijedtem, mert 2 matrica hiányzott az ep2-esek közül, szépen növekvő nagyságrendben, ott volt mind. A papíron két szám alá volt húzva, azok hiányoztak. Na mondom ezek nekik sem voltak, azok sosem lesznek meg. Ragasztom az ep3asokat, és köztük van a két ep2-es matrica, majd észreveszem, hogy a boríték szélére rá van írva az a két szám. Biztos azok nem voltak kéznél és később a raktárból szerezték be.

Ezen a sikeresen ügyleten felbátorodva, jobban körülnéztem az oldalukon és megtaláltam, hogy a régebbi kiadványokról lehet érdeklődni, hát nem haboztam és rákérdeztem az ep1-es albumra. Parányi angol tudásommal összedobtam egy néhány mondatos levelet, hogy 4 hiányzik, ezek azok, hogy tudnék hozzá jutni. Jön néhány nap múlva a válasz, hogy feladta őket. Ezt nem tudtam értelmezni, mi az, hogy feladta, hogy fizetek, vagy mi van? Egy héttel később megérkezik a négy matrica ingyen, közben eszembe jutott, majd utánvéttel biztos kifizettetik. De nem. Ilyet még nem tapasztaltam. Eszembe jutott SimonZ esete, hogy a külföldi mozis engedélyt kért tőle, a Blikknek meg eszébe sem jutott.

Biztos náluk az ilyen tisztesség természetes, megszokták. Közben az is eszembe jutott, hogy lehet, hogy ennek már lejárt a forgalmazási ideje és nem is kérhetnek érte pénzt(ők amilyen becsületesek még be is tarják ezeket a szabályokat), és rendesek voltak, bolond csóró magyar rajongónak, előkeresték a raktárból és meghívtak egy postára. Fontosabb nekik a jó hírük, minthogy kukacoskodjanak ilyen egy Eurós postaköltségen, gondolták majd később úgyis vásárlok tőlük, pont emiatt a gesztus miatt.

Mindenesetre írtam nekik egy szívhez szóló köszönő e-mailt, hogy mennyire köszönöm, és ilyesmivel nem nagyon találkozni itthon.

Időközben ma meglékezett a magyar kiadó matrica pakkja is, biztos ők is tőlük rendelték. Én most boldog vagyok, hisz mind a 3 albumom tele van. A Merlint mindenkinek ajánlom, aki még matricákat keres.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hétvégén lefotóztam a T310-es telefonommal a gyűjteményem, de elég vacak képek lettek, így nem rakom be ide. Hiába, no, régi telefon nem csinál szép képeket :)

 

Nyugodtan rakd be ide. Nem a szépség számít. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.