Ugrás a kommentre

Szavazás - a második évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Legjobb idegen karakter

 

EMBO

aj07zevrxqfnu2pcpmvf.jpg

 

Cad Bane-re rájárt a rúd idén. Bane sokáig vezetett ebben a kategóriában, ám kölcsön kapott droid csapatai nem sokat értek Hondo tök részeg weequay kalózaival szemben. Ám Hondo sem örülhetett sokáig az első helynek, mert jött Embo, és megelégelve, hogy fejvadászként csak a második, kinyírta Hondo kalózait és megszerezte a kategória díját. Ő csak ennyit fűzött hozzá: Ua.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is végül Hondo mellett döntöttem. Hatalmas figura, laza dumákkal, karakteres külsővel és egyedi jellemmel. Aurrával alkotott párosuk pedig maga a tökély. :P
Én is így látom. :P Kár, hogy nem ő nyert. :) Ez az első kategória, amit igazán sajnálok. Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kezdünk elérni a fő kategóriákhoz. Talán már a LEGJOBB MELLÉKSZEREPLŐ kategóriát is ide sorolhatjuk. Jelöltjei:

 

Aurra Sing: mit mondhatnánk róla, amit még eddig nem mondtunk el. Azóta sem ment ki a napra.

 

Boba Fett: felnőttként nem pörög nagyon a nyelve, de gyerekként még egyáltalán nem ez a helyzet. A szülői fronton Anakin ellentéteként is tekinthető kölyök bosszúszomja elől még egy Venator csillagromboló sem menekülhetett el.

 

Cut Lawquane: egy dezertőr, aki Slickkel ellentétben anélkül hagyta el a hadsereget, hogy kinyírt volna mindenkit maga után. Neki csak egy család kellett, és meg is kapta. Értük viszont hajlandó újra fegyvert fogni.

 

Hondo Ohnaka: csak annyi változás történt az előzőekhez képest, hogy rajongótábora kifosztotta a bárt.

 

Satine Kryze: egy dicső nemzet csodaszép uralkodója, végtelenül pacifista, és még a hithű Obi-Wan Kenobi fejét is képes volt elcsavarni.

 

Tera Sinube: lecsukták lassanhajtásért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként sajnálom Sinubet, mert rettentő jó karakter!
Hát még én. Az előzőre őt hoztam ki nálam győztesnek, aztán Embot. Ő is egy tanon jól kitalált karakter, remélem lesz még :P

Hondoval kapcsolatban osztom a nézetedet, ezért is szavaztam rá :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként bennem felmerült, hogy az olyanok, mint Satine, Hondo vagy Aurra, már sokkal inkább főszereplők, mint mellékszereplők, hiszen egész történeti szálak épülnek rájuk vagy több epizódban/évadban is visszatérőek.

 

Akkor legalább a főszereplő kategória is kicsit változatosabb lehetne. Arról nem is beszélve, hogy az egy epizódos, igazi mellékszereplők jobban labdába rúgnának.

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legjobb mellékszereplő

 

HONDO OHNAKA

tlfa167wj1k0f1fh0ih8.jpg

 

Hondo úrnak végül még sincs oka keseregni, mert bár tavaly Bane elhalászta az orra elől e kategória díját, addig idén ő vitte haza, míg Bane-t nem is jelölték. Hondo riporterünknek elmondta, hogy idén nagyon élvezte a versenyt, hiszen az általa is mélyen tisztelt Satine Kryze hercegnővel kellett megküzdenie az első helyért. Egyetlen kellemetlen élménye az volt, hogy Satine mellett állandóan ott sündörgött Obi-Wan Kenobi, aki mellesleg, Hondo igen jó barátja.

