Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

Elvileg október 7. -én lesz a Disney's Investor Day, amiről még az előző hónapban Iger beszélt. Itt fognak bővebben beszélni a Star nevezetű streaming platformjukról és az összes létező - és eddig be nem jelentett - Disney+ tartalmukról. Bár a dátum kiszivárgott, a Disney még nem erősítette meg, de reménykedjünk, hogy hamarosan bejelentik hivatalosan is.

 

Remélhetőleg a Cassian/Kenobi sorozatokról tudnak majd beszélni. Illetve egy The Bad Batch érkezést (pl. 2021 tavasza) is mondanak. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pláne annak a fényében, hogy a Mandiból már a 4. évad is tervben van - legalábbis Giancarlo szerint. Igaz, hogy a Kenobi limitált lesz, de a Cassian elvileg forgatásközeli állapotban van. Remélem eme rendezvény után okosabbak leszünk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Bespin Bulletin úgy tudja, hogy amíg a COVID nem csapott le, addig a Lucasfilm és a Disney jövő év nyarára/őszére időzítette volna a Cassian sorozatot.

 

Most úgy néz ki a helyzet, hogy a Cassian valamikor az elkövetkezendő hónapokban fog elkezdeni forogni és egészen jövő év júliusáig fog tartani. A Kenobi - Ewan mondása alapján - a tavasszal forog, ergo ha minden jól megy, akkor kb. egyidőben tudnak majd végezni a forgatásokkal. Így a két sorozat mindenképpen 2022 -re fog jönni.

A Mandi 3. évadja is forogni fog hamarosan - egyesek novembert pusmognak - annál a sorozatnál a kérdés, hogy mennyire tudnak majd dolgozni limitált környezetben. Valószínűleg jövő őszre érkezhet a sorozat 3. évadja, de majd ezt az idő megmondja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha reálisan nézzük a dolgokat, akkor az elkövetkezendő 2 évünk így néz ki majd sorozatok tekintetében:

 

2021:

- tavasz: The Bad Batch

- ősz: The Mandalorian 3. évad

 

2022:

- tavasz: Cassian; The Bad Batch 2. évad (nagy az esély, hogy berendelik a következő szezonját)

- ősz: Kenobi; The Mandalorian 4. évad (Giancarlo megemlítette a 4. évadot, így nagy eséllyel biztos az érkezése)

 

A Rebels folytatást nem írtam be, hiszen az még pletyka szinten ismert. A Leslie féle sorozat pedig leghamarabb amúgy is 2023 -tól jöhet. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha abban hittünk, hogy a jövő évi D23 eventen elfognak árasztani minket SW hírekkel - ugye volt ilyen közlemény, hogy bár idén nem lesz Celebration, több SW hír marad jövőre - akkor ezzel most várjunk egészen 2022. szeptemberéig. Mivel a jövő évit elhalasztották, az új dátum 2022. szeptember 9-11. Ergo a Celebration után lesz 2-3 héttel. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Jut eszembe. Az októberi Comic Con - amin lesz Köztársaság Fénykora panel - most élőben lesz, vagy inkább online? Feltételezem ez is csak online lesz.

Valószínűleg már előre felvették. És majd abban az órában, amikor kihirdették, kapjuk meg. Remélem izgalmasabb lesz, mint a nyári, amely khmm... nagyon halovány lett a titkolózásaikkal.

 

Mondjuk a D23 csúszásáról: nagyon közel van a Celebration. Lehet előrébb hozzák azt? :D Már persze, ha a D23 -on akarnak valamit bemutatni a számunkra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Ha abban hittünk, hogy a jövő évi D23 eventen elfognak árasztani minket SW hírekkel - ugye volt ilyen közlemény, hogy bár idén nem lesz Celebration, több SW hír marad jövőre - akkor ezzel most várjunk egészen 2022. szeptemberéig. Mivel a jövő évit elhalasztották, az új dátum 2022. szeptember 9-11. Ergo a Celebration után lesz 2-3 héttel. :hmm:

 

A covid miatt halasztották el a jövő évit? Azért nagyan nagyon remélem hogy jövő nyáron már visszaáll az élet a normalitásba azaz mehetnek a fesztiválok, rendezvények.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Frenkie írta:

 

A covid miatt halasztották el a jövő évit? Azért nagyan nagyon remélem hogy jövő nyáron már visszaáll az élet a normalitásba azaz mehetnek a fesztiválok, rendezvények.

OFF

Szerintem 2022 lesz az sajnos. :( 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

OFF

Szerintem 2022 lesz az sajnos. :( 

 

Az már nagyon durva lenne. Azért két év szívás miatta az angyon sok. Akkor tényleg totális gazdasági összeomlás jön ha jövőre sem utazhatnak a turísták, nem lehetnek koncertek. A tavaszi vakcinának meg kell oldania a dolgot nyárra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

38 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Szerintem 2022 lesz az sajnos. :( 

OFF: Én eddig is úgy gondoltam és még most is úgy gondolom, hogy az elkövetkezendő fél év fog elhatározni mindent. Ha jövő tavaszig meglesz a vakcina, akkor 1 év múlva remélhetőleg egy jót fogunk kacagni az egész víruson. Ha jövő tavasszal is még p*csölnek vele, akkor esélyes, hogy a jövő év is kuka. :(

 

42 perccel korábban, Frenkie írta:

A covid miatt halasztották el a jövő évit?

