Ugrás a kommentre

SW videojátékok


lokatelli

Mi a legjobb SW játék?  

91 felhasználó szavazott

  1. 1. Mi a legjobb SW játék?

    • X-Wing és társai (Tie fighter)
      3
    • Rouge Sqadron
      2
    • Jedi Knight széria
      20
    • Galactic Battlegrounds
      1
    • Republic Commando
      12
    • Battlefront
      4
    • Battlefront II
      12
    • Episode I: Racer
      0
    • The Phantom Menace
      5
    • KOTOR 1-2
      21
    • Empire At War
      3
    • más
      7


Ajánlott hozzászólás

Igen azon. Miért? Az a második szeméttelepes pálya nem? Ha igen azon már túl vagyok.

Majd lesz ott még dolgod ;)

Én, amikor először játszottam, annyira felbosszantott az a pálya, hogy nagyon :angry: Viszont a többi pálya nagyon jó :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végigjátszom a Force Unleashed-et aztán szerintem Far Cry 3. Csak a főellenségeknél szívok a kamerabeállítások miatt. Most éppen Shaak Ti-t nyírnám ki de mindig ő végez velem. :D

Szerintem Shaak Ti az egyik legkönnyebben legyőzhető ellenfél a játékban. :) Én Paratus-szal szívtam sokat...

Egyébként, ha még nem próbáltad, ajánlom a Force Repulse + Lightning kombót. Előbbi általában áttöri a védelmét, utóbbi pedig rendesen szívja az erejét. Persze ez minden ellenfélnél hasznos. A kardtámadások zöme nem sokat ér párbajban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy elkezdtem olvasni a Revan-t, kedvet kaptam a KotOR-hoz. Most vittem végig az első részt, a világos oldalon. Nagyon tetszett a játék :D Bár Malakkal kicsit szívtam, ugyanis így első végigjátszásra nem sikerült úgy elosztanom a pontjaimat és a képességeimet, hogy árthassak neki, és ráadásul még olyan Erő-képességem sem volt, ami a jedi rabokkal kezdett volna valamit, úgyhogy az egész harc arról szólt, hogy én menekülök, és dobálom a gránátokat, amik olyan 8-16-ot ha sebeztek neki, de volt elég, úgyhogy sikerült lecsapnom xD Azt hiszem, jól tettem, hogy eddig vártam a játékkal, mert így már elég érett vagyok ahoz, hogy teljesen kiélvezhessem :D Nem az a fajta játék, amit tíz éves fejjel megcsinál az ember :D Nemsoká kezdem a második részt is :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Shaak Ti az egyik legkönnyebben legyőzhető ellenfél a játékban. :) Én Paratus-szal szívtam sokat...

Egyébként, ha még nem próbáltad, ajánlom a Force Repulse + Lightning kombót. Előbbi általában áttöri a védelmét, utóbbi pedig rendesen szívja az erejét. Persze ez minden ellenfélnél hasznos. A kardtámadások zöme nem sokat ér párbajban.

 

Csak most vettem észre az írásodat. Én nagyon szívok a hölggyel. Gyakorlatilag ahogy átveszem a vezérlést folyamatosan támad valami vörös gömbbel. Gondoltam megvillámozom, de semmi hatása. Egy kombóm van hogy felugrom és egy baromi nagy Erőlökést csinálok körkörösen. Ezt a Force Repulse + Lightning kombót hogy lehet előhozni? Nálam az R betű a kombóelőkészítő gomb majd meg kell nyomni egy másikat a megfelelő kombóhoz. Akkor lehet hogy R+Q(ez a villámozás). Azt még azért hozzátenném hogy baromira zavaró nekem a kameraállás, hogy nem mögöttem van. Néha azért bukok mert nem arra fordul a karakter amerre akarom pedig a megfelelő gombot nyomom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Malakkal én is agy jártam. Futkorászás lett belőle, ráadásul nekem gránátom sem volt, szóval ütöttem egyet - ami vagy, betalált vagy nem - majd ment a futás.

