Ugrás a kommentre

Gyűjtemények


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Star Wars lego gyűjtők figyelem, remek hírt olvastam. A Lucasfilm LTD meghosszabította a szerződését az LTC-vel, méghozzá nem is akármilyen időtartamra, 2011-ig. Addig érkeznek az újabbnál újabb SW legok, illetve lehet újra kiadják a 2005-ös legok azon darabjait, amiknek kivehetetlen világítós kardjuk volt, s helyére vagy kivehetős, vagy teljesen más figurák kerülnek (ezek: Turbo Tank, TIE Fighter, Mustafari összecsapás, Wookiee attack). És további jó hír, hogy már nem csak a filmekkel fognak foglalkozni, hanem jönnek legok az animációs és a tv sorozatból is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: Ez szuper hír!!!!!!!!

 

Donát.

Mi az hogy, szuper hír. Már-már madarat lehet fogatni velem, annyira jó híreket kaptam ezen a héten a kedvenceimmel kapcsolatban. Lesz Stargate SG-1 a TV2-n, lesznek új SW Legok méghozzá +5 évig.

Remélem filmekből még kiadják a nubiai (nabooi) hajókat, különösen a királyi jacthtot. Meg kiadhatnák még a másik három Eta-2-est is. És az AT-AP-kat, az AT-UT-kat, és ha már felújítgatnak, kéne újabb Y-Wing kiadás (ugyanis azt kiadták még egyszer, de a legnagyobb változás az volt, hogy más színű lett a doboz), új naboo vadász se ártana (szerintem nem a legjobb az első kiadás); lehetne még légi taxi és még sok-sok dolog. Hogy a sorozatból még mi jelenik meg, azt nem tom, de már alig várom.

 

Más: tényleg, a klubnapon vettem egy olyan figurát, ami nagyon-nagyon hiányzott a gyűjteményemből: Aayla Secura :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Onnan, hogy az valójában W-szárnyú lenne, és ha az alsó szárnyakat összetolod olyan W szárny. Vagy lehet simán V is. Amúgy hol vetted? Én még sehol sem láttam legóból :)

 

 

Donát.

Ez szimpla V-Szárnyú :lol: de szerintem inkább illene rá a H-Szárnyú.

Amúgy a kockaboltban vettem, és hivatalosan kis hazánkban még meg sem jelent, csak ott lehetett venni a TIE Interceptorral meg az új B-Winggel együtt (sőt, egy ideig kapható volt az új kiadású A-szárnyú és az új kiadású Slave I, amik itthon meg se fognak jelenni a boltokban, hivatalosan). Pillanatnyilag már csak V-szárnyú és Slave I van. Itt a link a honlapjukra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Szép cuccok, de én inkább ezekre vágyok:

 

mr-sidious-rots-le-19.JPG

 

mr-yoda-rots-le-17.jpg

 

(ezek csak ízelítők, van vagy 10 fajta)

Master Replicas kardok..hmmm...Még a karcolások is eredetiek ;)

Egyszer volt szerencsém egy Luke-Anakin fénykardot megszemlélni..Az asszem pont 100ezer forint volt... :)

 

Amire lehet hogy gyűjtök az a scaled replica.Az eredeti fénykard méretének 45%-a.

35 dollár általában...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.