Megjegyzés: Cad Bane-t utoljára a Florrum kocsmájában látták, holléte azóta ismeretlen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No ezt megérdemelte a jó öreg Hondo! Már az első évadban is jó volt, de itt teljesedett ki igazán a karakter. Bane -nek nagy szívás volt ez az évad. :) Kár, hogy az évad elején szerepelt. Azóta mindenki elfeledte? :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként bennem felmerült, hogy az olyanok, mint Satine, Hondo vagy Aurra, már sokkal inkább főszereplők, mint mellékszereplők, hiszen egész történeti szálak épülnek rájuk vagy több epizódban/évadban is visszatérőek.

 

Akkor legalább a főszereplő kategória is kicsit változatosabb lehetne. Arról nem is beszélve, hogy az egy epizódos, igazi mellékszereplők jobban labdába rúgnának.

Jogos, de ettől független ők mégis csak mellékszereplők. A meghatározásban benne volt a kategória ismérve. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No ezt megérdemelte a jó öreg Hondo! Már az első évadban is jó volt, de itt teljesedett ki igazán a karakter. Bane -nek nagy szívás volt ez az évad. :) Kár, hogy az évad elején szerepelt. Azóta mindenki elfeledte? :P
Őt én már az előző évadnál is lepontoztam. :P Szerintem a hatásos belépőjén túl nem volt benne semmi különleges.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Őt én már az előző évadnál is lepontoztam. :) Szerintem a hatásos belépőjén túl nem volt benne semmi különleges.
Ezzel nem értek egyet, mert igenis üde színfolt volt a palettán. Kétségkívül az egyik leggenyább fejvadász az összes közül.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azóta mindenki elfeledte? :P
A tavalyi belépőjée után nagyobb potenciáló karakternek gondoltam. Valahogy nem alkotott olyan nagyott (itt a nézők felé átjövő hatásra gondolok) mint Aurra, Satine vagy Sinube.

Ha jobban kiaknáztűk volna a karakterét és visszatért volna később, s nem menekült volna el úgy, mint egy kismacska, hogy nem láttuk azután, akkor kapott volna jelölést. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jöjjön a LEGJOBB FŐSZEREPLŐ dicső kategóriája. Vajon idén ki nyer a jelöltek közül:

 

Anakin Skywalker, a kiválasztott, a jó barát, az ügyes harcos, a kiváló pilóta?

 

Ahsoka Tano, Anakin felvágott nyelvű padawanja, akit idén Templomfogságra ítéltek ugyan, de azért igyekezett kivenni a részét az események sodrából?

 

Mace Windu, a Tanácstag, akinek házméretű fenevadakkal és bosszúra szomjazó klóngyerekekkel gyűlt meg idén a baja?

 

Obi-Wan Kenobi, a bölcs Jedi mester, aki nem győz Anakin után loholni, de idén azért neki is kijutott a múlt személyes problémáiból?

 

Padmé Amidala, Anakin felesége ebben az idényben megcsillogtatta kémkedési és nyomozói képességeit?

 

Rex százados, Anakin hű katonája továbbra sem rest két sugárvetővel kiosztani a harci konzervek népes sorát?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A tavalyi belépőjée után nagyobb potenciáló karakternek gondoltam. Valahogy nem alkotott olyan nagyott (itt a nézők felé átjövő hatásra gondolok) mint Aurra, Satine vagy Sinube.

Ha jobban kiaknáztűk volna a karakterét és visszatért volna később, s nem menekült volna el úgy, mint egy kismacska, hogy nem láttuk azután, akkor kapott volna jelölést. :)

Így van, a genyaság nem elég, kell valami plusz, ami kiemelkedővé teszi, és Bane ebből a szempontból teljesen elsikkadt.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na hát, a főszereplők. A mellékszereplők és az idegen karakterekkel egyetemben itt is sokat filóztam a jelölteken, csak itt a negatív irányban. Ebben egyetértek Pildivel, sokkal jobb lett volna, ha 1-1 szál főszereplője is bekerült volna, hisz ezek a karakterek lerágott csontok, már annyiszor előkerültek eddig is, van annyi díjuk, helyett kellett volna adni az újonnan jötteknek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.