Ugrás a kommentre

Gyűjtemények


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

  • 11 hónappal később...

A Darth Vader 31 inch mellete az oriaslego aztan hasbro es a normal lego azt hittem valaki eszreveszi nemreg fedeztem csak fel oket de mar talaltam amerikaban 501 es kek legiost es narancs szinu clont tud e erol valaki valamit. Es probaltam jobb minosegben kepet feltenni de a monitoron tisztabb a kep mint itt nem ertem nade majd valaki okosabb segit

Szerkesztve: - Hunner
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Ez nem igazán gyűjtemény, inkább Star Wars "kiállítás"......ráadásul a legrosszabb fajtából. Készüljetek, mert ilyen mélyigénytelen Star Wars kiállításban még soha nem volt részetek. Az a minimum, hogy a 14 dolláros belépőt visszaköveteltem volna, de az is biztos, hogy a vendégkönyvbe is írtam volna valami olyan kevésbé cizellált szösszenetet, ami miatt valószínüleg egész germánia népe megorrolt volna rám. Kicsit olyan ez, mint a 80-as évek mozgó vidámparkjai. Ott is voltak közepesen trágya élményt kínáló vackok, de voltak olyanok is, ami után gyerekként az egész napod el lett rontva. Egy lepukkant dodzsem, egy körhinta meg egy céllövölde valami alkoholistával a pult mögött azt csókolom. Körülbelül ez a kiállítás is hasonló élmény lehetett....szegény gyerekek.

 

http://sploid.gizmodo.com/this-is-the-worst-star-wars-exhibition-ive-ever-seen-1600221857/+omarkardoudi

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Atyaég, ez borzalmas.

A tárlat rohamosztagosa (vagy micsoda) is befigyel a jobb felső sarokban.

f1hfyl5vqfepd173q1ex_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

A következő kép viszont mindent elmond a "kiállítás" világszínvonaláról. :D

Segédmotoron gubbasztó ewok, a filmbéli megfelelőjéhez kicsit sem hasonlító R2D2 replika és a tér kitöltésére egy kirakati bábú...nevezhetjük T1000-nek.

uym1kit1r3vpwimytmob_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nem igazán gyűjtemény, inkább Star Wars "kiállítás"......ráadásul a legrosszabb fajtából. Készüljetek, mert ilyen mélyigénytelen Star Wars kiállításban még soha nem volt részetek. Az a minimum, hogy a 14 dolláros belépőt visszaköveteltem volna, de az is biztos, hogy a vendégkönyvbe is írtam volna valami olyan kevésbé cizellált szösszenetet, ami miatt valószínüleg egész germánia népe megorrolt volna rám. Kicsit olyan ez, mint a 80-as évek mozgó vidámparkjai. Ott is voltak közepesen trágya élményt kínáló vackok, de voltak olyanok is, ami után gyerekként az egész napod el lett rontva. Egy lepukkant dodzsem, egy körhinta meg egy céllövölde valami alkoholistával a pult mögött azt csókolom. Körülbelül ez a kiállítás is hasonló élmény lehetett....szegény gyerekek.

 

http://sploid.gizmodo.com/this-is-the-worst-star-wars-exhibition-ive-ever-seen-1600221857/+omarkardoudi

:lol: :lol: és wahhaaaaahahaaaa by Bujaféreg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Láttátok a 2014 2. féléves modelleket?

Megjelennek a Rebels első modelljei és a Ghost pl.: 28000-ért lesz.

Jó szettek, de szokás szerint baromi húzósak.

http://www.kockaaruhaz.hu/augusztusi-ujdonsagok-85/lego-star-wars-249/hun/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Lego sosem volt olcsó, nem hiába, márka. Őszintén szólva, hogy a Ghost csak 28 000 forint, ez engem kellemesen meglepett. Anno az első kiadású Millennium Falconom került 30 000-be, pedig azt több, mint tíz éve vettem. Emiatt én a Ghost árát lazán egy negyvenesre saccoltam, de kellemes meglepetés, hogy azért a Lego árai viszonylag stagnálnak.

