Ugrás a kommentre

Gyűjtemények


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Szerintem is az a legkirályabb kard, Obi-Wan ep1-2-es kardja... a fene belé, hogy elvesztette, és még ő prédikált :(

De ugyanúgy kéne Dookujé, Windué és Sidioussé is (és akkor már az összes többi is :P)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit fájjon érte a szivetek:

 

24080002final0018yu.jpg

 

 

Az EREDETI fénykard amit Luke Skywalker használt a régi triógiában, asszem még a nyáron árverezték el, biztosan emlékeztek rá.E fémdarabért cserébe akármimet odaadnam, akár a fél kezemet is.Sőt a fél fejemet..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy darabka filmtörténelem.

Nagy igazság!

 

Kellene még néhány filmes kellék..Akár Indy kalapja, DeLorean a Vissza a Jövőbe Trilógiából(mármint az eredeti makett)...

Az index fórumon találtam egy képet egy makettról, igaz nem SW de nagyon szép:

 

"A fővárosban, a 4/6-os villamos vonalán, a Király utcánál van egy aprócska makett- és modellbolt. kaphatók mindenféle apró autók, kocsik, tankok, repülők, villamosok, vonatok, fémből, sínpályával, kismillió hozzátartozóval. Csak sajnos elég drágán, ez a DeLorean 8990.- volt. Körülbelül tíz centiméter hosszú, a két ajtó nyitható, belül aprólékosan ki van dolgozva minden. Van átalakítatlanul is, de nekem a filmbéli változat valahogy közelebb állt a szívemhez (:

Megfűzöm a párom, hogy jövőre igazán kaphatnék egy átalakítatlan változatot is, csak drága egy pöttyet."

 

delorean2.jpg

 

Kár hogy ilyen drága :hmm:

 

Bocs az OFF-ért :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nem kéne Luke eredeti filmes kardja.  :)

Már használt meg ilyenek. Vennék egy újat, az tiszta meg minden nem kopott, nem 30 éves, sokkal olcsóbb is.

Ennek eszmei értéke van.Azok a ragacsok meg karcolások adják az igai árát.Az Lucas kezében volt!Az Mark Hamill kezében volt!Az Harrison Ford kezében volt...stb..

Egy 500 éves festményre is aztmondod hogy inkább a 2 napos bóvli? :hmm:

 

Nekem ha meglenne biztos nem hadonásznék vele, inkább betenném egy vitrinbe :)

Szerkesztve: - Obi1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennek eszmei értéke van.Azok a ragacsok meg karcolások adják az igai árát.Az Lucas kezében volt!Az Mark Hamill kezében volt!Az Harrison Ford kezében volt...stb..

Egy 500 éves festményre is aztmondod hogy inkább a 2 napos bóvli? :hmm:

 

Nekem ha meglenne biztos nem hadonásznék vele, inkább betenném egy vitrinbe :)

Szerintem ez azért nem járt ennyi ember kezében, ugyanis eleve minden markolatból legalább nyolc félét csinálnak... ellenben egy kezet és két lábat odaadnék cserébe, a maradék kézet csak azért tartanám meg, mert szükségem lenne, hogy kézbe vehessem :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez azért nem járt ennyi ember kezében, ugyanis eleve minden markolatból legalább nyolc félét csinálnak... ellenben egy kezet és két lábat odaadnék cserébe, a maradék kézet csak azért tartanám meg, mert szükségem lenne, hogy kézbe vehessem :hmm:

Nemtudom, de azthiszem azokban az időkben ezeket nem úgy gyártották mint most.Most kiöntik gumiból meg minden, akkor meg összeállították pl ezt a kardot fényképezőgépes akármivel csinálták meg.

Lucas kezében biztos volt a 30

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a lila Eta-2 tök jó, illik hozzá a színe. Bár zöldben néznék meg egyet igazán :D

A TIE X1-el viszont van egy apró bibim, a szárnyakon nem voltak ágyúk :oops:

Ezt az apróságot leszámítva, ezek ezerszer jobban néznek ki, mint pl a Hasbros X-Wing.

 

Tegnap bővült a gyűjteményem egy lego B-Winggel és egy TIE Interceptorrel :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.