Ugrás a kommentre

Gyűjtemények


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Névnapomra a makett gyűjteményem ezzel a szépséggel növekedett:

tnSDC10263.JPG tnSDC10264.JPG tnSDC10265.JPG

 

2,5 óra alatt dobtam össze, magassága változhat max. 40 centi lehet, hossza 44 centiméter és 65 darabból áll.

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt azonnal ki kell festened! ;)

 

Ez így nem maradhat, ez így szégyen és gyalázat. Kifesteni, koptatni, gyötörni és lövésnyomokkal tarkítani.

 

Legalább egy alapozás mennyen rá világosszürkével és kis koptatás sötétszürkével. Aztán készíteni hozzá egy kis talpat, levegőn száradó gyurmából fainttos havat lehet kreálni.

 

http://weylandyutani.extra.hu/atatind.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha valakinek kell, van egy ECHO bázis diorámám....teljesen félkész....teljesen saját....és teljesen nem fogom soha befejezni. Szóval akinek kell az nyugodtan elviheti, nem kérek érte semmit. Remélem más be tudja fejezni, mert munka az van rajta bőven. Semmim nincs hozzá, csak maga a dioráma és az sincs kész.

 

http://www.megaupload.com/?d=CGHR6HT8

 

vorennaal@freemail.hu

 

Nem kell érte semmi de csak olyan vigye el aki érez hajlandóságot és be is fogja fejezni. Ez már évek óta így ebben az állapotában van egy szekrényben, de lehetne belőle készíteni egy profi diorámát....csak ahhoz kéne hajlandóság ami nekem nincs. ;)

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ide oda rakosgatom már egy ideje és vagy kidobom a kukába, vagy valaki elviszi...tényleg faintos ECHO bázist lehetne belőle faragni, alapnak nem rossz, csak én sosem fogom befejezni, mert már nem érdekel. Adok hozzá egy Transport makettet is ami a dobozban volt. Egy profi makettes ki tudná belőle hozni a maximumot...csak az nem én leszek.

 

Levegőn száradó gyurmával még be kell borítani helyenként, majd selyem fényű fehér festékkel tovább alapozni...ezután jöhetnek a csövek szívószálból vagy hurkapálcából vagy akármiből, dobozok, használati tárgyak. Ötletesen fel lehet dobni.

 

Ha senki nem lát benne fantáziát, akkor szét fogom szedni és kuka. Kell a hely az újabb készülő dolgoknak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Névnapomra a makett gyűjteményem ezzel a szépséggel növekedett:

Bájos, amennyire az lehet egy lépegető :P Jó lehetett vele elbíbelődni ;)

 

Zééé, sajna én nem foglalkozom ilyesmivel, de remélem, valaki elviszi, mert kár lenne érte így is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Novemberben jön új SW makett amerikában a TCW-ből: http://www.starwars.com/vault/collecting/news20090806b.html

 

Az biztos, hogy én nem veszek ezekből, nem jönnek be. Ha kiadnák a Malevolencet, akkor azt megvenném :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nem kellenének, a háromötöde már úgyis megvan legoban :)

Tényleg, nem is mondtam, szülők, látván hogy idén nagyon legohiányba szenvedek, megleptek egy Rogue Shadow-val. Darth Vader titkos tanítványának gépével a Force Unleashedből:

7672-1.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól gondolod. Az első meg Darth Vader, csak kicsit sérült (a játék végén Starkiller kicsit elpáholja) :)

Egyetlen bajom, hogy Proxy nem járt hozzá, pedig szerintem ő a legjobb karakter a játékban :D Mondjuk nincs okom panaszra, a figurák így hárman többet érnek, mint a hajó maga.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tamáska, nálad piszok egyszerű dolga van a szülőknek. Lehet szülinapod, névnapod, karácsony....tuti örülsz az ajándéknak. Gondolom olyan, hogy trikó, zokni elő se fordult az ajándékok közt, mint másoknak :)

Nos igen, ez a lego (és egyéb) gyűjtögető szenvedélyem igencsak leegyszerűsíti mindenkinek a kérdést, hogy mit vegyenek a ajándéknak. Bár azon családtagok szerint, akik úgy vélik, hogy már nem szabadna legoznom (a hobbi szó fogalmát meg nem igazán tudják megérteni), azoktól azért néha kapok pólót.

