Ugrás a kommentre

Avatarok, smiley-k


Obi1

Ajánlott hozzászólás

Váltottam,hogy tetszik? :D

Nekem nagyon tetszik. :)

 

KisKósa! Ki-Adi milyen barlangrajzokat vizsgálgat?

Neeem, ez nem Ki-Adi-Mundi, pusztán egy másik cereai.

 

Szerintem az nem Mundi mester, neki kék fénykardja van. És kicsit más az arca is. Kíváncsi vagyok ki a képen látott jedi. :)

Igazából fogalmam sincs, hogy ki ő, pusztán egy olyan képet kerestem a Wookieepedián, amely egy ilyen noname Jediről készült, ő pedig annyira noname, hogy még csak annyi sem derült róla ki, hogy kicsoda, pusztán egy Jedi Archeológus. Amilyen kutatómunkát végzek rendszeresen az EU-ban, szerintem ez a kép tökéletesen illik hozzám. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazából fogalmam sincs, hogy ki ő, pusztán egy olyan képet kerestem a Wookieepedián, amely egy ilyen noname Jediről készült, ő pedig annyira noname, hogy még csak annyi sem derült róla ki, hogy kicsoda, pusztán egy Jedi Archeológus. Amilyen kutatómunkát végzek rendszeresen az EU-ban, szerintem ez a kép tökéletesen illik hozzám. :)

 

Nagyon pöpec, nagyon illik hozzád szerintem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Váltottam,hogy tetszik? :D

Nekem is tetszik, Ahsokás avatarokkal ez ritkán lehet másként. Egyébként ez majdnem az a kép, amiről az egyik rajzom is készül. Talán pár tizeddel korábbi. :)

 

Igazából fogalmam sincs, hogy ki ő, pusztán egy olyan képet kerestem a Wookieepedián, amely egy ilyen noname Jediről készült, ő pedig annyira noname, hogy még csak annyi sem derült róla ki, hogy kicsoda, pusztán egy Jedi Archeológus. Amilyen kutatómunkát végzek rendszeresen az EU-ban, szerintem ez a kép tökéletesen illik hozzám. :)

Akkor Odann-Urr is a te pályád lenne. :D

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a cereai nagyon jó lett. Ahogy nézi azokat a feliratokat tisztára olyan mint egy kutató történész.

Elvégre pontosan az. :)

 

OFF

 

Sosem értettem, hogy valaki ekkora hatalommal és potenciállal hogy töltheti a teljes életét tétlenül, könyveket olvasva. Nyilván ő a bölcsebb, és nem én. :D

 

ON (ha valaki reagálni akar rá, ne ide, hanem az EU topikba tegye)

Muszáj itt reagálnom, mert nem vagyok benne biztos, de Odan-Urr-ra gondolsz? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyan miért bántó ez? Most ha csak azért léptél fel, hogy cseszegess akkor jobb ha máris lelépsz.

Nem, nem azért léptem fel. Azt hittem, Riddick mellet te vagy a másik aki hajlandó megérteni, de látom, tévedtem. Szimplán leírtam az érzéseim, de támadj csak.... :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, az is a sorozatból volt. Biztos emlékszel rá....sokáig volt.

Na várj... volt az élőszereplős, a geonosisi, a 2. évadnyitányos, a Mortison mosolygó... bár igazából csak legutóbbin mosolygott nagyon aranyosan, de végül lecserélem a Heroes On Both Sides-belire, majd az azt követőkre. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

KisKósa, mire megszokom az avatarjaidat, már jön egy újabb :D

Megesik az ilyesmi. ^.^

 

A te avatarjaidat imádom a legjobban, Ágkikám. :)

Szállj le róla, most. :angry:

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem lehet,hogy Ody arra a mobilháttérre gondol,amit az sw.com-ról szedtél? :) Ha nem,akkor bocsi. Egyébként,arra nekem is fájt a fogam :D

Szerintem nem arra gondolt, mert ott nem mosolygott. Jobban belegondolva, a mostanit leszámítva egyedül a Mortis-os avataron mosolygott még. :)

 

Ez volt az, elég sokáig használtam:

swsaga_avatar5_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Komolyan kérdezem Nektek ennyire hiányzik Ben, hogy szinte minden hozzászólásban őt emlegetitek? Holnap visszaengedem. Pont.

NE, ne, pont azért mondtam, mert csak azért nem használtam fel ezt a képet már rég, mert féltem a lavinától, amit elindítana :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.