Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

Még anno februárban Iger elmondta, hogy a Mandalorian szereplői - ha sikeresek lesznek - kaphatnak saját projekteket is, ún. Mandalorian spin-off szériák készülhetnek a jövőben.

 

Nos úgy tűnik, hogy egy Cara Dune sorozat már "in development" állapotban van, állítja az LRM. Jelezném, hogy mindössze csak egy újabb pletykáról van szó. Bár a twitteren eléggé nekimentek ennek a hírnek, mi más, mint politikai okokból. :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek a sorozat/film bejelentések tényleg kezdenek már borzasztó komolytalanná válni. Egyelőre jöjjön a Mando S2, a Bad Batch, a Cassian és a Kenobi, a többit ráérnek utána bejelenteni. Egyébként Cara Dune-t én nem tartom egy túlságosan érdekes karakternek, szívesebben látnék inkább egy jedi/sith-központú sorozatot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 perccel korábban, Whill írta:

Ezek a sorozat/film bejelentések tényleg kezdenek már borzasztó komolytalanná válni. Egyelőre jöjjön a Mando S2, a Bad Batch, a Cassian és a Kenobi, a többit ráérnek utána bejelenteni. Egyébként Cara Dune-t én nem tartom egy túlságosan érdekes karakternek, szívesebben látnék inkább egy jedi/sith-központú sorozatot.

Ezek nem "bejelentések", hanem pletykák. Valószínűleg a felük sem igaz. Amit Corey-ék leműveltek a Mando trailer kapcsán, na azután kb. nem lehet komolyan venni őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Whill írta:

Ezek a sorozat/film bejelentések tényleg kezdenek már borzasztó komolytalanná válni. Egyelőre jöjjön a Mando S2, a Bad Batch, a Cassian és a Kenobi, a többit ráérnek utána bejelenteni. Egyébként Cara Dune-t én nem tartom egy túlságosan érdekes karakternek, szívesebben látnék inkább egy jedi/sith-központú sorozatot.

Abszolút egyetértek. Én is szeretnék már egy Jedi/Sith központú sorozatot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Adrián írta:

star wars episode 3 GIF

Erre van a legnagyobb szükségünk?! Még pletyka szintjén se merüljön fel. :evil:

Ugyanaz lenne, mint amit a Disney-éra kezdete óta már 100000x láthattunk/olvashattunk. Egyszerű birodalmi/lázadó harcosokról szóló történet, akiken keresztül bemutatják a Star Wars szürke oldalát és a háború realitását. Ez volt a Zsivány Egyes, a Solo, az Alphabet Osztag, a Squadrons, a Battlefron II, az Inferno Osztag, az Alkony Század, ez lesz a Cassian sorozat is, valószínűleg a Bad Batch is, és még ki tudja hány mű. Persze ezek nem rosszak, de most már jó lenne valami új is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Whill írta:

Persze ezek nem rosszak, de most már jó lenne valami új is.

A számból vetted ki a szót, játszódhat felőlem 10/10-es mű a birodalom érájában, de én inkább megnéznék 8/10-es művet több ezer évvel a múltban/jövőben. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy én se értem ezt a dolgot. Pláne, hogy ha valóban gondolnak egy ilyen sorozatot, nem lesz belőle semmi, ismerve az Amerikai polkorrekt hozzáállást. Ugye Gina korábbi megnyilvánulásai (COVID-ellenes illetve egyéb dolgok, amikbe nem szeretnék belemenni). James Gunnt és Hartley Sawyert is menesztették, igaz előbbit visszavették, de sajnos nagyon látszik, hogy a twitter a mai világban nagy hatalom, pláne ha a múltat feltárják anonim illetők...

 

Mondjuk tényleg jó lenne elsőként a Mandi második évadján, a Kenobin, a Cassian sorozaton és a The Bad Batch -en túlesni. Bár kitudja, hogy miken törik a fejüket a Lucasfilmnél. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eléggé "elbúlvárosodott", "hígult" a fórum ezen része, régebben azért túlnyomó többségben olyan dolgokról volt beszélve aminek a bekövetkezésére meglehetősen nagy esély volt. Most meg már be van dobva akárki fia-borja akármit állít, hogy ő szerinte ez meg az lesz az SW táján. Szerintem nem jó irány.

  • Nagyon tetszik 3
  • Nem értek egyet 1
  • Szomorú 1
  • Tetszik 3
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem olyan nagy baj ez szerintem. Én szívesen olvasok bármilyen hírt, teóriát, akár pletyka, akár hivatalos infó. Olykor meg a pletykáknak is szokott lenni alapja. :)

Sokan, főként Bence, raknak be ide mindenféle infót, szerintem öröm őket olvasni, illetve azt is öröm látni, hogy milyen lelkesen csepegtetnek nekünk infókat. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, caseyjones írta:

Nem olyan nagy baj ez szerintem. Én szívesen olvasok bármilyen hírt, teóriát, akár pletyka, akár hivatalos infó. Olykor meg a pletykáknak is szokott lenni alapja. :)

Sokan, főként Bence, raknak be ide mindenféle infót, szerintem öröm őket olvasni, illetve azt is öröm látni, hogy milyen lelkesen csepegtetnek nekünk infókat. :)

 

 

Egyetértek. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...

