Ugrás a kommentre

SW videojátékok


lokatelli

Mi a legjobb SW játék?  

91 felhasználó szavazott

  1. 1. Mi a legjobb SW játék?

    • X-Wing és társai (Tie fighter)
      3
    • Rouge Sqadron
      2
    • Jedi Knight széria
      20
    • Galactic Battlegrounds
      1
    • Republic Commando
      12
    • Battlefront
      4
    • Battlefront II
      12
    • Episode I: Racer
      0
    • The Phantom Menace
      5
    • KOTOR 1-2
      21
    • Empire At War
      3
    • más
      7


Ajánlott hozzászólás

No kipróbáltam a TOR-ot, játszottam vele kb. 45 percet, de eléggé meggyőző volt hogy folytassam. Ha hasonlítanom kellene akkor Kotor multiban fejlesztetett grafikával.

Hamarosan akkor én is kipróbálom majd. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az jó. Remélem szabadabb játékmenettel lesz. Örülnék egy GTA-szerű Star Wars játékhoz. :D

Az eddigi infók alapján ezt azért szerintem ki lehet zárni. Egy eléggé kötött, viszonylag sok scriptelt eseményes játék az esedékesebb. Olyasmi mint a Playstation 3-ra megjelent Uncharted játékok voltak. Én egyébként szeretem ezt a műfajt (is), még ha rendszerint rövidebb játékidőt is jelent.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

KisKósa! Azt mondod, hogy magát a játékot sem kell boltban megvásárolni, hanem abszolút ingyenes lesz az egész cuccos 50-es szintig? Vagyis a játékot sem kell megvásárolni, hanem letölthető a hivatalos oldalról?

 

Az zsír! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

KisKósa! Azt mondod, hogy magát a játékot sem kell boltban megvásárolni, hanem abszolút ingyenes lesz az egész cuccos 50-es szintig? Vagyis a játékot sem kell megvásárolni, hanem letölthető a hivatalos oldalról?

 

Az zsír! :)

Abszolút nem biztos az infó, csak mintha valami ilyesmiről lett volna szó nemrég.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nekem ma hozta meg a futár. Viszonylag nem volt drága, 3990 Ft-ot pengettem ki a játékért. Így most 30 napig korlátozás nélkül tudok játszani vele, mert a játékhoz 30 napos előfizetés jár. Talán, amire lejár, arra már havidíj nélküli lesz. :)

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez baromi jó, köszi a videót! :)

 

Nagyon ígéretesnek tűnik, az animáció pedig csodálatos, az eddigi legszebb, amit SW-játék kapcsán láttam. Leszámítva persze a TOR 3 filmszerű előzetesét, de ott ég és föld a különbség a trailer és a játék grafikája között. Itt viszont sokkal kevésbé szembetűnő a difi. A lényeg, hogy továbbra is a várós játékok listáján van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Star Wars The Clone Wars Republic Heroes

Valaki ismeri ezt a játékot? És kibírta 20percnél tovább? Mert ennyire bugyuta, konzol átiratot rég láttam, 5 giga a játék, ahogy nézem neten nem is igazán hosszú, a grafika sem ver oda, a licence foglal ennyit, vagy mégis mi? Aki tudja, kerülje el messzire a Saga egyik szégyenfoltja...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam volt olyan, hogy a monitoron semmi sem látszott, mert Ahsoka teljesen kilógott a képből. A kamera állások idegesítőek és tipikusan konzolos a mozgás, az irányítás. A bemutató pálya, meg annyira nehéz, hogy kell 1-2 óra míg végigtolod, utána pedig a történet már baromi egyszerű és csak csapkodni kell, aztán hirtelen vége.Jah és mivel átirat, tele van buggal, nem értem, ezt senki sem tesztelte PC-re?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, én kipróbáltam, ráadásul végigjátszottam. Elsősorban a történet miatt érdekelt. Valóban elég konzolos, helyenként volt egy-két olyan bug, ami miatt nem tudtam mozdulni és elakadtam a pályán. A kameraállás különösebben nem zavart soha, a játék idővel kicsit monotonná vált, de a hangulat viszonylag egyben tartotta az egészet. Jedikkel rohamdroidokat kaszabolni pedig egyszerűen cool. Bár volt egy-két momentum, amikor a hajamat téptem, főleg amikor a szabotőr droidokra kell ráugrani és átirányítani őket egy akadályra. Ilyen viszonylag gyakran volt és szükséges volt a továbbjutás érdekében és sokszor hiába ugrottam fölé, csak kettévágta a droidot, ahelyett, hogy átvette volna felette az irányítást. Emiatt tartott nekem a végső csata legalább 20 percig. Én összességében elégedetten álltam fel a játéktól, bár tény, hogy vannak hibái. Nem ez lesz a valaha készült legjobb SW játék, de a legrosszabb sem.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is pont ez volt, állandóan szétvágta, már akkor amikor az oktatásnál tartottam. Akkor úgy volt, hogy 2 napig be sem léptem, úgy felidegesített. Vagy amikor nem láttam, hogy a karakter mit csinál, mert a kamera Anakint mutatta és ő a monitor másik végén állt már.

Én is végigvittem, de szakaszosan, 20-30perc után ALT+F4-el kiléptem az idegesség miatt.

 

Én most megint FOC modozok, baromi jó, hogy van Grivi és azokat a szövegeket mondja, amit a sorozatban, a rajongók onnan vágták ki. A hajóját is megalkották, a Köztársaságnak semmi esélye, még hardon sem! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én PS2-n toltam egykor, de annyira nem ragadott magával, bár kimondottan pocséknak sem nevezném, mert hangulatos unaloműző. Leginkább a parányi karakterek zavartak, hosszú távon elég szembántó a 2-3 centis karaktereket bámulni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.