Ugrás a kommentre

SW videojátékok


lokatelli

Mi a legjobb SW játék?  

91 felhasználó szavazott

  1. 1. Mi a legjobb SW játék?

    • X-Wing és társai (Tie fighter)
      3
    • Rouge Sqadron
      2
    • Jedi Knight széria
      20
    • Galactic Battlegrounds
      1
    • Republic Commando
      12
    • Battlefront
      4
    • Battlefront II
      12
    • Episode I: Racer
      0
    • The Phantom Menace
      5
    • KOTOR 1-2
      21
    • Empire At War
      3
    • más
      7


Ajánlott hozzászólás

Valószínűleg ilyenek kerülnének bele, hogy Force Commander, Rebellion, Galactic Battlegrounds... Pedig az utóbbi egy kifejezetten jó játék, de inkább egy Age Of Empires SW mod, mint egy igazi Star Wars játék. (Tudom, ugyanaz a motor.) Meg talán a Shadows Of The Empire fér bele a kategóriába.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Shadows of the Empire szerintem a maga korában kifejezetten jó volt. A "The Clone Wars Republic Heroes"-nak csak a demojával játszottam, de az alapján tragikusan bénának tűnt. Egy jó évtizeddel van lemaradva minden létező trendtől. Mintha kb. két hétvége alatt dobták volna össze. Persze lehet, hogy a teljes játék már szuper, de ezt a magam részéről kihagyom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma újra elkezdtem a Shadows of the Empire-t végigjátszani. Második pályán folyamat beszaggat és az AT-ST ellen meg le is fagy a játék.

Végigzongoráztam a beállításokon, feltettem az xp javítást, de nem változott semmi.

Szerkesztve: - Dei
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma újra elkezdtem a Shadows of the Empire-t végigjátszani. Második pályán folyamat beszaggat és az AT-ST ellen meg le is fagy a játék.

Végigzongoráztam a beállításokon, feltettem az xp javítást, de nem változott semmi.

Hát, az AT-ST-t kb. 20 percig lőttem a pisztollyal, elég idegtépő pálya.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, az AT-ST-t kb. 20 percig lőttem a pisztollyal, elég idegtépő pálya.

Elég idegesítő tud lenni. Főleg úgy, hogy közbe folyamat lefagy a játék. Tegnap 7% élete volt maradt a lépegetőnek mikor lefagyott.

Az idegbaj elkerülése végett inkább letöröltem és feltettem helyette egy másik régi SW játékot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár a Republic Heroeszal rég játszottam, nekem tetszett, bár a fénykarddalirányítomadroidot pályák nagyon sz@rok. Szerintem megvan a maga hangulata, a sztorival sincs különösebb bajom, az első évadba egy ilyen szál simán befért volna (ott azért egyszerűbbek a szálak). A legjobb pályák szerintem a Rylothosak, azok jól néznek ki. Az Alzoc III nagyon ötletes, de kár volt Ventresst behozni, úgy is tudjuk, hogy nem halt meg...

Amúgy ez a játék canon?

 

Ez az 1313 biztos ott lesz a gépemen, persze csak ha bírja az öreglány :)

Én még két Star Wars játékot várok nagyon:

- Battlefront III

- Republic Commando II

Nem tudom, hogy lesznek-e, vagy sem :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy ez a játék canon?

Amennyire tudom, igen. A leírások szerint az 1. és 2. évad közt játszódik, de mivel ezeknél az évadoknál még nem folytonos az idővonal, nehéz pontosan elhelyezni. Szerintem semmit nem ír felül a sorozatból (mondjuk már rég játszottam vele), így tekinthető egy átlagos TCW sztorinak, ami passzol az 1-2. évad történéseihez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

hali tudja valaki hogyan kell megolni Proxyt amikor Dart Maulla valtozik X Boxon jatszok TFU

2005 kornyeken jatszottam a Republik Comandoval a vegeredmeny majdnem holdkoros lettem es egy torott monitor

rendesen felnyomta bennem a cukrot a vegere a jatek

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

hali tudja valaki hogyan kell megolni Proxyt amikor Dart Maulla valtozik X Boxon jatszok TFU

Én még nem játszottam vele Boxon, de PC-n általában támadom, amíg a földre került. Aztán force lightning, amíg fel nem tápászkodik, amint ez megtörtént már nehézségfüggő. A belinkelt videóban 24:30-tól találod a Maulos rész, itt Boxon játszák. Ebben a játékos tulajdonképpen csak bújkál a tökéletes pillanatig, aztán letámadja, ad neki rendesen, mikor a földre került, és aztán visszaszalad a biztomságba. Remélem tudtam segíteni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a gond hogy a Delta csapat első bevetését már láttuk a Geonózison. Esetleg kapunk egy másik csapatot, de nem hiszem hogy ez egy új RC lesz

Lehetnél pozitívabb egy kicsit. :D

Bízok benne, hogy új RC lesz.

 

Amúgy én is egy új osztagra gondoltam, akik az első bevetésük alkalmával a veterán Delta osztaggal akcióznak.

Szerkesztve: - Dei
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most miért keveritek ide a Republic Commandót, amikor itt van előttetek a teljes cím?

 

Mert lehet akárminek az alcíme, de lehet Rebel Assault folytatás is.

 

RC 2 lenne akkor inkább ott kezdenénk ahol az 1. abbamaradt, mivel úgy lett vége hogy folytatásért kiállt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert lehet akárminek az alcíme, de lehet Rebel Assault folytatás is.

 

RC 2 lenne akkor inkább ott kezdenénk ahol az 1. abbamaradt, mivel úgy lett vége hogy folytatásért kiállt.

De hát ha egyszer ez a cím? Attól még lehet a Rebelt Assault folytatása, hogy nem Rebelt Assault III. van előtte, de a történetszálat továbbviszi, esetleg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Úgy tűnik, hogy a mérges madárkák is ellátogatnak a messzi-messzi galaxisba. :)

 

http://www.angrybirdsnest.com/is-angry-birds-star-wars-coming-soon-looks-like-it/

 

És igen... A piros madár lesz Luke Skywalker. :D

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.