Jump to content
lokatelli

Gyűjtemények

Recommended Posts

2 napja magamon röhögök, vettem egy Darth Vader-es tusfürdőt. :)  

Nem tehetek róla, nagyon megtetszett, komolyabb a kidolgozása, mint némelyik játékfigurának.

Mi jöhet még? :shock:  :D  :)  :P

Hát igen.

Anyu műve:

Yodás kulcstartó lóg a plafonon,

Megdobálszos figurák a polcon,

Vaderes kulcstaró is,

SW-s 3d-s intergalaktikus poharak a konyhaszkrényben, és ezekért komoly stipi-stopi verseny folyt, mintha nem lenne mindegy. :34: :o

Az én művem: a legnagyobb pörgés közepette képes voltam minden újságot megvenni amiben 3 sort írtak az sw-ről. :) :shock: :D:) :wink:

Ha már tárgyakról van szó: nekem csak egy Burger Kinges 3D poharam van a premier napról. És az SW könyvek előtt díszeleg a könyves polcon :)

Ha már tárgyakról van szó: nekem csak egy Burger Kinges 3D poharam van a premier napról. És az SW könyvek előtt díszeleg a könyves polcon  :)

Nekem is van, és pont a könyveim előtt. :)

Körkérdés:Kinek mennyi a legdrágább SW cucca?

Nekem asszem a Trilogia DVD, 15ezerért.

Nekem asszem a Trilogia DVD, 15ezerért.

Detto. A sorban pedig követi a többi DVD. :) Nyilán trónfosztó lesz a SAGA DVD pack. :)

Nekem is a Trilógia DVD.Az EP I-II dvd-t sikerült 5000 ft-ért megvennem díszdobozban.

Nekemis van, (a dueles), a polcon az SW sarokban :o

Nálunk három féle 3D pohár csücsül a szekrényben.

A legdrágább sw cuccom az emlékeim :o ...egyébként nekem is a trilógia DVD.

Mivel mérgemben nem vettem meg a trilógi dvd-t (sőt még a többit sem, csak kazin vannak meg, mert nemrég van dvd lejátszóm), így nem tudok csatlakozni hozzátok ebben. Majd a 6 rész egyben lesz a legdrágább, addig a trilógia zenéje vezet (6 cd) 12.990.- Ft-tal.

Nekem a legdrágább erekjém a lego AT-AT, két trilogia DVD díszdoboz kiférne belőle :o

Pohárban sajna csak egy van, de azon legalább mindenki rajta van, aki számít :o

Nekem a legdrágább erekjém a lego AT-AT, két trilogia DVD díszdoboz kiférne belőle :P

Pohárban sajna csak egy van, de azon legalább mindenki rajta van, aki számít  :o

A Millennium Falcon nincs meg? :o

Az is 30 ezer körül van.

Obi1: az első kiadású Falcon van meg, s bár ma már azt is (és az újat is) annyiért adják, én még olcsóbban vettem.

Ody: kb 35-40 cm magas lehet, és ugyanilyen hosszú is. Bazi nagy :o

Van (most már :o). Bár kicsik a képek, és nem a legjobb minőségűek, de igyekeztem olyan képeket készíteni, amiken látszik a mérete:

untitled00100030al.jpguntitled00100095bk.jpg

untitled00100107be.jpguntitled00100111ji.jpg

untitled00100126kr.jpg

Itt egy szép kép róla:

Hát ez nem az, ez házi gyártmány. Ennél azért kisebb jószág :o Az ilyen házi legokban az a jó, hogy sokkal jobbak és hűbbek az eredetikhez.

Hát, a kicsik ára 2-5000-ig terjed, a közepeseké 5-8000-ig kb, a nagyok 8-30 000-ig. Van négy nagyonnagyom (AT-AT, Gunship, Falcon, AT-TE), 8 nagyom, a többi közepes meg kicsi. Az új Falcon, az AAT, a Cantina kocsma és az ep3-as legok (egy kivételével) kivételével - no meg technik és minik - minden megvan. Szóval, jó sokba kerülnek...

Lego fanatikus :D

Az SW legok csak a felét alkotják az egész Lego gyűjteményemnek. Pillanatnyi célkitűzésem az 1000 legofigura... kb 500-nál járhatok (több, mint fele SW figura).

Sz napom alkalmából ma nőtt a gyűjteményem egy AAT legoval és egy Star Wars Trivial Pursuit 600 kérdéses kvízjátékkal. Ez utóbbi nagyon jópofa, nem tudom, ki ismeri.

Sz napom alkalmából ma nőtt a gyűjteményem egy AAT legoval és egy Star Wars Trivial Pursuit 600 kérdéses kvízjátékkal. Ez utóbbi nagyon jópofa, nem tudom, ki ismeri.

Happy birthday to you!