 

A második sok dologban jobb, viszont a sztorija sokkal gyengébb, és nekem nem volt, ami igazán megfogjon benne (nem úgy mint az első részben). Viszont az end boss fényévekkel könnyebb mint Malak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak most vettem észre az írásodat. Én nagyon szívok a hölggyel. Gyakorlatilag ahogy átveszem a vezérlést folyamatosan támad valami vörös gömbbel. Gondoltam megvillámozom, de semmi hatása. Egy kombóm van hogy felugrom és egy baromi nagy Erőlökést csinálok körkörösen. Ezt a Force Repulse + Lightning kombót hogy lehet előhozni? Nálam az R betű a kombóelőkészítő gomb majd meg kell nyomni egy másikat a megfelelő kombóhoz. Akkor lehet hogy R+Q(ez a villámozás). Azt még azért hozzátenném hogy baromira zavaró nekem a kameraállás, hogy nem mögöttem van. Néha azért bukok mert nem arra fordul a karakter amerre akarom pedig a megfelelő gombot nyomom.

Kombó alatt a támadások egymás utáni végrehajtására gondoltam. Nem tudom, nálad mik a billentyűbeállítások (a sajátomra már nem emlékszem, a Win 8-ra még nem tettem fel a játékot). A lényeg, hogy az Erő-visszaveréstől megtörik a védelme, így a villámok könnyedén leszívják az erejét. Szvsz ez a legegyszerűbb módszer, de biztos van más is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jedi Knight: Jedi Academy

 

Egy jó kis játék, nekem nagyon tetszett. Élvezetes magunknak karaktert csinálni, bár azért még egy-két fajt odatehettek volna. A sztori nekem bejött, tetszett a választási lehetőség is. Összességében egy jó játék, néhol túl nehéz pályákkal ( a bobásat és a mutáns rankorosat utáltam ). Jöhet a folytatás!

 

Melyik a kanon, Jaden gonosz, vagy jó lesz?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Folytatás? A Jedi Academy-nek?

Ez nekem is új :D

A sorrend így megy: Star Wars: Dark Forces (1995); Star Wars: Jedi Knight: Dark Forces II(1997); az előzőnek az expansion pack-ja Star Wars: Jedi Knight: Mysteries of the Sith(1998); Star Wars: Jedi Knight II: Jedi Outcast (2002); és végül a Star Wars: Jedi Knight: Jedi Academy(2003)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Folytatás? A Jedi Academy-nek?

 

Egyébként a világos oldali befejezés a hivatalos.

 

 

Ez nekem is új :D

A sorrend így megy: Star Wars: Dark Forces (1995); Star Wars: Jedi Knight: Dark Forces II(1997); az előzőnek az expansion pack-ja Star Wars: Jedi Knight: Mysteries of the Sith(1998); Star Wars: Jedi Knight II: Jedi Outcast (2002); és végül a Star Wars: Jedi Knight: Jedi Academy(2003)

Bocsanat, egesz eddig abban a tevhitben eltem, hogy a Jedi Outcast a folytas :o Es amiket felsoroltal, elvezetileg hol allnak az academyhez kepest?

 

Amugy volt olyan, aki egy darab cheat nelkul vitte ki az academyt?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A többi Kyle Katarnnal foglalkozik (az a szakállas mestered). Az első részben még csak egy egyszerű lázadó vagy, de később kiderül, hogy veled van az Erő is.

Amugy volt olyan, aki egy darab cheat nelkul vitte ki az academyt?

Soha nem írtam be egy cheat-et sem :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocsanat, egesz eddig abban a tevhitben eltem, hogy a Jedi Outcast a folytas :o Es amiket felsoroltal, elvezetileg hol allnak az academyhez kepest?

 

Amugy volt olyan, aki egy darab cheat nelkul vitte ki az academyt?

Én először kód nélkül vittem ki (mivel nem is tudtam, hogy van hozzá :P ), később persze kipróbáltam érdekességképp.

