Ugrás a kommentre

Gyűjtemények


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

  • 2 hónappal később...

Szerintem így nézhetett ki, mikor kijött a barlangból:

- Yoda mester! Yoda mester! Ott benn... ott... benn...

- Kenobi?

- Nem... nem... ez... köpenyes... fénykardos...

- Élőlény?

- Ja... olyasmi... nagy... szuszog... fekete.

- Mace Windu.

- Nem... az ki? Mindegy... szóval, Vaker... Fater... Vödör...

- Darth Vader?

- Ja! Talált! Ott benn van. Megtámadott... vagyis én őt... szóval ott van! Benn.

- Nem baj, fiam. Ma már ne szívj többet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
  • 3 héttel később...

Ámberök! Akinek van fölösleges 40 vagy 60 ezer forintja, az most szert tehet egy fénykard replikára. Obi-Wan Kenobi ep3-as, Darth Maul dulpla, Darth Maul fél és Mace Windu ep2-3-as kardjai a HoldfényTeamnél, csak előrendelésre. Hihetetlen ez a bolt.

http://www.holdfenyteam.hu/starwars/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem meg meglepően olcsó. Múltkor néztem egy külföldi oldalon, ott átszámítva közel 100 000 jött ki (persze, az valószínűleg valami más fajta replika). Ha azt veszem, a legdrágább legom csak ötezerrel volt olcsóbb. Igaz, azért is vért izzadtam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 hónappal később...
  • 1 hónappal később...
Egyébként figurákat te gyűjtesz Dzséjt? A Sideshowos figurákat ismered? Kéne nyitni 1 figura topikot is. :(

Igen, bár Star Wars figurákat nem gyűjtök. Ennek ellenére van pár ajándékba (Vader, Maul, Ben Kenobi, storntrooper, Xizor), meg egyet vettem (Aayla Secura). De ezek mind ilyen "gagyik", Sideshow figuráji, bár valóban szépek (talán A legszebbek), de kicsit drágák. Szóval figurát csak alienben gyűjtök, SW esetében meg legot.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként figurákat te gyűjtesz Dzséjt? A Sideshowos figurákat ismered? Kéne nyitni 1 figura topikot is. :(

Igen, bár Star Wars figurákat nem gyűjtök. Ennek ellenére van pár ajándékba (Vader, Maul, Ben Kenobi, storntrooper, Xizor), meg egyet vettem (Aayla Secura). De ezek mind ilyen "gagyik", Sideshow figuráji, bár valóban szépek (talán A legszebbek), de kicsit drágák. Szóval figurát csak alienben gyűjtök, SW esetében meg legot.

Nekem a sideshowosk közül sikerült begyűjteni 3 darabod. Megvan a Bespin Han, Anakin Skywalker meg a Darth Vader(sith apprentice) Valóban drágák de ahogy írtad is az egyik legszebbek. Mondanom sem kell hogy ők a kedvenceim :) Ha érdekell valakit itt 1 link a gyűjteményről. Bár ezek még régebbi képek.Még hiányzik a Sideshowos Darth Vader

 

Figura gyűjtemény

Szerkesztve: - Geri_mester
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Wow, szép "kis" gyűjtemény. Az a "tróntermes párbaj" szet saját gyártmány, vagy a díszlettel együtt lehetett venni?

A tróntermes az saját készítésű:( Van 1 Death Star Hangaros is ahol Obi és Vader párbajozik az ep4 ben. Valamennyire látszik a 3. 4. képen.

Szerkesztve: - Geri_mester
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A tróntermes az saját készítésű:( Van 1 Death Star Hangaros is ahol Obi és Vader párbajozik az ep4 ben. Valamennyire látszik a 3. 4. képen.

Ja, az is feltűnt. Jó kis diorámát építettél melléjük :)

De gondolom a Mustafar az már nem saját.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 hónappal később...
  • 2 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.