Ugrás a kommentre

Gyűjtemények


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

2 napja magamon röhögök, vettem egy Darth Vader-es tusfürdőt. :)  

Nem tehetek róla, nagyon megtetszett, komolyabb a kidolgozása, mint némelyik játékfigurának.

Mi jöhet még? :shock:  :D  :)  :P

 

Hát igen.

Anyu műve:

Yodás kulcstartó lóg a plafonon,

Megdobálszos figurák a polcon,

Vaderes kulcstaró is,

SW-s 3d-s intergalaktikus poharak a konyhaszkrényben, és ezekért komoly stipi-stopi verseny folyt, mintha nem lenne mindegy. :34: :o

 

Az én művem: a legnagyobb pörgés közepette képes voltam minden újságot megvenni amiben 3 sort írtak az sw-ről. :) :shock: :D:) :wink:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel mérgemben nem vettem meg a trilógi dvd-t (sőt még a többit sem, csak kazin vannak meg, mert nemrég van dvd lejátszóm), így nem tudok csatlakozni hozzátok ebben. Majd a 6 rész egyben lesz a legdrágább, addig a trilógia zenéje vezet (6 cd) 12.990.- Ft-tal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a legdrágább erekjém a lego AT-AT, két trilogia DVD díszdoboz kiférne belőle :P

 

Pohárban sajna csak egy van, de azon legalább mindenki rajta van, aki számít  :o

 

A Millennium Falcon nincs meg? :o

Az is 30 ezer körül van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, a kicsik ára 2-5000-ig terjed, a közepeseké 5-8000-ig kb, a nagyok 8-30 000-ig. Van négy nagyonnagyom (AT-AT, Gunship, Falcon, AT-TE), 8 nagyom, a többi közepes meg kicsi. Az új Falcon, az AAT, a Cantina kocsma és az ep3-as legok (egy kivételével) kivételével - no meg technik és minik - minden megvan. Szóval, jó sokba kerülnek...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.