Nekem az Academy jobban bejön, de az Outcast is ugyanilyen felépítésű, azzal a különbséggel, hogy megadott karakterrel kell menned (Kyle Katarn) és a játék első harmada inkább egy lövöldözős FPS-hez hasonlít, mint fénykardozós TPS-hez. Élvezetileg hasonló. A korábbi részekkel nem játszottam, a videók alapján egyáltalán nem tetszett, persze lehet, hogy a maga korában mesterdarab volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A többi Kyle Katarnnal foglalkozik (az a szakállas mestered). Az első részben még csak egy egyszerű lázadó vagy, de később kiderül, hogy veled van az Erő is.

 

Soha nem írtam be egy cheat-et sem :P

 

Koszi! Ugyes vagy :clap: Sajnos en sokszor irtam be.. Szegyellem is egy picit magam :)

Én először kód nélkül vittem ki (mivel nem is tudtam, hogy van hozzá :P ), később persze kipróbáltam érdekességképp.

Nekem az Academy jobban bejön, de az Outcast is ugyanilyen felépítésű, azzal a különbséggel, hogy megadott karakterrel kell menned (Kyle Katarn) és a játék első harmada inkább egy lövöldözős FPS-hez hasonlít, mint fénykardozós TPS-hez. Élvezetileg hasonló. A korábbi részekkel nem játszottam, a videók alapján egyáltalán nem tetszett, persze lehet, hogy a maga korában mesterdarab volt.

Igen, az Outcasttal en is most jatszom, az academy nekem is jobban tetszik. Amugy neked is :clap: Bar egy fokkal jobb vagyok, mint az ocsem... O meg az elso palyat is vegigcsitelte :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is olyan rég volt, hogy végigjátszottam az egész Jedi Knight sorozatot, kezdve a Dark Forces-zel. Külön beszereztem egy DOS emulátort, hogy tudjak vele játszani xD A Jedi Knight I pedig tökéletesen ment a laptopomon, azon még régebbi rendszer van. Sőt, ezt kétszer végigvittem egymás után, a sötét oldal végkifejletért is :D Azután a Mysteries of the Sith, az egy kicsit kilóg, mint az Academy, itt is Kyle tanítványát irányítjuk, aki most nem más, mint Mara Jade, aki az újraképzését tölti Katarnnal (bár egy-két pályára Kyle-t is irányíthatjuk). Mégis az Outcast volt az első, amit megismertem, még kis koromban (amikor igen népszerű volt nálunk a csít, így ezt is azzal játszottam...) de így újrajátszva, csít nélkül, nehéz fokon... azért kihívás. Az Academy-t is játszottam régebben (természetesen csíttel xD) de az előző feltételek ehhez is adottak voltak most (itt viszont nem kellet kétszer végigjátszanom, elég volt egy helyen elmenteni, hogy a kétféle végkifejletet végigjátszhassam) Én nagyon élveztem az egész sorozatot, még a DOS-os kezdeteket is, jó sztorik, szerethető karakterek, minden megvan benne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ah, Dark Forces, akkoriban maga volt AZ ÉRZÉS! Doom-klón (akkor még ki használta az FPS kifejezést? :D), tökéletes SW-körítés, nem is kellett több. Bár azt, hogy a pályák közben nem lehet menteni, azt már akkoriban sem tudtam mire vélni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most a vizsgaidőszak utáni szünetben nekiültem megint a KotOR II-nek (hátha jobban bejön majd a sztorija), és megdöbbenve olvasom, hogy szinte a játék felét kivágták. Nem hiába éreztem a lyukasnak, de ennyire?!?! :o Nem csoda, hogy mindenhol lehúzták, viszont az bánt, hogy rengeteg potenciál volt benne, erre meg kiadták félkészen karácsony előtt, csakhogy nagyobb lehessen a bevétel. :roll: Most nagyon haragszom a Lucasarts-ra :angry: :angry: :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jól emlékszem van egy mod, amely a kivágott részeket (sztoriszálak, karakterek plusz egy egész bolygó) visszailleszti a játékba. Évekig készült, nem tudom, hogy a rajongók eljutottak-e a befejezésééig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.