Ugrás a kommentre

Gyűjtemények


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

  • 6 hónappal később...

Ha már voltak, akkor bocsi...

 

Elképesztő, különösen az első. Régen még én is nézegettem markolat replikákat, de összeszedni iszonyat drága lenne. Ezért csak műanyag játékban van jópár...

 

http://www.bitrebels...ars-collection/

http://damnfreshpics...ction-ever.html

 

Elég elvetemült gyűjtemények. Az elsőt már láttam, talán a 9gagen volt posztolva pár hónapja, de a második is bámulatos.

 

Ody kérésére megosztok pár TCW csecsebecsét, amit tegnap sikerült összevásárolnom. :) Kisgyermekes vagy gyermeklelkű felnőtt rajongóknak ajánlott (a pénztáros nem nagyon tudta eldönteni, én melyik kategória leszek, mikor egy kosárnyi TCW-cuccal megjelentem nála :D )

Remélem, a képek nem cs*szik nagyon szét a fórumot, most először próbálok képet csatolni ide. :)

 

Az uzsidoboz személyes kedvencem. :3

 

uzsidoboz.jpg

 

Valamint egy cipzáros henger-tolltartó.

 

tolltartó.jpg

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hú, remek, lekicsinyítette. :) Akkor jöjjön a többi. :)

 

Négy darabos TCW HB grafitceruza, Anakinnal, mint fő motívummal (a csomagolás hátulján Darth Maul figyel) [190 Ft volt]:

 

IMG_20130319_100940.jpg

 

 

Jegyzettömb, aminek a csomagolása szebb, mint maga a jegyzetelnivaló papír (hiába no, sose szerettem Yodát...) [70 Ft volt]

 

IMG_20130319_100715.jpg IMG_20130319_100731.jpg

 

 

A5-ös méretű, kemény borítású mappa füzeteknek, leveleknek, stb, überbrutál Anakin vs. Savage Opress párviadallal, a hátulján miniatűrben, a belsejében nagyobb méretben további karakterek [490 Ft volt ... nem tudom, egységár volt-e vagy igyekeznek kidobálni a készletet a sorozat megszűnésével...de egy csomó dolog ennyibe került]:

 

IMG_20130319_100842.jpg IMG_20130319_100856.jpg IMG_20130319_100915.jpg

 

 

A4-es méretű gumis papírmappa, elején a főbb karakterekkel, a hátulján Mace, Plo és Kis mesterek [190 Ft]:

 

IMG_20130319_100958.jpg IMG_20130319_101007.jpg IMG_20130319_101027.jpg

Szerkesztve: - LeeLee
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A4-es méretű, keményfedeles papírmappa, világos, elején Ani, Obi,Ahsoka és Yoda, a hátulján Mace és Kit [490 Ft... röhej.... ilyen nagy mappát láttam már több ezer forintért is...]:

 

IMG_20130319_101159.jpg IMG_20130319_101214.jpg IMG_20130319_101240.jpg

 

 

Másik A4-es kemény fedeles papírmappa, sötét, elején Ani, Obi és Yoda, a hátulján Rex! :) [490 Ft]

 

IMG_20130319_101101.jpg IMG_20130319_101118.jpg IMG_20130319_101137.jpg

 

Nem volt szívem otthagyni őket, mert mind máshogy nézett ki. :S

 

Volt még egyébként kisiskolásoknak nyakba akasztható bérlettok, amin Kenobi volt, meg még valami, amihez már én is túl idétlennek éreztem magam... Ja, meg a játékos polcoknál voltak valami figurák is, Leia, Han, Luke, meg egy Starkiller, de olyan kis nyomik voltak, ráadásul betegesen drágák (1500-3000 Ft), úgyhogy azokat nem vettem meg. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Füzeteink, ceruzáink és mappáink nekünk is vannak a 9 éves kisfiam révén, sőt még zoknink és atléta trikónk is (bár az nem papírbolt téma). :)

Szép és igényes dolgok ezek, és mindig arra gondolok, bár az én gyerekkoromban lett volna ilyen... Nem zavart volna, hogy nem annyira lányos dolgok. :hehe:

