Ugrás a kommentre

SW videojátékok


lokatelli

Mi a legjobb SW játék?  

91 felhasználó szavazott

  1. 1. Mi a legjobb SW játék?

    • X-Wing és társai (Tie fighter)
      3
    • Rouge Sqadron
      2
    • Jedi Knight széria
      20
    • Galactic Battlegrounds
      1
    • Republic Commando
      12
    • Battlefront
      4
    • Battlefront II
      12
    • Episode I: Racer
      0
    • The Phantom Menace
      5
    • KOTOR 1-2
      21
    • Empire At War
      3
    • más
      7


Ajánlott hozzászólás

Az már biztos, hogy Darth Sidious már megdöntötte a Galaktikus Köztársaságot. Tehát időben BBY 19- lefelé járunk. Ez nem az a hely, mint a TCW második évadának utolsó részében (Lethal Trackdown), ahova Plo Koon és Ahsoka Tano lemennek, hogy asszem Aurra Sing után nyomozzanak? Nem is nagyon vannak magyarul is megjelent művek a Birodalmi Coruscantról :( Csak a Sötét Nagyúr.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézegettem a death trooper képeket a neten, és elgondolkoztam hogy a Republic Commandot át lehetne alakítani kicsit. A geonosis pályánál a katakombákba bele lehetne rakni a zombi geokat. A Prosecutor pedig lehetne egy Death Troopers megjátékosítva, jönnének a zombi klónok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valki végighalgatta a TOR zenéit? Én igen hát nem volt rossz volt benne egy két jó darab, de azért nem olyan mint John Villiams. A végén lévő kantin zenék érdekesek voltak Ez a játék legalább saját zenéket kapott. Így kellne minden SW játéknál és nem a filmzenéket ismételni mindig. Remélem az 1313 is saját zenét kap.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valki végighalgatta a TOR zenéit? Én igen hát nem volt rossz volt benne egy két jó darab, de azért nem olyan mint John Villiams. A végén lévő kantin zenék érdekesek voltak Ez a játék legalább saját zenéket kapott. Így kellne minden SW játéknál és nem a filmzenéket ismételni mindig. Remélem az 1313 is saját zenét kap.

Már a lent mellékelt videóban is hallani az újat. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valki végighalgatta a TOR zenéit? Én igen hát nem volt rossz volt benne egy két jó darab, de azért nem olyan mint John Villiams. A végén lévő kantin zenék érdekesek voltak Ez a játék legalább saját zenéket kapott. Így kellne minden SW játéknál és nem a filmzenéket ismételni mindig. Remélem az 1313 is saját zenét kap.

Adnál linket?

Szerintem nem kéne minden játéknál más-más zenéket kitalálni, mert a SW zenéje adja a SW hangulatot. Például a The Force Unleashednál ez tökéletesen megvolt. Bár nem tudom, lehet hogy a SW zenéje nélkül is megvan a feeling, nem játszottam a TORral.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

youtubon fenn van az összes 45 darab én onnan töltöttem le mindet . Csak beírod hogy the old republic clash of destiny(ez az első szám címe) és ott lesz a többi is. Van ahol igen jó a kórus de vannak sajnos gyengébb darabok is .De pl a 6. szám Luke naplementés zenéje kicsit átkomponálva na az nagyon jó lett.Az utolsó 15 kocsmai zenék például valamelyikben énekelnek is mint az ep6-ban Jabba palotájában.:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért van egy-két szám, ami így első ránézésre hiányzik onnan. (Vagy csak elsiklottam felette.)

 

http://www.youtube.com/watch?v=ZWBXz-NEHic

 

Ez pedig... Aki ismeri a KotOR főcímzenéjét, annak nem kell kommentálnom hozzá semmit...

 

http://www.youtube.com/watch?v=GYTgTk-ZQZ8

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.