Ugrás a kommentre

Gyűjtemények


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Viszont mivel az 1000 figurára hajtok (mikor utoljára számoltam, durván 700 volt, de az már évekkel ezelőtt volt), és amúgy is figura gyűjtő vagyok, így nem igazán válok meg tőlük.

 

A felsoroltak közül mind meg is van, csakhogy mind egyszer, így ezektől sem válnék meg, ha akarnék is cserélni.

 

Viszont, ezen a fórumon találhatsz olyanokat, akik cserélnének, vennének, eladnának. Én is itt szereztem be néhány "régiséget":

http://www.malug.hu/comxs/index.php

Értelemszerűen a MALUG Börze topicban lehet ilyen témákban keresgélni (de azért előtte olvasd el a szabályzatot :D ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te egyedi eset vagy ilyen téren (is) :D :D
Valahogy nem tdtak megrahadani a Legoban a Star Wars kollekciók. Illetve nem sértődnék meg, ha egy birodalmi csillagrombólót, egy Halálcsillagot vagy egy gyűjtői Millenium Falcont hozzám vágna valaki :D

 

Inkább a western és a sárkányos szettek jöttek, jönnek be, valamint a bogaras szettek :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Belbullab pedig csutkára ugyanígy néz ki az előző kiadásban is (oké, kicserélték a fülketetőt egy eredetihez hűbb verzióra), csak most Grievous mellé Mace Windu is jár (ami érdekes, a lego még mindig furcsán párosítja össze a figurákat a járművekkel... :D).

Csak a pontosság kedvéért: akit te Mace-nek néztél, z valójában Nahdar Vebb. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igaz! Hogyan néztem ezt Windunak? :D Bár így sem jobb a helyzet, mivel a Belbu még így is csak egy második kiadás, Nahdar meg könnyen összerakható Ackbar fejéből és akármelyik világosabb ruházatú Jedi figura testéből :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 hónappal később...
  • 9 hónappal később...

136 990 Ft! Nem holnap fogom megvenni, az fix. :D

Nem semmi! :o De annál jobban néz ki. Jut eszembe, a múltkor volt egy film a svéd LEGO gyárról a Discovery-n. A gyár akkora mint nálunk egy kisebb város...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

136 990 Ft! Nem holnap fogom megvenni, az fix. :D

 

 

Mennnnyi? Azt a paszta. Durva hogy egy tv ára. Egy kollégám a gyereknek Amerikából rendel Legot azt mondja olcsóbb még szállítással együtt is mint itthon.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.