Ugrás a kommentre

Gyűjtemények


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Én anno 2007-ben nézegettem Londonban egy marha nagy LEGO Millenium Falcont, de nem elég, hogy az is volt vagy 80 eFt fontban akkor, a bőröndbe sem fért volna bele a doboz, így le kellett mondani róla. :( Nem vagyok különösebben nagy LEGO-s, de egy ilyen komplexitású SW darabot azért szívesen birtokolnék. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mennnnyi? Azt a paszta. Durva hogy egy tv ára. Egy kollégám a gyereknek Amerikából rendel Legot azt mondja olcsóbb még szállítással együtt is mint itthon.

Igen, jelentős árkülönbségek vannak. Nekem is van pár darabom Hollandiából, még ott is olcsóbb. Bár itt hazánkban is tudni kell honnan rendelni (boltban már évek óta nem vettem legot), és akkor meg lehet úszni olcsóbban. De a legjobb, ha tudsz külföldről vásárolni, mert az a legolcsóbb.

 

Nem semmi! :o De annál jobban néz ki. Jut eszembe, a múltkor volt egy film a svéd LEGO gyárról a Discovery-n. A gyár akkora mint nálunk egy kisebb város...

Én is láttam. Hatalmas az a gyár! Egyszer szívesen körbe járnám.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Hurrá, a JediRenden megnyertem Obi-Wan Erő-szellemét. :D

Grievous-szel együtt már 2-re bővült a hatalmas SW-figuragyűjteményem tárháza. :lol: Elvileg hamarosan Tano kisasszony is meglesz, de ez még a jövő zenéje.

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratula Sky! :) Én pedig Shaak Ti figuráját nyertem meg, úgyhogy ma egész nap fülig ér a szám: :D

Köszi. :) Remélem tudsz róla, hogy mázlista vagy. Nekem is Shaak Tire fájt a fogam. :P De persze Obinak is örülök.

 

Grat. :) Az Erő-szellem gondolom nem láthatatlan. :D

Érdekes lenne, mondjuk nekem előbb jut róla eszembe egy jégszobor, de annyi baj legyen. :D

ghost10_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Obi-Wan szellemét feladtuk, várhatóan szerda-csütörtök magasságában

érkezik majd meg."

 

Először nem tudtam hova tenni a dolgot, de végül leesett. :D Kicsit néztem volna, ha felbontom a csomagot, és előszivárog belőle Kenobi szelleme. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 hónappal később...

Én a Tescoban láttam 4200 HUF-ért Grievous babát, kinyitja a karjait és úgy 4 lesz neki, meg a fénykardja is villog asszem, és van még hozzá egy talapzat is. Ez mennyire reális ár?

 

Most néztem meg a Mimic a júdás fajt és a férfi főszereplő:

mimic_03.jpg

Hasonlít?

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
  • 2 hónappal később...

Hali senkit nem akarok megserteni de alltalaban a hasbro figurak kekben azok ha jol tudom holgrammkepek mar csak azert mert enis rakattantam ezeknek a gyujtesere miutan az ocskan egy bacsika eladta a padlasrol a fianak a dolgait azota nem fereka vitrines szekrenyben 1977 figuraktol kezdve egeszen maig . maar valahol 360 tartok es meg gyul jo dolog hogy az ebay en is viszonylag olcson marm int nemet viszonylatban meglehet szerezni ezeket kar hogy nincs sok olyan ember aki megengedheti ezeket a cucokat horibilis arai vannak pl 2.600 euro egy halalcsilag legoban 4.000 euro egy ezereves solyom hasbroban meg csak 3 lattam de azok is 1000 eurotol kezdodnek ha valaki hasbrot gyujt dobna egy PM et

Szerkesztve: - Hunner
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Ha már voltak, akkor bocsi...

 

Elképesztő, különösen az első. Régen még én is nézegettem markolat replikákat, de összeszedni iszonyat drága lenne. Ezért csak műanyag játékban van jópár...

 

 

 

 

http://www.bitrebels.com/geek/greatest-star-wars-collection/

 

 

http://damnfreshpics.blogspot.hu/2010/01/best-star-wars-fans-collection-ever.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.