A Ziro is lehozott egy pletykát egy esetleges Boba Fett spin off sorozatról. Komolyan kérdem, mi értelme lenne ennek? Mando már most komolyabb vonzóerőt jelent, mint Boba. Egy újabb mandalóri páncélt viselő karakternek lenne létjogosultsága Mano mellett?

Amit tudni akartam róla, azt megtudtam a filmekből meg a TCW-ből és ez nekem bőven elég. 

Ha már ennyi felesleges pénz van a disneynél, miért nem inkább a High Republic érába játszódó sorozatra koncentrálnak? 

Filózgatok ezen úgy, hogy közben ez egy alaptalan pletyka. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, Iger elmondása szerint, hogyha egy Mandalorianben lévő karaktert népszerűnek találnak, akkor kaphat saját sorozatot, nem teljesen tekinthető alaptalannak, de szerintem nem fog megvalósulni. Bobát inkább a Mandoban lehet hasznosítani, az előzményeket meg megírhatnák akár egy könyvben. High Republic sorozatról szerintem még korai beszélni, hiszen még el se indult a projekt, de egyáltalán nem kizárható. Elég ha a bejelentett Leslie Headland sorozatra gondolunk. Arról csak annyit tudni, hogy távol fog játszódni időben a Skywalker Sagától, női főszereplős lesz, és fontos benne a harcművészet. Ezek alapján akár High Republic sorozat is készülhet belőle. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Új információk derültek ki Leslye Headland sorozatáról. A Fantastic Frankey YT csatornája készített vele egy interjút, ahol egy kicsit beszélt a Star Warsról és a projektjéről:

 

- Az univerzum egy olyan szeletébe kalauzol el bennünket, amit eddig nem nagyon ismerünk.

- Egy női főhőssel fog operálni, mellette felfog tűnni egy csomó új karakter.

- Leslye régen elolvasta a Thrawn könyveket, imádja Zahn írásait. Továbbá videójátékokkal játszik és képregényeket is szokott olvasni.

- Szokta nézni SW Explained videóit. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

További érdekesség, hogy Leslye az Indiana Jonest használta fel, amikor az ún. "földrajzi elrendezést" csinálta a sorozatához. (angolul pitching the geographic layout) :) Az első kezdőpontja a projektjének nem más volt, mint a Star Wars: The Essential Atlas átbogarázása.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 órával ezelőtt, cyrano írta:

A Ziro is lehozott egy pletykát egy esetleges Boba Fett spin off sorozatról.

Ez már kicsit több egy pletykánál. A hellyel-közel megbízható Deadline hozta a hírt. Egyelőre "miniseries"-ről írnak. Tehát lehet hogy akár csak az Obi-Wan sorozatnál csak pár rész lesz az egész. Szintén a Deadline azt írja, hogy a korábban pletykált Cara Dune sorozat kamunak tűnik. Legalábbis ők úgy tudják hogy egyelőre ilyesmi nem készül a Disney-nél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Ez már kicsit több egy pletykánál. A hellyel-közel megbízható Deadline hozta a hírt. Egyelőre "miniseries"-ről írnak. Tehát lehet hogy akár csak az Obi-Wan sorozatnál csak pár rész lesz az egész. Szintén a Deadline azt írja, hogy a korábban pletykált Cara Dune sorozat kamunak tűnik. Legalábbis ők úgy tudják hogy egyelőre ilyesmi nem készül a Disney-nél.

Nekem mindegy, hogy pletyka, vagx több annál. Boba nem érdekel. Sőt, lassan ez az éra sem mozgat meg. Ugyanarról az időszakról a sokadik bőrt húzzák le. 

Lassan olyanok, mint a History. Amikor szörfözök a tv-ben (mondjuk, ez elég ritka), de a history tv-t ugratom, mert anélkül is tudom, hogy mi megy benne, hogy oda kapcsolnék: hitler csodafegyvere XXIII. epizódja. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

- Az univerzum egy olyan szeletébe kalauzol el bennünket, amit eddig nem nagyon ismerünk.

Ez gyakorlatilag minden a Peremvidéket leszámítva. :D

 

Jó-jó az Ismeretlen Régiók, de azon túl már jó lenne megismerni az "ismert" Galaxist is. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Nute Gunray írta:

Ez gyakorlatilag minden a Peremvidéket leszámítva. :D

Amit az Indy-féle inspirációról beszélt, én ebből azt veszem ki (lehet, hogy tévedek), hogy a Rebelshez hasonlóan egy eddig ismeretlen szektorra lesz koncentrálva a történet. Tehát nem nagyon lesz utazgatás a Galaxis egyik végéből a másikba, mint pl. a Mandiban, hanem néhány közeli bolygó lesz a központi helyszín. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.