Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

3 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Mert nem akarok olyan Star Wars-filmet csinálni, ami felesleges a többihez képest, és nem is érdekel, hogy olyat csináljak, aminek egy másik filmet kell kiszolgálnia.

Akkor gondolom ezzel az a pletyka ugrott, miszerint ez egyfajta spin-off/folytatás lenne a New Jedi Orderhez

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Old Republic :) egyébként olyan mély dolgokat nem olvasnék bele egy ilyen nyilatkozatba, ahol nyilvánvalóan a ködösítés volt a célja - tudjuk jól, hogy akár a kamerába is belehazudnak, csak hogy ne áruljanak el valamit túl korán

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bele lehet látni, de nem hiszem, hogy most olyan sok korszakba próbálnának filmeket gyártani a Lucasfilmnél, sőt, én jobban szeretném, ha csak a jedik hajnalára és az új jedi rend időszakára fókuszálnának. Elképzelhetőnek tartom, hogy Levy filmje ezen két időszak egyikében fog majd játszódni, de azt is meg merem kockáztatni, hogy esetleg kapunk egy antológia szerű filmet az előzmény trilógia előtti évekből. De ez a vágyálom kategória. Azt mondom várjuk ki a Star Wars Celebrationt. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megvolt a negyedéves jelentése a Disneynek és az alábbi kép szerint 2026-2027-ben 3 SW film fog jönni, köztük a Mandalorian & Grogu. Vagyis egyelőre nem igen tervezik előrébb hozni/hátrébb vinni a filmet. Kíváncsi vagyok, hogy a másik két filmről kapunk-e megerősítést a D23-on.

 

image.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Megvolt a negyedéves jelentése a Disneynek és az alábbi kép szerint 2026-2027-ben 3 SW film fog jönni, köztük a Mandalorian & Grogu. Vagyis egyelőre nem igen tervezik előrébb hozni/hátrébb vinni a filmet. Kíváncsi vagyok, hogy a másik két filmről kapunk-e megerősítést a D23-on.

 

image.png

Továbbra sem tartom jónak, hogy ennyire egymásra pakolnak mindent házon belül. SW, Marvel, Avatar, megint nagyon szűk időn belül egymáshoz közeli mozipremierek. Persze muszáj szép nagy negyedéves bevételeket felmutatni értem én ezt, csak nézői szempontból nem biztos hogy jó, plusz mennyire okos döntés egy Avengers Doomsdayt rátenni a Mandalóri és Grogura egymástól 1-2 hét különbséggel? :hmm:

Szerkesztve: - DanCarver
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, DanCarver írta:

plusz mennyire okos döntés egy Avengers Doomsdayt rátenni a Mandalóri és Grogura egymástól 1-2 hét különbséggel? :hmm:

Ezt nem is láttam még sehol. :o Nem tanultak a SOLO-ból? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Avengers: Doomsday (2026. május 1)

Mandalorian & Grogu (2026. május 22)

 

3 hét különbség lesz köztük. A Solo-Infinity War között egy héttel több volt (április 27/május 25), de ott volt még egy Deadpool 2, amit meg 1 héttel a SW film előtt dobtak a piacra.

 

Amúgy meg nem tudom, hogy a Fantasztikus Négyes filmet el-e akarják tolni, mert jelenleg 2025. július vége a premierdátum úgy, hogy a múlthéten kezdték el forgatni. Ha mégis kitudják hozni jövő nyárra (nem tartom elképzelhetetlennek), akkor a Mandit jövőre nem tudnák? A november 7 a Blade című filmnek volt adva, de a negyedéves jelentésben szó se volt róla (és amúgy meg Feige is azt mondta a SDCC előtt, hogy arra várnak, hogy a lehető legjobb sztorit rakják össze). Na most vagy oda rakják a Fantasztikus Négyest vagy ha szabadon marad, akkor inkább rakják oda a Grogus filmet. 5-6 héten keresztül szerintem nem igen lenne vetélytársa (talán a Moana 2), utána meg úgy is ott az Avatar kövi része.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Ezt nem is láttam még sehol. :o Nem tanultak a SOLO-ból? 

Láthatóan nem, de azt leszűrték a Soloból, hogy nem recastingolhatunk olyan szereplőket, mint Han, Luke vagy Leia. Mintha a Solo bukása a moziban ennek volt köszönhető....:facepalm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Várható még hír a hétvégén, vagy ennyi volt?

 

Én egyébként erre számítottam, hogy a nagyobb bejelentések a Celebrationre maradnak, most pedig csak a már folyamatban lévő projektekről lesz szó

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hajnali egykor lesz a Manny Jacinto előadás, de nem gondolom, hogy ott bejelentenék a 2. évadot (bár nem lennék ellene :P).

 

Ezenkívül még holnap este 9-kor lesz a Lucasfilm Animation panel, ahol Athena és Vanessa fognak megemlékezni a LA eddigi munkájáról. Mivel 3 hónapja semmi hírt nem osztottak meg animációs projektekkel kapcsolatban, talán ott bejelentik a következő animációs sorozatot (és akkor a Celebrationön meg megkapjuk a first look betekintést hozzá).

 

De ezenkívül nem számítok másra.

