Ugrás a kommentre

Gyűjtemények


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Nagyon homályosak. Még nem jöttem rá arra sem, hogy tudom megcsinálni. Gépen vannak a képek, de nem tudom, hogy másoljam be ide. Valami nem oké.

 

Ha gépen vannak a képek, akkor nem is fogod tudni bemásolni ide. :) Fel kell rakni a netre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon szép gyűjtemény, gratulálok :41:

A még mindig függőben lévő fényképeimen (melyek 10* rosszabbak ezeknél) csak az 57 db könyvem látható. Két képen vannak, mert egyre rá sem fértek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi fiúk-lányok.

 

SimonZ: igen, gondoltam rá. Ha leesik a hó, a Hoth-i csatát szeretném megcsinálni, a tavasz-nyár folyamán pedig a kashyyyki (remélem addigra a vuki haderő is meglesz), nabooi és endori ütközet kerül terítékre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Tegnap Bécsben voltam, és betévedtem egy comics boltba.

Komoly kis üzletecske, mindenféle Comics cuccokkal, természetesen SW ereklyékkel is. ( a kirakatban egy hangátalakítós DV volt, ezért is mentem be szétnézni)

Igaz, horror árakon, de tök jó cuccok voltak ( SW figurák, poszterek, bögrék pólók, kömyvek, képregények különböző számai, SW enciklopédia (100 Euro :D ) stb.

Volt egy a DV sisakkal egy méretű birodalmi rohamosztagos sisak is, de nagyon magasan volt, így nem tudtam megnézni, de az is tudott valamit, mert elemes volt. Ami még tetszett, egy ep3-as PS2 vezérlő méretű kis konzol, amit közvetlenül a TV-re kell kötni, és egy kis alap játék jön elő egy űrcsta jelenettel.

Sajna nem vettem semmit. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Véglegest csak jövő héten tudok mondani, mert eddig az epIII foglalt le. Kívülről gyönyörű szép, a belsejének még az elején járok.

Egyébként az ünnepek alattra tervezek egy maratoni nézést epI-VI-ig. Talán szilveszterre. Az első két résszel lesznek bajaim, mert csak kazin vannak meg, de szombaton kaptam ötleteket, hol nézzek a neten utána. A mostani nézésre max. marad egy kölcsön (-zős) példány, vagy kiíratom, hogy legalább másoltan legyen meg, ha már az eredeti egyelőre üzletben nincs forgalomban :lol: A netben bízom még.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudtam ezt hova írjam.

Láttam SW pólókat a New Yorker-ben. Két rohamosztagost C3PO fejével, Csubit rohamosztagos fejével és Yodát rohamosztagos fejével. A little psychos sorozatban, amiben van mini Freddy, láncfűrészes gyilkos, Sikolyos stb. láttam Vaderest és Yodásat :D . Yoda némileg kakukktojás a kicsi pszihopaták közt. Ugye? :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma voltam a burger kingbe és beújítottam egy pár új kis játékot. Egy képnézegetős Mault és egy hátrahúzhatós Jedi vadászt. :) Nagggyon kemények :!: :!: Én pécsi vagyok és itt 450 volt. Máshol is ennyi? Gondolom... És gondoltam veszek egy Grivit meg Palpit erre itt is csak hetente jelenik majd meg pár, nem egyszerre az összes. Hát hogy tehetik ezt? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap kaptam egy kis SW hasbro ajándékot, amiben egy kis SW dobozban 100 kártya van, mindegyiken 6 kérdéssel. Különböző témakörben. Dobsz a kockával, aztán felolvasod azt a típusú SW kérdést amit dobtál. Rögtön játszottunk is egyet nagybátyámmal, és bár a végéig nem jutottunk el, több hibát is találtunk.

Pl:

1, Mit vesztett el Obi1 a Kamino-n.

--??--

A fénykardját... :D:P

2,Melyik városban volt konfettieső az új trilogy DVDn, mikor felrobbant a 2. Halálcsillag?

--??--

Mos Eisley-ban... :P:)

 

És még volt egy pár...De azért jó kis játék... :shock: :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, én szülinapomra kaptam meg ezt a kártyás játékot és bár még énsem játszottam végig, azért rendesen akadtak benne hibák. De azért jó játék.

 

Apropó, gyűjtemények: tegnap bővült a gyűjteményem egy ARC-170-es Klónvadász legoval (újabb köszönet ezért Krande-nak!), egy Grievous tábornok üldözése legoval és a Star Wars Christmas Album zenei CD-vel, melyen C-3PO és R2, valamint több SW figura énekelnek karácsonyi dalokat :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.