 

Az Vader? :D

Akkor értékes lehet, mivel még nem láttam sérült Lego Vadert :D

Íme közelebbről:

31HKD238tLL._SL500_AA280_.jpg

 

Egy öngyújtó csodákra képes. :D

Vagy egy rágcsáló hajlamú macska. Így van egyedi megrágott C-3PO-m :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nem kellenének, a háromötöde már úgyis megvan legoban :D

Tényleg, nem is mondtam, szülők, látván hogy idén nagyon legohiányba szenvedek, megleptek egy Rogue Shadow-val. Darth Vader titkos tanítványának gépével a Force Unleashedből:

Nekem meg inkább a modellek, mint a legok, de hát ízlések és.... :D

Jól néz ki egyébiránt. Nálunk is egyszerű lenne számomra az ajándékozás, mégsem kreatív kis családom egy cseppet sem ;)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...
Üdv! Cserére ajánlok fel egy 2. részes Obi-Van-t(bőrszínű). Amit keresek:Yoda vagy Plo Koon vagy Kit Fisto vagy Ventress vagy Dooku(bőrszínű). Aki valamelyiket cserélné az írjon!

 

Okés biztos csak én nem értem, de miről van szó? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Bazz... a fele újrakiadás. Hósiklóból ez már a negyedik vagy ötödik, nekem is kettő van már, és az utolsó három-négy alkalommal nem is változtattak rajtuk. Slave I-ből (két Boba, egy Jangoféle) három van nekem is, ez a negyedik kiadás, és így ez a harmadik Bobaféle Slave I. Gratula! És ez is csak más színű kockákból épült fel, a szürkék helyére barna került (viszont a mirelit-Han jól sikerült, eddig csak egy kocka volt, ráfestve a jellegzetes forma)... A Belbullab pedig csutkára ugyanígy néz ki az előző kiadásban is (oké, kicserélték a fülketetőt egy eredetihez hűbb verzióra), csak most Grievous mellé Mace Windu is jár (ami érdekes, a lego még mindig furcsán párosítja össze a figurákat a járművekkel... :)). A turbotank is nagyszerű, az még csak a második kiadás, hatalmas változás érte: leszedték a tornyot és más kereket kapott. Ja, és elszúrták az AT-RT-t, mely régen nagyobb volt és külön kapható. De az Aayla és Cad Bane figura miatt tuti vevős :) (Hozzáteszem, az első kiadásban ehhez járt Windu). A Jedi vadász meg... hát azt már nem számolom, hanyadik. Nekem kettő van, az ep2-ből Obié, és a TCW-ből Anakiné, de tudtommal megjelent már Obi TCW-s verziója, valamint Ahsoka gépe is. Most meg itt van Plo Koon... és milyen jó, hogy még van pár ebből a géptípusból a szériában, és mindig csak a színeket meg a figurát kell cserélni...

Sajnos a lego az utóbbi években egyre többször adja ki ugyanazt. Itt egy komplett sorozat számos új cuccal, de ők azokból alig-alig hoznak ki valamit, és rendre kiadják újra a régieket néha más színnel, mindig más figurákkal. Azért ez pofátlanság. Most is, elnézve a dobozkiállítást, lesz öt új (a TIE Defender k*rva jól fest!) és hét újra kiadás. Tavaly az anyagi helyzetem csak egyetlen egy legot engedett meg, idén sem hiszem, hogy jobb lesz a helyzet, csak idén már annyira nem fogja bánni a kicsi szívem, mert a nagy része már megvan, némelyik kétszer-háromszor is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.