Ugrás a kommentre

Speak English!


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

I just finished a Knight Rider fanfiction I've been writing for weeks.

http://www.fanfiction.net/s/6213213/1/Visitor

Somewhere I read that, in an interview, one of the new series' creators stated KAcRRE is the same person as KARR. I horribly refused to believe it (and I still do) , but later it forced me to write a fanfic about the idea. What if old KARR is the same as KAcRRE?

Read, enjoy, and please leave a review if you feel like.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dear Forum Friends,

 

I would like to invite you for a game. The game's name what mistakes she did?

 

Enjoy! If you did not find all of them I will tell. :)

 

Ps: This is the worst English I have ever heard in my life, but we can draw a conclusion the most important thing in English to keep the tenses.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dear Forum Friends,

 

I would like to invite you for a game. The game's name what mistakes she did?

 

Enjoy! If you did not find all of them I will tell. :)

 

Ps: This is the worst English I have ever heard in my life, but we can draw a conclusion the most important thing in English to keep the tenses.

 

 

Her pronunciation is terrible. She reprensentativ of Hungary in the world. It's sad enough.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dear Forum Friends,

 

I would like to invite you for a game. The game's name what mistakes she did?

 

Enjoy! If you did not find all of them I will tell. ;)

 

Ps: This is the worst English I have ever heard in my life, but we can draw a conclusion the most important thing in English to keep the tenses.

Some mistakes were made, sure, but it is good that she speaks some English anyway. She is participating in a beauty contest, not in an English grammar test. :( Speaking fluently by your heart is very hard if somebody doesn't have the experience in it. I know...
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

I just finished a Knight Rider fanfiction I've been writing for weeks.

http://www.fanfiction.net/s/6213213/1/Visitor

Somewhere I read that, in an interview, one of the new series' creators stated KAcRRE is the same person as KARR. I horribly refused to believe it (and I still do) , but later it forced me to write a fanfic about the idea. What if old KARR is the same as KAcRRE?

Read, enjoy, and please leave a review if you feel like.

Today I have had the time for reading your writing. I don't know the surrounding story but your fanfic novel is very good. :) And its realization in English is deserving. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Thank you so much! I'm glad you like it.

I've been watching the original KR in English, I saw I think one and a half episodes of the new series in English, and all the fanfic I could find at ff.n is in English - so I just couldn't even dream about writing it in Hungarian.

Would you please read other fanfics of mine too? If you click on my name there, you'll see all the nine stories I uploaded. And reviews are very very welcome :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Marha jó ennek a Szalai Nórának az 5 perc angol című könyve. Ebből kezdtem el tanulni/ismételni és jobban haladok meg jobban is értem mint anno ami a London Stúdióban ment nyelvoktatás címén. :)

 

Én is a London Stúdióban kezdtem '97-ben. Szalai Nóra meg az eddigi legjobb tanár akit ismertem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak így tovább :D:)

 

Ha bármi kérdésed van, nyugodtan írd ide, - szerintem mondhatom mindenki nevében - szívesen válaszolunk, ha tudunk. :D

Ha lesz kérdés, tuti nyomulni fogok vele. :P

 

 

Én is a London Stúdióban kezdtem '97-ben. Szalai Nóra meg az eddigi legjobb tanár akit ismertem.
Abban az időtáj kezdtem én is valahogy. Valahol a Belvárosban volt nekik sulijuk. A Ferenciek terén az Apácai Csere János utcában volt ez egyik. Eskű meg nem mondom, hogy ez a név az utca neve volt e, vagy a sulié, ahol bérelték a tantermeket. Memóriám se a régi. És lusta is vagyok most utánanézni. :D De annyi szent nem nagyon csíptem, hogy angolul akarták megmagyarázni azt amit úgy se értettünk és még Activitynek is gyenge volt a mutatvány. Középszintig jutottam el addig. :D De most ahogy észreveszem magamon, az új szavak megtanulása nehéz. Ebben a korban már nehezen megy az ilyesmi. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ehh... én meg tök könnyen tanulom a szavakat most is, nem korfüggő ez :D

 

Egyébként tessék nekem drukkolni, hogy összejöjjön a suliban az az angol tanfolyam, amire most fáj a fogam, szombaton derül ki minden (vagy vasárnap, akkor már muszáj lesz neki, remélem, nem késtem el vele) :) Habár akkor minden hétvégén suli lesz :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak így tovább :D:)

 

Ha bármi kérdésed van, nyugodtan írd ide, - szerintem mondhatom mindenki nevében - szívesen válaszolunk, ha tudunk. :D

Csatlakozom Donáthoz. :P

 

 

Ehh... én meg tök könnyen tanulom a szavakat most is, nem korfüggő ez :P

 

Egyébként tessék nekem drukkolni, hogy összejöjjön a suliban az az angol tanfolyam, amire most fáj a fogam, szombaton derül ki minden (vagy vasárnap, akkor már muszáj lesz neki, remélem, nem késtem el vele) :D Habár akkor minden hétvégén suli lesz :D.

Én is lassan tanulok szavakat, magolással sosem ment, csak szövegkörnyezetben használva maradtak meg a jó kifejezések. :D

 

Én is drukkolok, meg kell mondanom, hogy nagyon vállalkozó szellemű vagy. :P De nem lesz ez sok egy kicsit egyszerre? Főleg úgy, hogy minden hétvégét lefoglal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is lassan tanulok szavakat, magolással sosem ment, csak szövegkörnyezetben használva maradtak meg a jó kifejezések. :D
Nálam úgy, hogy ott van mellette a képen a tárgy vagy élőlény :) Úgy mint ált. isi első osztályában :D A vicc az, hogy így tényleg könnyebb tanulni :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
  • 2 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.