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel én is így vagyok. :)

 

Van még egy pár cuccom egyébként, bár az én gyűjteményem jóval szerényebb, mint a legtöbb itteni topiklakóé. A könyveken meg a filmek DVD-kiadásain kívül csak néhány figurám van a szebbek közül: 2 Luke Skywalker és egy Anakin Skywalker unleashed szobrocska, egy Wedge Antilles és egy Tycho Celchu. :) Majd holnap megtisztogatom őket (szegények már nagyon porosak) és csinálok róluk képet. Igaz, hogy mind másodkézből való, és kb. megőszültem az idegtől, hogy vajon eltűnnek-e a posta süllyesztőjében avagy sem, de végül mind megérkezett messziföldről. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, megtörölgettem a figuráimat, és csináltam róluk képet. :)

 

Csoportkép: kedvenc jedijeim (Luke és Anakin) és vadászpilótáim (Wedge és Tycho) illusztris társaságban, gyerekkorom kedvenc rajzfilmfiguráival egy polcon. :)

 

IMG_20130320_125242.jpg

 

 

A központi figura, az Endor!Luke figura volt álmaim szobrocskája. Éveken át epekedtem érte, míg meg tudtam venni az eBay-en. :3

(a kép bal szélén Tycho Celchu figyel az endori pilótaruhájában, őmögötte Nadia [Fushigi no Umi no Nadia anime]bújik meg, Luke mögött Misato Katsuragi, a kép jobb szélén a szőkésvörös pedig Soryu Asuka Langley [Shin Seiki Evangelion anime]).

 

IMG_20130320_125305.jpg

 

 

Bal sarok: Wedge Antilles mered ránk zöld (?) szemeivel, mellette Hoth!Luke. Wedge mellett további Evangelion-karakterek: Rei Ayanami (fehér, kék hajú) és Asuka Langley (piros) pilótaruhában, Kaworu Nagisa ül a földön. Luke két oldalán ismét Nadia, majd a kép jobb sarkában ismét Tycho, mellette a kis emlékérem, amivel a figura volt összecsomagolva.

 

IMG_20130320_125339.jpg

 

 

Jobb sarok: Láva!Anakin épp az őt körülvevő figurák kiirtására készül. Evangelion-karakterek, Asuka és Rei iskolai egyenruhában, Shinji Ikari és Kaworu Nagisa pilótaruhában, a szöszke sailor scout meg Sailor V a Sailor Moon animéből. Mindenki mögött egy kevéssé dekoratív Caspian herceg figura (ő a DVD-vel volt díszcsomagolva :) ).

 

IMG_20130320_125319.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Édesek vagytok. :)

 

Na szabadkozz LeeLee! Szép kis gyűjtemény ez. Nekem csak a filmek és a TCW sorozat van meg, plusz kb. 6 könyv. :)

 

Mi az a zöld trutyi Luke kardjánál? :D

 

Az elvileg fénycsóva akar lenni, ahogy lendíti a fénykardját és támad. A legtöbb unleashed jedinél van. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...
  • 3 héttel később...
  • 1 hónappal később...

Hunner, állati jó a figuragyűjteményed! :)

 

Nekem ma hozta meg a posta a gyűjtemény legújabb darabját, egy Unleashed Ep2 Obi-Wan Kenobit. Magát a karaktert sose szerettem igazán, de szemtelenül olcsó volt. Már csak azt nem tudom, hova fogom tenni.... a lenti polcomon már nincs hely...

 

2013-06-11_18-27-21_772_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Szerkesztve: - LeeLee
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg, ha már itt vagyunk, egy kérdés. A Celebrationön szerintetek lesz rá lehetőség, hogy esetleg akciósan/jobb áron hozzá lehessen jutni ilyen cuccokhoz?

Bár nem sokat tudok a Celebrationról, szerintem erre inkább alkalmas a magyar Star Wars klub nap. Ha lehet is ott kapni figurákat, szerintem csak drágábban.

Szerkesztve: - zilllosarkany
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.