Ugrás a kommentre

Gyűjtemények


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

  • 3 hónappal később...
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

28 perccel korábban, Iqvi írta:

A legjobb kánon sorozat:D. Garantált hogy tetszeni fog.:peace:

 

Én azt tudom :D Angolul megvannak a gépemen, már kiolvastam amikor még futott. Csak most csaptam le rá mikor már teljes a kollekció. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Just now, NorbiLordi said:

 

Én azt tudom :D Angolul megvannak a gépemen, már kiolvastam amikor még futott. Csak most csaptam le rá mikor már teljes a kollekció. 

Ezt nem tudtam. De ismétlés a tudás anyja.:DHa jól számolok, idén betelhet a Star Wars-nak szánt négy soros könyvespolcom fele. Ki kell majd pakolni a képregényeket hogy tudjam rakni tovább a Star Wars cuccokat. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Iqvi írta:

Ezt nem tudtam. De ismétlés a tudás anyja.:DHa jól számolok, idén betelhet a Star Wars-nak szánt négy soros könyvespolcom fele. Ki kell majd pakolni a képregényeket hogy tudjam rakni tovább a Star Wars cuccokat. 

 

Nekem van kb. 40-50 GB-nyi képregényem (és bővül folyamatosan), a Disney éra óta futó Marvel SW-ból kb. minden megvan angolul, pár kisebb képregényen kívül ami nem nagyon érdekelt. De most már jobban van keret ilyen dolgokra, ami olyan nekem kiemelkedő hogy muszáj meglennie azt majd beszerzem még :D Könnyen eltudnám szórni minden pénzem 1 nap alatt könyvre/képregényre, muszáj visszafognom magam :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én digitálisban csak az itt csinált fordításokat szedtem le, de idővek azokat is törlöm, higy feleslegesen a tárhelyet ne olvassa, plusz fizikaiban is megveszem ha van rá keret.

29 minutes ago, NorbiLordi said:

Könnyen eltudnám szórni minden pénzem 1 nap alatt könyvre/képregényre, muszáj visszafognom magam :D 

Hát én is, már így is van pár olyan dolog, képregénysorozat amit nem biztos hogy folytatok. Star Warst csak úgy veszek, hogy minél nagyobb legyen rajta a kedvezmény. Pl egybe sokat veszek, de ritkán. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

51 perccel korábban, Iqvi írta:

Én digitálisban csak az itt csinált fordításokat szedtem le, de idővek azokat is törlöm, higy feleslegesen a tárhelyet ne olvassa, plusz fizikaiban is megveszem ha van rá keret.

 

Én egy időben töröltem ha elolvastam őket, de újra leszedtem, mert egy idő után nehezebben lesz elérhető, és kincs ha megvan :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem közel a teljes (legalább is így becsülöm) elektronikus úton elérhető magyar SW tartalom itt csücsül a gépemen, meg még egy-két másikon is, ha valami geb*sz lenne :D, Kánon/ Legends egyaránt.

 

tumblr_inline_pah4juWwjj1s4hugt_1280.png

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...
  • 2 hónappal később...
  • 1 évvel később...
  • 1 hónappal később...
10 perccel korábban, Pildi írta:

Ezt láttátok már? Érdekes lehet, csak elég húzósak a belépőárak. :)

 

https://travellinggalaxy.hu/

Idézet

 

elsősorban a Star Wars trilógia eredeti (IV., V., VI.) részeiből

 

Majd szóljanak, ha minden trilógia rendesen képviselteti magát. :P 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 perccel korábban, Donát írta:

Majd szóljanak, ha minden trilógia rendesen képviselteti magát. :P 

Valahol el kell kezdeni. :) Aztán meg látogatás után be lehet irni a vendégkönyvbe, hogy hiányos az anyag. :P

 

23 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Érdekes! Nem gondoltam, hogy nálunk ilyen is van. Vajon ki csinálhatta?

Én sem gondoltam. Fel is keltette az érdeklődésemet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

27 perccel korábban, Pildi írta:

Valahol el kell kezdeni. :) Aztán meg látogatás után be lehet irni a vendégkönyvbe, hogy hiányos az anyag. :P

 

Lehet csak rossz berögződés, de amikor ilyen "főleg a IV-V-VI részből" típusú dolgokat látok, mindig felvonom a szemöldököm és arra gondolok, hogy egy újabb jeles képviselőjével van dolgom az "EpV a kedvenc filmem, a PT egy rakás fos" típusú rajongói csoportnak. Azokat meg nincs az az isten, hogy pénzzel támogassam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.