Ugrás a kommentre

Gyűjtemények


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

  • 1 hónappal később...

Új haverok. 79cm-es Shock trooper, 45cm-es Praetorian Guard, és Hovertank pilot.

 

https://i.imgur.com/MBeeAgd.jpg

 

https://i.imgur.com/YXqb3r0.jpg

 

https://i.imgur.com/v1ZdqA7.jpg

Szerkesztve: - luke19
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valószószinüleg nem említettem, de nemrég elköltöztünk. Ennek okán végre kiélhettem magam, mivel nagyobb a hely, kaptak a falak a rendesen.

Nem kertelek az emelet olyan, mint egy sw galéria.

Ahogy felérünk a lépcsőn:

WP_20171027_10_26_10_Pro.jpg

Aztán a közlekedő 2db 500 db Puzzle(úristen mi meló volt kirakni :facepalm: ) és a háttérben baljósak az árnyak... ;)

WP_20171027_10_25_48_Pro.jpg

számítgépsarok Ez a Yoda valójában egy mozaik OT-s pici képekből:

WP_20171027_10_24_08_Pro.jpg

közekedő túlfele:

WP_20171027_10_24_24_Pro.jpg

Yodával szemben a számítógépsarok:

WP_20170908_17_56_18_Pro.jpg na erről még egy kép: WP_20170908_18_14_01_Pro.jpg

gyerekszoba:

WP_20171027_10_24_55_Pro.jpg

 

És a szolíd, "vendégbarát" földszint:

Étkező;ezt a képet kaptam Simon Zolitól(elektronikus úton) 10 éve!! Személyes kedvencem. gyenge' 2 méter 10 centi széles!

WP_20171027_10_29_29_Pro.jpg

 

Végül nappali; The Force unleashed concept art-ok:

WP_20171027_10_26_55_Pro.jpg

WP_20171027_10_28_04_Pro.jpg

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Leia nem örülne szerintem. :lol:

Hát Ő a falakkal kapcsolatban is jól titkolja belső kitörni készülő ujjongását. :D

De bevallom sunyi voltam: A PT poszterek úgy kerültek fel, hogy néhány naponta egy, mikor nem volt itthon. Megjött. Nem kommentálta. Na mondom akkor holnap továbblépünk.

Ezek régóta porosodtak már a szülői házban, még a "gyerekszobámat díszítették. De nem bírtam ki. elhoztam őket!

Áldásom csak a kardokra, Puzzle-ökre és a Yodára volt. De el kell ismernie, hogy ezek úgy megadták a koncepciót az emeleten, hogy nem illett volna más a környezetükbe.

Tudtommal még nincs beadva a válóper, szóval úgytűnik maradhatnak képek is és én is! :lol:

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát remek gyüjteményeitek vannak, azért a feleségeknek elismerésem hogy kibirnak minket a SW foibiánkal:)))

Nállam szó szerint 16,5 m2 szobában bevan zsufolva minden könyvek, figurák, fénykardok,ürhajok,Kenner,hasbro, sisakok :) bakker lassan nagyobb szoba kell :)))

Az uj részeknek már nincs hely :)))

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát remek gyüjteményeitek vannak, azért a feleségeknek elismerésem hogy kibirnak minket a SW foibiánkal:)))

Nállam szó szerint 16,5 m2 szobában bevan zsufolva minden könyvek, figurák, fénykardok,ürhajok,Kenner,hasbro, sisakok :) bakker lassan nagyobb szoba kell :)))

Az uj részeknek már nincs hely :)))

Fotókat! Ez így nekünk kevés! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fotókat! Ez így nekünk kevés! ;)

Most tévedtem ide a fórumra és elvagyok képedve Kedves Földim. A kardokról tudtam, de a többi, ebbe a koncepcióba rendezett képek nagyon megadják "hosszú séta" (emeletre) hangulatát. Nekem is volna mit kirakni a falakra. Vajon én rá tudnám venni a feleségemet ilyesmire????

Nos ideje lenne egy "családlátogatásra" hozzád, mert ez élőben még jobb lehet. :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most tévedtem ide a fórumra és elvagyok képedve Kedves Földim. A kardokról tudtam, de a többi, ebbe a koncepcióba rendezett képek nagyon megadják "hosszú séta" (emeletre) hangulatát. Nekem is volna mit kirakni a falakra. Vajon én rá tudnám venni a feleségemet ilyesmire????

Nos ideje lenne egy "családlátogatásra" hozzád, mert ez élőben még jobb lehet. :clap:

Állok elébe! Ha erre jársz, szólj, majd megdumáljuk!

Valóban jobb élőben és vannak egyéb kincsk is kirakva.. ;)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van cucc bőven! Nem semmi!

Figyi, az infinity Maul-od kardjának felső pengéje milyen állapotú?

Az enyém elég gyengusz. A dobozból mikor kivettem már azthittem törött..nem az, de nem illesztetteék túl mélyre a pengét a markolatban..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van cucc bőven! Nem semmi!

Figyi, az infinity Maul-od kardjának felső pengéje milyen állapotú?

Az enyém elég gyengusz. A dobozból mikor kivettem már azthittem törött..nem az, de nem illesztetteék túl mélyre a pengét a markolatban..

Master replica és force fx kardok és dupla Maul fénykardja 240cm kb nekem nagyon stabil

Szerkesztve: - Hunner
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ps4 infinity 3.0 maul figura kardja.. :)

Hát igy értem elis felejtettem hogy azok mik még nem játszottam velük de most megnéztem neked :)) És azis elég stabil mert nem tudtam széthuzni nem lötyög ,de néha ugye tudod hogy külföldre selejt terméket küldenek ki én ezt egyszer a Kiná ,Macao-ból rendelt termék szó szerint 6" Boba Fett terméken a SW irás stor wars vagy stad wars volt irva észre semm vettem ameddig egy spanom nem szólt ,kibontottam elcseréltem most eredetiben van meg megint van ilyen pár az Unlashed force figuraknál is vagy az angol boritás szine zöld mig a nemet fekete vagy vörös ezeket is csak akkor veszed észre amikor a polcra kerül és látod hogy valami nem smakkol :)))

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Barátnőmmel vettünk egy Star Wars adventi legót. 24 meglepetés van benne, mind SW legó. Csak nem karácsonyig nyitogatunk naponta egyet, hanem az EpVIII-ig. :D Nagyon jó érzés minden nap találni benne valami meglepit. Eddig egy mini Ghostot és Sabine Wrent nyitottunk. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
2017. 12. 05. - 17:13, csoli1138 írta:

 

Szóval ma elkeveredtem a saturnba ,hat igen ,nem kellet volna,régota szemezgettem már a SW dronokkal,amugy a stori vicces mert rendszamot kell kérjek :)))))) nade a lényeg 190 euróról akcioban 139 euró:) bezsebeltem mind a 3,Na és most jön a java kicsomagolod és mikor a pecsétet felöröd ez a bigyó világit és zenél ,itt ujjongtam neki mint egy kisgyerek :)))

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.