 

Mondjuk én titkon számítottam rá, hogy elárulják a másik 2026-os SW film sorsát, hogy akkor most az így 27 hónappal előtte mi is lehet. De most már nem hiszem, hogy bevallják, arra ott volt a hajnali esemény.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Ezenkívül még holnap este 9-kor lesz a Lucasfilm Animation panel, ahol Athena és Vanessa fognak megemlékezni a LA eddigi munkájáról. Mivel 3 hónapja semmi hírt nem osztottak meg animációs projektekkel kapcsolatban, talán ott bejelentik a következő animációs sorozatot (és akkor a Celebrationön meg megkapjuk a first look betekintést hozzá).

Na végül ennyi volt:

 

Vanessa Marshall: "There is so much more to come."

 

A panel az volt ami, egy visszaemlékezés az eddigi sorozatokra, melyik nőnek mi volt azokból a kedvenc jelenete.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
16 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Akkor Mandalori 4., és 5. évad sem lesz. Ugyebár korábban arról volt szó, hogy a Mandalori és Grogu film, valamint Filoni zárófilmje mellé még érkeznek, érkezhetnek további Mandalori évadok is.

Hivatalosan erről sosem volt szó. Mióta bejelentették a Mando és Grogu filmet, a Mando további évadai nagy kérdőjelek lettek.

 

16 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

És pont a Landóból lehet film, ami megint a lőtéri kutyát nem fogja érdekelni. :facepalm:

Mondjuk engem érdekel, én imádtam Donald Glover alakítását.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, DanCarver írta:

Mondjuk engem érdekel, én imádtam Donald Glover alakítását.

Én is kedveltem, de nyilván nem voltunk elegen a SOLO esetében se. Az átlag néző meg össze fogja kötni a bukott SOLO-val és könnyen annak folytatásaként kezelheti. Azaz nem ül be rá. Meglátjuk, mert ha lesz is valami ebből a Landóból, az még borzasztó messze van.

 

2 perccel korábban, ati írta:

Ha ez igaz akkor a Disney+ előfizetésnek sok értelme nincs. Az új filmeket majd nézzük moziban a régi tartalmak meg minden rajongónak megvannak valamilyen formában.

Pontosan. Megveszem fizikailag a sorozatokat (már elkezdték kiadni őket), oszt jónapot. Nem hittem, hogy egyszer ezt mondom, de azért az évi egy szériáért (vagy még annyi se) nem fogok előfizetni. Arra elég a torrent. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, ati írta:

Ha ez igaz akkor a Disney+ előfizetésnek sok értelme nincs. Az új filmeket majd nézzük moziban a régi tartalmak meg minden rajongónak megvannak valamilyen formában.

Ezért is bosszantó, hogy a Solo után a Disney kiszállt a hazai Bluray lemez kiadásból és már a Skywalker kora sem jött ki lemezen, a sorozatokból sincs semmi itthon. Most vagy kiírom lemezre a torrentes verziót vagy megrendelem Londonból. :( Mert őszintén évi 30ezer Ft-ot kiadni egy online SW tárhelyért pénzkidobás annyiból egy szuper vinyó is megvan learchiválni az SW-ket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Darth Revan9 írta:

Esetleg érik egy olyan film lehetősége, melynek Plagueis? És ebben a filmben lehetne folytatni Az Akolitusban megkezdett szálakat?

Szerintem tegyünk le az ilyen filmötletekről, legalább az a 4 készüljön el amit bejelentettek az elmúlt 1 évben. Ebből egyedül a Mando és Grogu áll jól mert az forog, a másik 3 még kitudja állapotban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Pontosan. Megveszem fizikailag a sorozatokat (már elkezdték kiadni őket), oszt jónapot. Nem hittem, hogy egyszer ezt mondom, de azért az évi egy szériáért (vagy még annyi se) nem fogok előfizetni. Arra elég a torrent. 

Dettó. Ha nem lesznek új élőszereplős sorozatok, akkor fölösleges folyamatosan előfizetni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, DanCarver írta:

Ezért is bosszantó, hogy a Solo után a Disney kiszállt a hazai Bluray lemez kiadásból és már a Skywalker kora sem jött ki lemezen, a sorozatokból sincs semmi itthon. Most vagy kiírom lemezre a torrentes verziót vagy megrendelem Londonból. :( Mert őszintén évi 30ezer Ft-ot kiadni egy online SW tárhelyért pénzkidobás annyiból egy szuper vinyó is megvan learchiválni az SW-ket.

Én már 2020-ban beszereztem az SW SAGA díszdobozt, szóval a kilenc film megvan 4K-s fizikai formában. A sorozatokból az Obi és a Mando első két évada plusz az Andor is elérhető már. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindennek van egy másik olvasata is: az is lehet, hogy a Lucasfilmnél nem született döntés hogy mi legyen a TV-sorozatok jövőbeli iránya. Ott lehetett a lehetőség, hogyha az Acolyte szakít, akkor a High Republic-ra alapoznak, most viszont újragondolhatják hogy merre tovább a TV-sorozatok frontján.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Jó, de ha átállnak a filmekre, akkor elképzelhető, hogy egy idő után egy évben több is lesz.

Jó, és mi lesz ha azt se fogják nézni? Mert ha orrba szájba megint elkezdik nyomatni az SW mozikat az még nem jelent sok pénzt is. Simán lehet bukta. Akkor mit csinálnak?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.