 

Az viszont poén, hogy megint kiadnak egy hósiklót. Hányadik változatnál járnak már?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Lego sosem volt olcsó, nem hiába, márka. Őszintén szólva, hogy a Ghost csak 28 000 forint, ez engem kellemesen meglepett. Anno az első kiadású Millennium Falconom került 30 000-be, pedig azt több, mint tíz éve vettem. Emiatt én a Ghost árát lazán egy negyvenesre saccoltam, de kellemes meglepetés, hogy azért a Lego árai viszonylag stagnálnak.

 

Az viszont poén, hogy megint kiadnak egy hósiklót. Hányadik változatnál járnak már?

 

Sokadik bizony. Én egyébként szimplán minifig-gyűjtő vagyok.

Egy nagy-nagy(saját építésű) lego-lépcsőn kell helyet csinálnom a Rebels beszerzendő új csapatának!

Ja és az általam linkelt kockaáruház árai általában kb. 5% százalékkal az átlag piacár alatt vannak.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom, én is náluk szoktam vásárolni, de még ha azt az 5%-ot hozzácsapom, akkor is alatta vagyok annak, amit tíz év távlatából becsültem volna (vagy húsz év, ha a teljes gyűjtési időmet veszem figyelembe).

Most képzelj el, én hogyan vagyok. Egy mikronnyi szabad hely nincs már a szobámba, és mégis helyet kell majd találnom a Ghostnak, meg mellette a Phantomnak, bár mérete alapján, az ellesz majd az "apukája" hasa alatt. :)

 

Erről a minifig gyűjteményről lehet kérni képet? Én is gyűjtöm őket, bár én a nehezebb utat választva készletestül gyűjtöm. Az 1000 minifig a célom, ebből eddig 387 van meg (az elmúlt két évben csak három kis szettet kaptam, szóval kicsit belassult a gyűjtés).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Tudom, én is náluk szoktam vásárolni, de még ha azt az 5%-ot hozzácsapom, akkor is alatta vagyok annak, amit tíz év távlatából becsültem volna (vagy húsz év, ha a teljes gyűjtési időmet veszem figyelembe).

Most képzelj el, én hogyan vagyok. Egy mikronnyi szabad hely nincs már a szobámba, és mégis helyet kell majd találnom a Ghostnak, meg mellette a Phantomnak, bár mérete alapján, az ellesz majd az "apukája" hasa alatt. :)

 

Erről a minifig gyűjteményről lehet kérni képet? Én is gyűjtöm őket, bár én a nehezebb utat választva készletestül gyűjtöm. Az 1000 minifig a célom, ebből eddig 387 van meg (az elmúlt két évben csak három kis szettet kaptam, szóval kicsit belassult a gyűjtés).

 

Úh, bocsi Dzséjt, csak most látom, hogy kértél valamit! Hát hogyne lehetne képet kérni!

DSCN1988.JPG DSCN1990.JPG DSCN1991.JPG

És mint látszik is a számítógép asztal felső köztes polcán kaptak helyet egy általam konstruált lego-lépcsőn.

 

Egyébként ezek egy két battle-droid, klón és rohamoszi kivételével mind különböznek és úgy 250 db-ról bszélhetünk bár rég számoltam meg.

Full custom figura csak a bal sarokban lévő általam öszeállított és megrajzolt Gendy Tartakovsky-Ventress. És a Mandalori battle packből az egyik figurát kineveztem Pre Vizslának egy szőke hajjal(még akkor volt neki, mikor készítettem), egy szürke fél palásttal és egy fekete karddal. Ő is Balra található. ;) Mindenki más tipp-topp!! :D

Akikre büszke vagyok: ep2 Jango, Jedi-Bob!, Régi-Greedo, króm TC14 és Stormi', Malgus, Revan és mindenki más is!!! ;)

 

Egyébként azért akartam ma ide írni mert tegnap a mohácsi Tescoban bakiztak egyet és 10(azaz TÍZ) ft-ért voltak a microfighterek.

Szemfüles kollégám be is zsákolta mind a 7-et a polcról! A rohadék mázlista! :evil: És milyen jópofák azok...

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.