Kitudja. Mondjuk azt nem értem, hogy online miért nem tudnának ilyeneket megtartani? A DC tök jó műsort rakott össze az előző hónapban. Egy hasonlót miért nem tudna a Disney jövőre, vagy teszem azt a Lucasfilm is összetudna dobni egyet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 perccel korábban, Yoda József írta:

Valami készül? :hmm: ő a Rogue One egyik forgatókönyvírója volt amúgy

 

Ha jól emlékszem, ő is egyike azon íróknak, akik a TESB könyvön dolgoznak. Valószínűleg arról lesz szó, hiszen jövő hónapban megjelenik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

On 9/23/2020 at 9:11 PM , Bence1997 said:

Ha reálisan nézzük a dolgokat, akkor az elkövetkezendő 2 évünk így néz ki majd sorozatok tekintetében:

 

2021:

- tavasz: The Bad Batch

- ősz: The Mandalorian 3. évad

 

2022:

- tavasz: Cassian; The Bad Batch 2. évad (nagy az esély, hogy berendelik a következő szezonját)

- ősz: Kenobi; The Mandalorian 4. évad (Giancarlo megemlítette a 4. évadot, így nagy eséllyel biztos az érkezése)

 

A Rebels folytatást nem írtam be, hiszen az még pletyka szinten ismert. A Leslie féle sorozat pedig leghamarabb amúgy is 2023 -tól jöhet. :)

Bence, halál komolyan írom, neked működtetned kéne valami hírportált vagy beállni cikkírónak valami online laphoz. Mindig olyan naprakész vagy ezekkel az új pletykákkal, hírekkel, infókkal. :D Tőled előbb szoktam értesülni ezekről, mint mondjuk egy tematikus magyar portálról. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 hours ago, Ody Mandrell said:

Ez egy tematikus magyar portál. ;)

Úgy értettem, hogy előbb értesülök Bencétől, mint egy kifejezetten hírekkel foglalkozó portáltól. Pl.: Puliwood, IGN.

Szerkesztve: - caseyjones
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, caseyjones írta:

Bence, halál komolyan írom, neked működtetned kéne valami hírportált vagy beállni cikkírónak valami online laphoz. Mindig olyan naprakész vagy ezekkel az új pletykákkal, hírekkel, infókkal. :D Tőled előbb szoktam értesülni ezekről, mint mondjuk egy tematikus magyar portálról. :D 

Hát... köszi. :D Amúgy nem csak én szoktam híreket közölni, pl. Yoda is és még egypáran is szoktak. :P

 

Amúgy ha már hírekről van szó: a pletykált projektek közé be lehet tenni egy Darth Bane -el kapcsolatost is. A pletyka szerint Bane -el terveznek egy sorozatot vagy filmet és Bane több projektben is szerepelhet. :D Komolyan mondom, a pletykákból lassan már egy könyvet lehetne írni. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 10. 01. - 10:57, Bence1997 írta:

Ha jól emlékszem, ő is egyike azon íróknak, akik a TESB könyvön dolgoznak. Valószínűleg arról lesz szó, hiszen jövő hónapban megjelenik.

Jól tippeltem, holnap megtudjuk majd a 40 történetet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

November 12. -én lesz újra Disney Earning Calls. Az Investors Day végül elmaradt - minő meglepetés, a vírus miatt - így nagy eséllyel itt fognak majd beszélni a Disney+ -os sorozatokról. Ekkor már szerintem illő is lenne valami plusszal előállniuk. A Cassian/Kenobi/Bad Batch hármasról legyen valami hír, én azt mondom. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 10. 07. - 22:54, Bence1997 írta:

Az Investors Day végül elmaradt

Pár órával ezelőtt jelentették be, hogy megtartják virtuálisan, méghozzá december 10. -én!

 

A Disney újragondolja a jövőjét és azt írták a közleményben, hogy jobban ráfognak gyúrni a Disney+ eredeti tartalmaira. Ergo, a jövőben sokkal több original content fog érkezni. Ez minden területet érint - így a SW hírek garantáltan érdekesek lesznek, pláne a mostani pletykakavalkád közepette.

 

Egyelőre ami biztos, hogy a Mandi 3. évada jön, érkezik még egy The Bad Batch animációs sorozat és a Cassian/Obi-wan kombó is. 2 hónap múlva okosabbak leszünk eme sorozatok infóival, továbbá lehet továbbiakat is befognak jelenteni... persze lehet SW téren megint nuku infót fognak közölni, meglátjuk december 10. -én. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.