Ugrás a kommentre

SW videojátékok


lokatelli

Mi a legjobb SW játék?  

91 felhasználó szavazott

  1. 1. Mi a legjobb SW játék?

    • X-Wing és társai (Tie fighter)
      3
    • Rouge Sqadron
      2
    • Jedi Knight széria
      20
    • Galactic Battlegrounds
      1
    • Republic Commando
      12
    • Battlefront
      4
    • Battlefront II
      12
    • Episode I: Racer
      0
    • The Phantom Menace
      5
    • KOTOR 1-2
      21
    • Empire At War
      3
    • más
      7


Ajánlott hozzászólás

Lenne egy kérdésem: Keresem a Torrent utcai boltban a Force Unleashed 1-et, de mindenhol csak ezt találom: Star Wars Force Unleashed Ultimate Sith Edition. Kérdésem: Ebben benne van alapjáték is? Mert valami 14 GB, gondolom alapból nem akkora a mérete.

 

 

Igen benne van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lenne egy kérdésem: Keresem a Torrent utcai boltban a Force Unleashed 1-et, de mindenhol csak ezt találom: Star Wars Force Unleashed Ultimate Sith Edition. Kérdésem: Ebben benne van alapjáték is? Mert valami 14 GB, gondolom alapból nem akkora a mérete.

Az Ultimate Sith Edition a PC-re kiadott "bővített" verzió, tartalmilag mindössze annyi a különbség a simához képest, hogy van benne három extra egypályás küldetés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Épp most fejeztem be a KotOR 2-t és igazából 2 dolog nem tetszik benne: az eleje és a vége.

Az eleje azért mert egy kicsit megrázóan hatott, hogy amit az eső rész végén csináltunk igazából nem sokat segített a Rendnek. A vége... hát... ordít a folytatásért, amit végülis a Revan könyvben megkaptuk (meg foglyuk kapni), csak nem tudom miért nem csinálták játékban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is várom a Star Wars 1313-at. :) Végre egy minőséginek tűnő játék, amiben nem a Jedik/Sith-ek a főszereplők (tudom, a Republic Commando-ban sem ők voltak, de azt nem sikerült működésre bírnom, így nem is igazán ismerem), illetve az Erő ilyen-olyan alkalmazása a legfőbb feladat (hozzáteszem, én nagyon szeretem a TFU 1-2-t). Kíváncsi vagyok, miként működik majd fejvadász főszereplővel a játék, ráadásul Coruscant alvilága sem épp egy unalmas helyszín. Remélem, nem a tv sorozat rovására készítik a játékot, mert a témája nagyon hasonló. A TPS-nek külön örülök, mivel abba a ritka kategóriába tartozom, akinek jobban bejön, mint az FPS.

 

Leszedtem a TOR-ot, most épp több gigás cuccokat szedd le, majd ha sikerült kipróbálni akkor írok róla :)

Jó kérdés, nekem a KotOR 1-nél történt ugyanez, valószínűleg azért, mert nem fut Win7-en. A TOR viszont igen, így nem tudom, mi lehet a gond, de ha sikerül megoldanod, megköszönném, ha beírnád ide is, hátha nálam se az OS a gond.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az jó. Remélem szabadabb játékmenettel lesz. Örülnék egy GTA-szerű Star Wars játékhoz. :D

 

Az jó lenne :D

 

Jó kérdés, nekem a KotOR 1-nél történt ugyanez, valószínűleg azért, mert nem fut Win7-en. A TOR viszont igen, így nem tudom, mi lehet a gond, de ha sikerül megoldanod, megköszönném, ha beírnád ide is, hátha nálam se az OS a gond.

 

SWTOR.hu fórumon is rákérdeztem, hátha ott valaki okosabb mint én. Nekem W7 64 bitem van lehet az a baja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Adja az ég hogy sikerüljön :D

 

Pedig pont ez az egy részlet hiányzik...

 

Arra emlékszem, hogy amikor leszedtem Win7-en próbáltam elindítani és akkor jelentkezett ez a probléma. Szóval inkább XP-n próbálkoztam, ott már elinult. Csak az az apró gond volt, hogy nem volt hajlandó betölteni semmit (órákig vártam, de hiába), szóval visszemntem Win7-re, aztán addig bújtam az oldalakat, amíg ránem akadtam. Azt tudom, hoy angol nyelvű volt, de csak ennyit. Miután ezt megoldottam ugyanaz volt a gond mint XP-nél, szóval nem jutottam valami sokra. Azt úgy oldottam meg, hogy a lehető legminimálisabbra vettem a grafikát és aztán már működött.

Szerkesztve: - Darth Raven
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig pont ez az egy részlet hiányzik...

 

Arra emlékszem, hogy amikor leszedtem Win7-en próbáltam elindítani és akkor jelentkezett ez a probléma. Szóval inkább XP-n próbálkoztam, ott már elinult. Csak az az apró gond volt, hogy nem volt hajlandó betölteni semmit (órákig vártam, de hiába), szóval visszemntem Win7-re, aztán addig bújtam az oldalakat, amíg ránem akadtam. Azt tudom, hoy angol nyelvű volt, de csak ennyit. Miután ezt megoldottam ugyanaz volt a gond mint XP-nél, szóval nem jutottam valami sokra. Azt úgy oldottam meg, hogy a lehető legminimálisabbra vettem a grafikát és aztán már működött.

 

Mit írtál be Googlebe arra se emlékszel?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha itt nincs rajta a megoldás, akkor sehol.

 

Ha vallásos lennék imába foglalnám a neved, de így csak egy italmeghívást kapsz amit behajthatsz ha egyszer eljutok egy fórumtalira :D

 

Ez a módszer működött:

 

Possible Solution #1: Disable fullscreen mode

Go to your the folder where you installed Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Look for the file client_defaults.ini and open it

Press Ctrl+F search for the following line: FullScreen=true

Change ‘true’ to ‘false’

Restart Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

 

Már csak valami szervert kellene találni, de nagyrésze levan zárva...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.