Ugrás a kommentre

SW videojátékok


lokatelli

Mi a legjobb SW játék?  

91 felhasználó szavazott

  1. 1. Mi a legjobb SW játék?

    • X-Wing és társai (Tie fighter)
      3
    • Rouge Sqadron
      2
    • Jedi Knight széria
      20
    • Galactic Battlegrounds
      1
    • Republic Commando
      12
    • Battlefront
      4
    • Battlefront II
      12
    • Episode I: Racer
      0
    • The Phantom Menace
      5
    • KOTOR 1-2
      21
    • Empire At War
      3
    • más
      7


Ajánlott hozzászólás

Nem igazán hittem volna, hogy létezik a galaxisban olyan ember, aki ezt el tudja mondani magáról :D

 

Mellesleg a trailer szabhatták volna egy kicsit bővebbre is

Ez még elég korai fázis a Roviónál, én rendszeresen nyomon követem őket, általában ez a bevett procedúra. Tegnapelőtt még csak egy köpeny volt és feketeség, egy napra rá már mutatták a fénykardos madárkát, most pedig ez, hogy a fénykard valójában egy csúzli. Elvileg a teljes bejelentés holnapután lesz, valószínűleg addigra már előkerül egy gameplay is. :) Izgalmasnak hangzik, ötvözi az alapjáték és a Space játékmenetében tapasztaltakat, változatos helyszínekkel, hangokkal... Biztosan nagyszerű lehet. :)

 

Amúgy Revan, egy ilyen egyszerű, Worms-szerű játékot képzelj el, ami nagyon nagy siker lett az utóbbi időben. Én imádom, még akkor kezdtem el amikor Magyarországon nem volt "divat." Szóval én szigorúan nem sznobságból játszom, a mai napig nem unom még. Jó unaloműző, kreativitást igényel, szerethető, vicces. Mondhatják, hogy túlhájpolt, de valahogy tőlük nem sajnálom, mert szeretik a rajongóikat, meg minden.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Ha elakadtam, én mindig itt néztem utána mindennek (valahogy a második részhez is vannak ilyen térképek). Részletezve van az összes mellék küldetés és minden tárgy is.

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki tud nekem segíteni? :( Nemrég kezdtem el játszani a KOTOR2-vel, és van egy elég hülye problémám, mégpedig az, hogy az elmentett játékot nem akarja betölteni! Egy kis ideig tölti, aztán megáll egy pontnál, és már egy órája várok, de még mindig nem mozdul sehova. Tegnap óta csinálja ezt, ezelőtt soha nem csinálta, és érdekes módon az autosave-et betölti, csak ezt a saját mentést nem! Épp Goto yahtjáról próbálok kiszabadulni, nagynehezen át is rágtam magam a nehezén, igazán nem akarom újrakezdeni az egészet... :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

KisKósa, hogy tetszik az Angry Birds SW?

Én sajnos nem tudom letölteni :(

Oh, szinte elképesztő! :) Olyan, mintha egybeolvadt volna az alapjáték és a Space. Eleinte furcsálltam, hogy a felszíni pályákon miért van irányzék, de aztán rájöttem, hogy hasznos dolog az. Ellenben az alapjátéktól, itt a gondolkodást igénylő, nehezebben megoldható pályák helyett itt sokkal inkább a hangulatra mentek rá, ami piszkosul ott van. Annak ellenére, hogy nem veszi komolyan magát az egész, mégis szinte ott érzem magam a Star Wars világában, pedig azért a készítők igyekeztek minél Angry Birdsösebbre venni a figurát, malacszerű épületek és Halálcsillag, csúzli szárnyú vadászgépek és hasonlók. Mégis, a játékmenet ellenére teljesen belefeledkezem, nagyon igényesen meg van csinálva. Talán annyi a problémám, hogy a felszíni pályákon mintha egy kicsit... "Nehezebbek" lennének a madarak, így nem lehet olyan messzire kilőni őket, mint az alapjátékban, ez egyeseknek szokatlan lehet, de hát a Space motorját használja, valószínűleg. A Tatooine-i pályák brutálisan jók és hangulatosak, az űrben játszódóak már nem annyira. Tudom, ez a filmekben is így volt, de én annyira nem szeretem az egyhangú, fekete, csillagos hátteret. A Halálcsillag is nagyon jó, bár a filmben is a kevésbé kedvenc helyszíneim közé tartoznak, ez itt sincs másképp, viszont nagyon jól visszaadja azt, amit a filmekben láthattunk. Ráadásul nagyon hangulatos pályák vannak itt is. De a csúcs akkor is a Path Of The Jedi extra epizód, ami a Space Danger Zone-jához hasonlóan brutálisan nehéz pályákból áll és Luke Dagobah-i kiképzését "dolgozza fel." Hihetetlen, hogy az SW-s helyszínek, eszközök és karakterek mennyit dobnak az egészen, nem gondoltam volna, hogy ez ennyire jól működik majd. A Yoda madár egyébként nagyon jópofán néz ki, bár játszani még nem lehet vele, minden pályán ott van. Számomra mindig volt egy-két pillanat, amikor "itt a Yoda, hol a Yodát" játszottam, hogy megkeressem. :)

