Ugrás a kommentre

SW videojátékok


lokatelli

Mi a legjobb SW játék?  

91 felhasználó szavazott

  1. 1. Mi a legjobb SW játék?

    • X-Wing és társai (Tie fighter)
      3
    • Rouge Sqadron
      2
    • Jedi Knight széria
      20
    • Galactic Battlegrounds
      1
    • Republic Commando
      12
    • Battlefront
      4
    • Battlefront II
      12
    • Episode I: Racer
      0
    • The Phantom Menace
      5
    • KOTOR 1-2
      21
    • Empire At War
      3
    • más
      7


Ajánlott hozzászólás

Lenne egy kérdésem: Keresem a Torrent utcai boltban a Force Unleashed 1-et, de mindenhol csak ezt találom: Star Wars Force Unleashed Ultimate Sith Edition. Kérdésem: Ebben benne van alapjáték is? Mert valami 14 GB, gondolom alapból nem akkora a mérete.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lenne egy kérdésem: Keresem a Torrent utcai boltban a Force Unleashed 1-et, de mindenhol csak ezt találom: Star Wars Force Unleashed Ultimate Sith Edition. Kérdésem: Ebben benne van alapjáték is? Mert valami 14 GB, gondolom alapból nem akkora a mérete.

Persze, az alapjátékot is tartalmazza, annyi kiegészítéssel, hogy a főhőssel lehet mászkálni néhány pályán, amolyan alternatív folytatásként, extraként.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, az alapjátékot is tartalmazza, annyi kiegészítéssel, hogy a főhőssel lehet mászkálni néhány pályán, amolyan alternatív folytatásként, extraként.

 

Köszi a választ, akkor majd leszedem holnap :D Csak idegesített hogy mindenhol ezt találom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi a választ, akkor majd leszedem holnap :D Csak idegesített hogy mindenhol ezt találom.

Nem is tudom, hogy az alap játék, külön leszedhető-e PC-re. (mert a PS2-es nem épp ugyanaz). Azt jól vettem ki, hogy csak most kezded TFU-s pályafutásod? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem se egy nagy durranás. Hosszabb játékidőt nyújtó és jobb grafikájú, de kb. annyi az egész, mint egy szimpla online flash game. A parányi karakterek nagyon zavartak.

Unaloműzőnek persze nem utolsó. Anno Luminarával akadtam el, így meguntam, azóta pedig nem vitt rá a lélek, hogy újra nekifussak. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem se egy nagy durranás. Hosszabb játékidőt nyújtó és jobb grafikájú, de kb. annyi az egész, mint egy szimpla online flash game. A parányi karakterek nagyon zavartak.

Unaloműzőnek persze nem utolsó. Anno Luminarával akadtam el, így meguntam, azóta pedig nem vitt rá a lélek, hogy újra nekifussak. :P

Engem csak két dolog idegesít. Az egyik, hogy nem mindig tudok ráugrani a STAP-ekre, a másik, meg ha úgy kapaszkodok fel egy falra, hogy az egy másik fal szélén van, akkor kezdhetem újra a pályát, mert a karakterem nem hajlandó megmozdulni. >.<

 

Szerk.: Most vagyok a "lépegetővel fel a falon" pályán. Itt is, ahogy a mozifilmben is bölcsen kihagyták azt a részt, amikor a lépegető felér a felszínre. Nagyon kíváncsi lennék, hogyan oldják meg. :D

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem volt olyan rossz játék ez, bár azokat is megértem, akiknek nem tetszett, mert volt egy-két igen frusztráló hibája, de igazából a történet miatt játszottam végig. Annyira nem kiemelkedő, a sorozatban valószínűleg nem állta volna meg a helyét, de jól szórakoztam. Igazából ezt ketten lehet igazán jól játszani. Így meg legalább örültem, hogy több kaszabolni való jutott nekem, mert az AI társam meglehetősen balf*sz volt és jól esett rohamdroidokat darálni. (Egyébként furcsa, hogy volt köztük néhány aranyozott is.)

 

A legfrusztrálóbb részek azok voltak amikor fel kellett ugrani egy olyan lebegő droid fejére, hogy tovább juss. Hát, az 10-ből 9-szer nem akart összejönni és egy idő után már bosszantó volt a dolog. Kul Teska nem volt különleges gonosz, kb. a nagykönyvben megírtaknak megfelel, szinte definíciószerű. Öntelt, mindenkit el akar pusztítani, stb... Csak kár, hogy mind a háromszor kb. ugyanúgy kell megküzdeni vele, elvégre semmi újat nem mutat fel, a fegyverarzenálja pedig nem változik.

 

Ettől eltekintve szórakoztató játék a Republic Heroes. A legélvezetesebb a Jedis pályák, a többi pedig csak úgy elmegy. Jah, és Cad Bane nagyon király volt benne, mindvégig. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mai naptól elvileg ingyenessé vált a The Old Republic a 15-ös szintig. Tervezi közületek valaki, hogy regel egy felhasználói fiókot és kipróbálja a játékot?

Amennyire meg tudtam állapítani a megosztókra felkerült videókból, olyasmi, mint a Metin2, ami viszont nagyon nem az én műfajom...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mai naptól elvileg ingyenessé vált a The Old Republic a 15-ös szintig. Tervezi közületek valaki, hogy regel egy felhasználói fiókot és kipróbálja a játékot?

Amennyire meg tudtam állapítani a megosztókra felkerült videókból, olyasmi, mint a Metin2, ami viszont nagyon nem az én műfajom...

 

Kajak ingyé van? Akkor lehet bepróbálkozom majd vele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy olvastam, afféle demo verzió. A karaktered viszont nem marad meg, csak ha később előfizetsz a játékra. Kipróbálás szintjén persze ez is megteszi.

 

Kipróbálni akarom csak :) Lehet sort kerítek majd rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.