Ugrás a kommentre

Gyűjtemények


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Úh, bocsi Dzséjt, csak most látom, hogy kértél valamit! Hát hogyne lehetne képet kérni!

DSCN1988.JPG DSCN1990.JPG DSCN1991.JPG

És mint látszik is a számítógép asztal felső köztes polcán kaptak helyet egy általam konstruált lego-lépcsőn.

 

Egyébként ezek egy két battle-droid, klón és rohamoszi kivételével mind különböznek és úgy 250 db-ról bszélhetünk bár rég számoltam meg.

Full custom figura csak a bal sarokban lévő általam öszeállított és megrajzolt Gendy Tartakovsky-Ventress. És a Mandalori battle packből az egyik figurát kineveztem Pre Vizslának egy szőke hajjal(még akkor volt neki, mikor készítettem), egy szürke fél palásttal és egy fekete karddal. Ő is Balra található. ;) Mindenki más tipp-topp!! :D

Akikre böszke vagyok: ep2 Jango, Régi-Greedo, króm TC14 és Stormi', Malgus, Revan és mindenki más is!!! ;)

 

Egyébként azért akartam ma ide írni mert tegnap a mohácsi Tescoban bakiztak egyet és 10(azaz TÍZ) ft-ért voltak a microfighterek.

Szemfüles kollégám be is zsákolta mind a 7-et a polcról! A rohadék mázlista! :evil: És milyen jópofák azok...

 

Hát ez nem sámli egy gyűjtemény az biztos, gratula hozzá :).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez nem sámli egy gyűjtemény az biztos, gratula hozzá :).

 

 

Szép, nagyon szép gyűjtemény. Jópofa bujaféreg a Han falidíszen. :lol: A két costum figura is jól fest, különösen Asajj. Bravó! :clap:

 

Köszi srácok!

Ja, a földszinten nem érvényesült volna. Vizslából meg lett később hivatalos változat, de még nincs meg, Assaj-nak ez a verziója meg felteszem soha nem is lesz! ;)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyönyörű gyűjtemény! Nem vagyok figuragyűjtő, de az ilyet jó látni :)

És ki szokta portalanítani a polcot? :D

 

Hoppá...tudtam, hogy ha valakinek, hát egy hölgynek feltűnik, hogy kissé poros megint. Rágja is már a nejem a fülemet érte..

 

Mivel olyan erősre van építve a pódium, ( :clap: ez az én éredemem :clap::P ) hogy nem esik szét, ha egyben kiemelem;

így portalanítás nincs, hanem egyből megy a zuhany alá mindenestől. Leveretem róla a port, aztán hajszárító és megy vissza..

Szóval én gondozom.-nem is bíznám másra... ;)

 

Egyébként a "lépcső" a gyűjteménnyel együtt nő. Nem is olyan kis feladat néha hozzáépíteni.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Semmit sem vettem észre, csak hirtelen eszembe jutott a sok kis figuráról, hogy milyen munka lehet ez :) Bocsi :oops:

Igazán dicséretes, hogy ilyen remekül megoldottad ezt a problémát, még ha nem is ez volt a cél, hanem inkább az, hogy ne essen folyton szanaszét a gyűjtemény :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyan! Te is tudod, hogy azok festékbe mártott fülpiszkáloók voltak!

Nem mind, volt ott néhány figura is, ugyan nem lego. :)

 

Mivel olyan erősre van építve a pódium, ( :clap: ez az én éredemem :clap::P ) hogy nem esik szét, ha egyben kiemelem;

így portalanítás nincs, hanem egyből megy a zuhany alá mindenestől. Leveretem róla a port, aztán hajszárító és megy vissza..

