Jump to content
lokatelli

Gyűjtemények

Recommended Posts

Huh, nagyon köszönöm srácok! Meghatódtam :):)

A játék végeredményben egy kártyajáték elméletileg 600 kérdéssel egyformán mind a hat részből. Mindegyik kártyán ezekbl a témakörökből vannak a kérdések: Szereplők / Fegyverek és Járművek / Történelem / Földrajz / Robotok, Teremtmények és Földönkívüliek / Kulisszatitkok. Na, így jön ki a 600 kérdés hat részből (nem tom, hogy ez részenként száz kérdést jelent-e, de meglehet).

JÁrt hozzá egy dobókocka is, melynek oldalaira a Lázadók Szövetségének jelét rajzolták különböző színekben.

Elolvastam a szabálykönyvet is, bár abból egy kukkot sem értettem meg (hozzáteszem, nem voltam teljesen józan, mikor olvastam... hiába, a szülinapok :D)

És mindez egy ízléses háromszögforma műanyag dobozkában, rajta az ep3 marketinges Vader fejjel.

Kaptam, de a helyi plázában lett véve.

Trivial P.?Magyar nyelvű?Mennyibe került?

Obi1, igen magyar, de az árát nem tudom, mert ugye szuvenyir nyihaha nyekukucska protykó :roll:

De öt ropinál nem hiszem, hogy több lett volna.

Obi1, igen magyar, de az árát nem tudom, mert ugye szuvenyir nyihaha nyekukucska protykó :roll:

De öt ropinál nem hiszem, hogy több lett volna.

Ez kell nekem :o

Talán valamikor körülnézek az üzletekben.

Kedves Mindenki!

Az utóbbi időben felkeltették az érdeklődésemet az alábbi cuccok, amikkel még sajnos nem volt alkalmam találkozni:

Behind The Magic 2CD

Deleted Magic DVD

Ezekre szeretnék szert tenni a segítségetekkel, valamiféle biznisz formájában. :lol:

Tudom, hogy itt többeknek megvannak, de nem akarok ajtóstul rontani a privát (üzenet) szférátokba, bízom benne, hogy aki hajlandó segíteni, az úgy is megteszi.

Emilben vagy privátban keressen meg, aki tud segíteni, amit előre is nagyon köszönök.

Off:

Már régen gondolkozom, hogy kellene egy "Biznisz" topicot nyitni, amolyan eladom, keresem típusút, néha (ahogy a jelen helyzet is mutatja) jól jönne, de nem tudom zavarna-e egyeseket.

On

Mind a kettő megrendelhető 600FTért(másoltan) egy bizonyos emberkétől.Tőle rendelem az EpI-II DVDt extrákkal, úgyhogy megbízható.HA érdekel valakit az e-mail cím az írjon.

oecsi75-re gondolsz?

Vele már én is bizniszeltem, ő még asszem a Vaterán is hirdetett.

A pénzes dolog csak a 2. megoldás nálam, bízom az itteniekben, hogy sikerül valakivel bizniszelnünk. :lol:

oecsi75-re gondolsz?

A pénzes dolog csak a 2. megoldás nálam, bízom az itteniekben, hogy sikerül valakivel bizniszelnünk. :lol:

Igen, ő az.Megbizható, és viszonylag olcsó.

A deleted magic-et lelehet tölteni torrent-ről.Énis onnan töltöttem le.

oecsi75-re gondolsz?

Igen, ő az.Megbizható, és viszonylag olcsó.

A deleted magic-et lelehet tölteni torrent-ről.Énis onnan töltöttem le.

Esetleg van linked is?

Ez a Deleted Magic számomra teljesen új, de egy torrent linket én is megköszönnék :60:

Hm... ez engem is érdekelne. Én is kaphatnék torrent linket? Meghálálom, ígérem :lol:

Hatalmas nagy THX akár jó, akár nem :(

Ha jó, meg majd kitalálom, mivel háláljam meg :wink:

oecsi75-re gondolsz?

Már bocsánat, de én jól t*kön rúgnám az ilyen embereket. A rajongókon nyerészkedik, ráadásul illegálisan. Ennyi erővel bárki csinálhatná ezt, akinek sok SW cucca van. Remélem lebukik.

oecsi75-re gondolsz?

Már bocsánat, de én jól t*kön rúgnám az ilyen embereket. A rajongókon nyerészkedik, ráadásul illegálisan. Ennyi erővel bárki csinálhatná ezt, akinek sok SW cucca van. Remélem lebukik.

De jó azoknak, akinek nincsen meg pl a ... rész DVDn, vagy a Deleted Magic.Nincs még DVD íróm, ugyhogy nekem kapóra jött a pali.

Felemásan állok a témához, mert nagyon is megértem Ody-t.

De ugyanakkor ha máshonnan nem lehet egy-két anyagot megszerezni, akkor mit tegyünk (és most nem a filmek dvd változatára gondolok, hanem esetleg legálisan nem kapható anyagokra) ? Ha önhibánkon kívül vagy korlátozott lehetőségek miatt lemaradtunk valamiről, csak jó lenne beszerezni valahonnan, nem?

Mik vannak ezen a "Deleted Magic"-en?Érdemes letölteni?4 Gb az nagyon sok.Csak ha nagyon kell akkor állok neki letölteni ekkora anyagot.