Ugrás a kommentre

2x21 - R2 Come Home


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Így utólag is csak azért sajnálhatja, ami történt, mert talán beleérzi magát a fiú helyébe - mert az tényleg szomorú dolog, ha egy gyereknek végig kell néznie az apja halálát.
Boba helyzete elég tudathasadásos lehet, mert itt is az apjának tekinti Jangot, és nem igazán tetszik neki, hogy klónnak nevezik. Pedig az. Eleve az eredete miatt is fura lelkületű a kölök. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boba helyzete elég tudathasadásos lehet, mert itt is az apjának tekinti Jangot, és nem igazán tetszik neki, hogy klónnak nevezik. Pedig az. Eleve az eredete miatt is fura lelkületű a kölök. :)
Az mindegy, hogy lombikban született, a lényeg, hogy Jango a fiaként nevelte. Akkor is az apjának érezné, ha nem vér szerinti szülője lenne, hanem örökbe fogadta volna, hiszen rajta kívül nem volt senkije. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vannak olyan emberek, akik egy állatot sajnálnak elpusztítani, de embertársaik iránt sokkal inkább szenvtelenek. Lehet, hogy Windu is ilyen. Azért mert egyszer-kétszer megmutatja, hogy neki is vannak érzelmei, még lehet alapból rideg. Mert szerintem is az. Látszik, hogy én sem vagyok egy Windu-fan. :)

Senki sem tökéletes, még a Jedik köreiben sem, ami Windu esetében is remekül látszik. Van egy "egyedi" (legyen rideg) stílusa, akár csak Obi-Wannak, vagy Plo Koon-nak, de az mindegyikükre igaz, hogy a Jedik elvei szerint élnek, melyek szerint nem utolsó sorban könyörületesek és a békés megoldásra törekednek. Az sem lehet véletlen, hogy Mace a Tanács egyik oszlopos tagja. Jango esete kicsit más tészta, de nem akarok ennyire OFF-olni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis hibát véltem felfedezni a fordításban. Windu az epizód végén azt mondja R2 -nak: "Már értem, miért bízik meg benned a mestered." R2 is Jedi lesz vagy mi? :D Itt a 'master' szó a gazdát jelölné nem? :D Tehát: "Már értem, miért bízik meg benned a gazdád"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis hibát véltem felfedezni a fordításban. Windu az epizód végén azt mondja R2 -nak: "Már értem, miért bízik meg benned a mestered." R2 is Jedi lesz vagy mi? :P Itt a 'master' szó a gazdát jelölné nem? :D Tehát: "Már értem, miért bízik meg benned a gazdád"
A felvetés jogos, már csak azért is, mert Thripió is így hívja Anakint az Ep1 óta. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...
Na a minap megnéztem én is. Unokaöcsémnek köszönhetően, akit nagyon érdekeltek a CW részek és a feliratos verziók se zavarták... nagyon nem bántam meg. Rohadt jó rész volt. Látványra, akcióra, történetre, mindenre. Egész SW hangulatba jöttem :D
Én mondtam, hogy nézd meg az utolsó kettőt.... :D Ezer hála az unokaöcsédnek. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Asszem az ep.3 audiokommentárjában hangzik el Lucas szájából, hogy neki R2 a kedvenc karaktere és mindig is akcióhőst szeretett volna csinálni belőle... na itt R2 az akcióhős egyenesen a főszerepig vitte... ez asszem az abszolut szakmai csúcs nála :D

 

Egyébként a lezuhant hajó nagyon szép hátteret ad az egész epizódnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na a minap megnéztem én is. Unokaöcsémnek köszönhetően, akit nagyon érdekeltek a CW részek és a feliratos verziók se zavarták... nagyon nem bántam meg. Rohadt jó rész volt. Látványra, akcióra, történetre, mindenre. Egész SW hangulatba jöttem :D
Elolvasva, miket írtatok most hirtelen az utolsó két epizódról, engem is megcsapott a TCW-hangulat. :D Így utólag, csak úgy visszapörgetve a fejemben az epizódokat, így is teljesen jogosnak érzem, hogy a Boba Fett trilógia nyerte a legjobb történeti szál kategóriát. Az egész évadra nincs lehetőség, de lehet, hogy ezt hármat a hétvégén megnézem. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyedi, csak nagyon hallatszik, hogy ugyanaz szinkronizálta, mint a klónokat :D
Ez sajnos igaz, és az évad során többször is bele estek ebbe a "hibába".

 

 

Elolvasva, miket írtatok most hirtelen az utolsó két epizódról, engem is megcsapott a TCW-hangulat. :D Így utólag, csak úgy visszapörgetve a fejemben az epizódokat, így is teljesen jogosnak érzem, hogy a Boba Fett trilógia nyerte a legjobb történeti szál kategóriát. Az egész évadra nincs lehetőség, de lehet, hogy ezt hármat a hétvégén megnézem. :D
Jó döntés. Én tegnap Bomarr hatására veselkedtem neki, de nem bántam meg. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
Nekem úgy tűnt, hogy az új hangja az, aki a részek elején a bevezetőszöveget mondja.

Mert a Holocron Heistben is az volt, csak torzítva. Akkor lehet hallani, amikor Warthog pilótafülkéjében halljuk, ahogy komlinken keresztül beszél. Olyankor a hangmérnökök hajlamosak kihagyni a torzítást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.