Ugrás a kommentre

Gyűjtemények


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

  • 4 héttel később...
7 órával ezelőtt, Darth Porg írta:

Szerintem ide jobban illik, ha nem a megfelelő személyek megteszik a megfelelő lépéseket. :D

 

Mivel valamiért nem akarta behozni az indexes oldalt a google-n kerestem rá a cikk nevére és találtam rá az eredeti oldalra:
 

https://jatekokapolcrol.blog.hu/

 

Itt aztán lehet nézegetni bőven a játékfigurákról, aki jobban belemélyedne és van rá ideje is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Nekem 23 darab 50 cm-es van, plusz 10db 79cm-es, amiből három 45 cm-es, de a nagyobbakkal vannak méretarányban.

Még van jó pár hiányzó, amik nagy eséllyel vagy helyhiány, vagy nehéz beszerzés miatt nem is lesz meg. Hiányzók között van Cody, Greedo, Buckalakó. EPVIII Rey( bár vele még szemezek), Finn rohamosztagosként(levehető sisakkal), Shoretrooper(ő nagyon kéne, de európába valamiért nem érkezett a RO premiere óta se, azóta meg beszerezhetetlen), EPVIII Poe stb.

 

Már a fali polcok beszerzés alatt vannak a különböző rohamosztagos variánsok számára, majd azokról is teszek fel csoportképet, ha felkerültek a falra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Na újra legóztam március óta végre:

Első rendi kétüléses TIE fighter, azokkal a pilótákkal, amik neked is úgy teszettek Dzséjt a külső légzőcsővel ellátott változatok:

Elsőre ijesztő, de valójában nem volt vészes fasorban sincs a Falcon megépítésével, persze azért nem basic szett..

WP_20180905_16_03_13_Pro.jpg

folyamatban:

WP_20180905_17_13_45_Pro.jpg

kisebb változtatások, hisz az eredeti építési terv szerint nincsenek fekete csíkok a szárnyak belső oldalán:

WP_20180905_15_45_27_Pro.jpg

Valamint a piros részeken is színcseréltem pár fekete elemet, hogy filmhűbb legyen:

WP_20180905_18_02_48_Pro.jpg

Jól mutat a Falcon mellett!

 

A következő negyedévben egy x-wing lesz kispórolva a házipénztárból, csak nem tudom eldönteni, hogy Poe-é vagy a klasszik Luke-é legyen?

 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Felkerültek a falra a polcok, és ahogy ígértem, hoztam is képeket(bár nem lettek jó minőségűek) róluk. 

 

Rebels polc+Maul

6Hkw26g.jpg

 

Birodalmi armada

zA6qqUR.jpg

 

Az új trilógia főszereplői

LKid9D4.jpg

 

OT sarok

Glk78zk.jpg

 

Első rend katonái

Fd9MUI5.jpg

Ő 120cm magas

IgPwJEH.jpg

 

Vegyes elrendezés a végére. A két Vader eltérő páncélt visel, a nagyobb az EPIII-as, a kisebb EPVI variáns, és az elektronikus. Mozog a karja, beszél, és a fénykardja is világít közben. BB-8 is elektronikus világít, és hangot is ad ki,

lVP8HAR.jpg

O9ULdSf.jpg

 

Szerkesztve: - luke19
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Mocskos jól néznek ki. :D A TCW mozifilm nem ide való? 

De! Szeretném is, csak problémás. A steelbookja, ami fellelhető, 99%-ban dvd, így szó szerint kilóg a sorból, hisz az magasabb. Ebayen láttam egyszer egy holland BD steelbookot, de nagyon drága volt! 15ropi környéke. Na ennyit nem adunk egy tokért, akármilyen fanatikus az ember. Ja és a "gerinc gyár" se forgalmaz hozzávalót.. Sanszosan ez így marad az ep 9-ig! 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Betáraztam pár SW lego készletet, amit még nem döntöttem el, hogy mikor bontok fel (ha egyáltalán, mert lehet később eladom).

Helyem mostanában nem nagyon van/lesz, de azért jó ránézni a dobozokra:

 

IMG-5760-1.jpg

 

 

Játszotok velem egy kis játékot? Ha választhatnátok egy kisebbet ezek közül:

 

IMG-5762-1.jpg

 

 

 És egy nagyot ezek közül:

 

IMG-5763.jpg

 

IMG-5766.jpg

 

IMG-5767.jpg

 

akkor melyiket választanátok?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

A kicsik közül a Bobás, a nagyok közül pedig a Snoke-os. Bár ott nagyon adja magát az Uralkodó trónterme is.

A Snoke-os új szerzemény, már nagyon régóta kacérkodtam vele. Annyire jól néz ki! :yes: 

A kicsik közül a klónos áll most a legközelebb a szívemhez, az EpII-es klón dizájn mindig is a kedvencem volt. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...
2018. 03. 21. - 19:12, csoli1138 írta:

Jelenleg már csak 6640 ft az Ahch To tréning! Ez már nagyon kedvező, tekintve a tartalmát!

https://www.kockaaruhaz.hu/lego/lego-star-wars/75200-lego-star-wars-ahch-to-island-trening-75200.html

Na most sikerült megvennem! 5750 Ft-ért a Müllerben. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 02. 16. - 17:23, Iqvi írta:

https://jatekokapolcrol.blog.hu/2019/02/16/toy_fair_hirek_lego_star_wars_es_dc_ujdonsagok Resistance fanoknak pár csemege, legógyűjtőknek erősen ajánlott

Személy szerint én a Tie-t tuti vételnek tartom.:D

A vörös TIE tényleg jól fest, de azért a Lego leszokhatna már arról, hogy 1000x-re is kiadja a Slave I-et és a hósiklót (meg a többit). Most már az sincsen, mint tíz éve, hogy nincs miből újat hozni, hiszen a TCW, a Rebels, a Resistance és az új filmek is szép számmal termelnek szettekért kiáltó témákat. De igazság szerint még az első hat filmből sem sikerült mindent megvalósítani. Amidala hajóit pl. egyiket sem csinálták még meg, és a teljes fogatversenyt is nehéz lenne összerakni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végül Poe x-wingje mellett döntöttem, így alakult a legózás:

WP-20181123-14-25-20-Pro.jpg

közben:

WP-20181123-16-21-51-Pro.jpg

csukva:

WP-20181124-15-52-03-Pro.jpg

nyitva:

WP-20181124-15-54-12-Pro.jpg

 

Összességében, nagyon jó kis szett, a kis kiegészitő melós és a másik pilóta is illik a képbe. Már a 3. BB-8-em is megvan ezzel, ő is kel mindenhova, ami ST, de az igazi helye itt van!

Kb a fentebbi TIE fighter-rel ér fel az összerakási ideje, a Falcontól messze elmarad ez is.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól néz ki  a kék is bizony. De Poe-t nagyon bírom, főleg a TLJ beli szerepe miatt, hát egyelőre 3 nagy modellem van, és a Falcon(büszkeségem) meg a TIE elég szürkét tartalmaz, gondoltam az erősebb színekre hajtok! Tudod, imádom, ha a design-ban továbblépnek! :P

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.