 

A madarak képességeit már korábban lelőtték az alkotók, így ránézésre nem tűntek olyan meggyőzőnek, de a játékmenet során nagyon jól működnek. A karakterek persze baromi jópofák ebben a madár köntösben, senki nem lóg ki a sorból, mindenkinek jól áll. Talán egyedül a kék madár csalódás, mert igazából ugyanazt tudja, mint eddig, csak most lázadó pilótás szerelés van rajta, igazából semmi extra. (Meg az alapjátékban sem kedvelem túlzottan.) Külön öröm Chuck "Ham" Solóval menni. :D Ő a sárga madár. Ha kilövöd (közben Han Solo jellegzetes woohoo kiáltását adva) utána valamelyik irányban lő hármat a sugárvetőjéből, de ugyanúgy megy tovább. Ez videókban nem tűnt túl hasznosnak, de játékmenetben iszonyat király vele menni, főleg amikor azzal kell trükközni, hogy a falakról visszapattanó lövedékkel találd el az ellent. Nagyon jó játék, talán az Angry Birds sorozat egyik legjobbja. Talán még a Piglantis epizódot is elveri hangulatban, pedig nálam az a csúcs. Úha, kicsit elragadtattam magam, de nem tudom kifejezni mennyire tetszik. Talán az elején kicsit túl könnyűek a pályák, de bemelegítésként megteszi.

 

Zilllosárkány, érdemes leszedni a honlapjukról a demót, mert a Tatooine-on rengeteg pályával lehet játszani, szinte már a 40 pálya felét kivittem belőle, mielőtt regisztráltattam a játékot. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Más: ki játszott innen az Empire at Warral? Vélemény? Mire érdemes figyelni?

Én egyszer elkezdtem, de sajnos nem nagyon tetszett. A Galactic Battlegroundsban szerzett sikereimmel felbuzdulva feltelepítettem és elkezdtem játszani. Grafikailag kifogástalan a játék, viszont a játékmenet nekem nagyon nem jött be. Egyrészt a nyersanyaggyűjtős egységgyártós RTS-ekhez szoktam, másrészt meg olyan nyúlfarknyi mapokon játszódik az egész, ráadásul az ellenség mindig unfair módon abnormális előnyben van. Még az elején van egy küldetés, hogy el kell lopni egy X-szárnyút, azt hiszem. Annyi egységet építettem, amennyit csak a játék engedett, de még ez sem volt elég! Nem akartam lerohanni őket, ennyire nem voltam naiv, de egyszerűen képtelenség. Ha megtartom a leszállózónát (Ami kicsit Battlefront elven működik, ha a te színedben tetszeleg, akkor küldhetsz oda erősítést.) és leküldöm az összes csapatomat, akkor sincs esélyem, mert már azelőtt leszedik a felét, hogy mind megérkezne, ha meg csak át akarnék rohanni a pályán úgy, hogy nem szállok harcba az ellenséggel, csak ha nagyon muszáj, akkor is a húsdarálóba mentem. Nekem játékmenetileg bukott meg teljesen az EaW, de lehet azért, mert én nem értettem ehhez a típusú RTS-hez. Az ilyen Red Alert 2. stílusúak sokkal jobban bejönnek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.