Ugrás a kommentre

Gyűjtemények


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

  • 1 hónappal később...

:D

 

Én végül is egy ilyennel oldottam meg emlékeim szerint:

 

http://www.thedailybrick.co.uk/lego-turntable-2-x-2-with-medium-stone-gray-top-74340-black.html

 

Így tud ugyanúgy körbe körbe mozogni, csak kicsit magasabb lett, mert nem volt egyszerű rögzíteni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Engem boszant a dolog mert haszbroban viszatertunk oda hogy merevek a vegtagok es nem mozog se csuklobol se valbol se konyokbol se terd se semmi 360 iranyba es raadasul se Sabine sem pedig Hera nem jelent meg boszanto

 

javitva januarban adtak ki oket ok ennek orulok erdekes hogy nem kaptam ertesitot rolluk ha meglesznek flteszek par kepet is

Szerkesztve: - Hunner
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
  • 1 hónappal később...
  • 4 hónappal később...

Görögország amúgy is sok eredeti, jogtiszta terméket forgalmazó bazárjaiban akadtam rá a következő gyöngyszemre, a kicsit sem koppintás LEBQ építőjáték SW-sorozatának részeként. Ki tudja, lehet a készítők már szupertitkos információkat tudhatnak a jó öreg Ackbar további sorsáról,mert bizony admirálisunk két fénykarddal pózol a dobozon!

 

lebq_box_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

De a zavar az Erőben a doboz hátoldalán csak tovább nő, hiszen kalamári barátunk itt már Sith trooper néven próbál rejtőzködni, míg nevét egy galád Sith katona bitorolja. Mellette megláthatjuk, hogy manapság Yoda is már csak Yuda-ként fut. Cody kapitány új ruhája ezek után szinte fel se tűnik.

 

lebq_back_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Tovább is van! Három kártya is birtokunka kerülhet eme két eurós csoda megvásárlása esetén! Ackbar ezúttal mint Clone Trooper próbál szerencsét, míg nevét egyszerre többen is bitorolni próbálják, előtérben Anakinnal. Már látszódik, hogy baj lesz a fiúval... A harmadik kártya csak simán Star Wars néven illeti Sidious-t és Vadert. Akkor közülük ki a Star, és ki a Wars?

 

lebq_cards_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

És végül maga a figura: a két szép sárga fénykard egy kékké módosult.

 

IMG_20150914_211624_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Hogy megérte-e a vásár? Abszolút! Ilyen kincs nincs minden sarokban, amúgy meg több SW-karekter kapott LEBQ-megfelelőt, ahogy a MCU hősei se maradtak ki ebből a minden bizonnyal komoly hivatalos licence alatt álló termékcsaládból!

Szerkesztve: - reaper
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon baba! :clap::yes:

Hadd kérdezzem meg, Hunner, mennyire van komolyan véve az otthonod őriztetése. Csak, hogy tudjam, hogy amikor egyszer nem vagytok otthon, és én véletlen arra járok, és gyanús mozgást látok odabenn, és be kell hatolnom jó polgári megfontolásból, tudjam, mennyi időm van a bajt elhárítani, mielőtt jön a jard. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.