Szóval én gondozom.-nem is bíznám másra... ;)

Most egy picit irigyellek, hogy ilyen könnyen megy nálad a portalanítás. Látnád az enyéim, milyen porosak, a szürke minden árnyalatát viselik már. :D

Nálam sem végezheti más a gyűjtemény tisztítását, csak én. Mondjuk a mérete miatt más már nem is vállalkozna rá, csak én, sőt, igazán még én sem, azért is olyan poros az egész. Sajnos novemberig viszont meg kell ejtenem egy takarítást nekem is, mert mennek kiállításra - na nem mind, de a szebbek mind. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem mind, volt ott néhány figura is, ugyan nem lego. :)

 

 

Most egy picit irigyellek, hogy ilyen könnyen megy nálad a portalanítás. Látnád az enyéim, milyen porosak, a szürke minden árnyalatát viselik már. :D

Nálam sem végezheti más a gyűjtemény tisztítását, csak én. Mondjuk a mérete miatt más már nem is vállalkozna rá, csak én, sőt, igazán még én sem, azért is olyan poros az egész. Sajnos novemberig viszont meg kell ejtenem egy takarítást nekem is, mert mennek kiállításra - na nem mind, de a szebbek mind. :)

 

Na jól van elég a szövegből, kérek képet én is! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, itt látható a fejlődése.

 

NSC+2011+System+Scale+Slave+1%2527s+%2528WM%2529.jpg

 

Ezen még nincs rajta a Rog által linkelt 2014-es változat, de mint látható, 2010-hez képest már nem sokat változtattak rajta. Viszont szerintem játékra egyedül a 2000-es verzió jó, mert strapabíró. A 2002-es Jango-féle Slave I olyan, mint a hímestojás. A 2006-os kiadás már jobb, de még annak is vannak gyönge pontjai. A 2010-esről már nem tudok nyilatkozni, azt sajnos még nem tudtam megvenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ehhez is csak gratulálni lehet! Mondjuk ilyen komoly flotta mellett a minifigek valóban eltörpülni látszanak, de mindkettőnek megvan a szépsége.

Tetszik a B-wing és a Slave I "evolúció". abból milyen komoly az első modell 1999-ből?! ;)

Szóval klassz nagyon! :yeah:

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerény??? Szép gyűjtemény :) Most már csak arra vagyok kíváncsi, vajon az egyebek és a könyvek hol férnek el :)

Szerény, mert a fele se látszik a teljes gyűjteménynek (se lego, se filmes szinten). :D De a kérdésre ez a két kép talán ad némi választ (plusz megtekinthető Star Wars-gyűjteményem egy másik szegmense):

882045_697068423659368_2069510714_o.jpg

 

882669_697068656992678_561497019_o.jpg

 

Megjegyzem, egyik kép sem naprakész, azóta a könyvek sora még nőtt (például most már teljes a Harry Potter-sorozat, meg hát felkerültek azok a bizonyos Vaják-könyvek is :) ), illetve ami kevésbé látszik: mindkét polcon két sornyi könyv van, sőt, a gremlinekkel bebástyázott videojátéksor mögött is van egy könyvsor. :)

 

Ehhez is csak gratulálni lehet! Mondjuk ilyen komoly flotta mellett a minifigek valóban eltörpülni látszanak, de mindkettőnek megvan a szépsége.

Köszi!

Sajnos a minifigek javát elnyelik a gépek bendői, bár azért a szebbek odakinn sorakoznak, mint a klónok, a mandik a Maul-tesók. Ezek igazán a kedvenc minifigjeim, nem is rejtegetem őket. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó nagy szobád lehet. :D

Annyira azért nem, sőt, a legkisebb szoba az enyém a lakásban. :D

 

1506271_697068360326041_79721823_o.jpg

 

Nagyon szép gyűjtemény Dzséjt!

Köszi!

 

Csak igy tovabb meg van ott hely

Valahogy mindig akad még egy kis hely. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kicsit elterelném a figyelmet:

Meg van mind a négy hivatalos fénykard szín Master Replicas force FX lighsaber-ből.(Yoda, Windu, Anakin, és Ep4 Vader)

DSCF2796.JPG

sötétben jobb, csak kár hogy szőnyegnek annyi.. ;)

DSCF2174.JPG

És bocs de vállalnom kell akkori magam és öcsém (kb 4-5 éve), de mentségemre szóljon, hogy azóta gyerekeim forgatják őket és legalább mondhatom, hogy nekik vettem... :D

Kép0081.jpg

De ha már itt tartunk a kölykök is a gyűjtemény részei:

DSCN0123.JPG

:lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.