Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Ha a mi meccsünk is ilyen óvatoskodó lesz az csak nekünk jó. :) Szerintem a belgák nem fognak ránk jönni fejetlenül. Istenem ha kivernénk őket akkor jönne Wales, ami nem megoldhatatlan feladat. Ha bejutnánk az elődöntőbe én meztelen fogok végig rohanni a városon!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha a mi meccsünk is ilyen óvatoskodó lesz az csak nekünk jó. :) Szerintem a belgák nem fognak ránk jönni fejetlenül. Istenem ha kivernénk őket akkor jönne Wales, ami nem megoldhatatlan feladat. Ha bejutnánk az elődöntőbe én meztelen fogok végig rohanni a városon!

Tudok is erre egy alkalmas lélekszámú települést Pesttől nem messze. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenki fosik mindenkitől. Ez már nem babra megy. Egy hiba is végzetes lehet. Nekünk továbbra is az az előnyünk, hogy nincs veszíteni valónk.

Nekünk is van vesztenivalónk, hiszen bármennyire is álomszerű eddig számunkra a torna, mégiscsak a negyeddöntőbe jutásért fogunk küzdeni. Nyilván, ha kikapunk, idehaza senki normális nem dől a kardjába, de ahogy mondani szokták, evés közben jön meg az étvágy. Ennek tudatában a fiúk sem fognak ész nélkül előrerohanni, mondván, hogy nekünk minden mindegy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amatőrnek nézel? :) Szerinted én azt mondom, hogy fejetlenül fognak előrerohanni? Dehogyis. Arra gondolok, hogy önbizalomtól duzzadva játszanak és nem fogja béklyóba kötni őket az esélyesség.

Mindkettőtöknek igaza van. Egyrészről biztos, hogy nem fogunk f*sni meghúzni bizonyos cseleket, stb. de összességében a felállásunkban és a mentalitásunkban óvatos taktikát fogunk képviselni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is tudom, mikor láttam ennyire borzalmas meccset. Talán a 2006-os Svájc-Ukrajna.

 

Mindkét csapat megérdemelte volna a kiesést. A horvátok 117. percig nem mutattak semmit. Megérdemelték a sorsukat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is tudom, mikor láttam ennyire borzalmas meccset. Talán a 2006-os Svájc-Ukrajna.

 

Mindkét csapat megérdemelte volna a kiesést. A horvátok 117. percig nem mutattak semmit. Megérdemelték a sorsukat.

Vicc... A horvátok mire vártak? Ilyen beszari csapatot Te jó ég! :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vicc... A horvátok mire vártak? Ilyen beszari csapatot Te jó ég! :lol:

Nem tudom, de képzeld el azt a nézőt, aki erre vett jegyet... katasztrófa.

 

A horvátok kb. a legszebb focit játszották a csoportkörben. Most meg... Megérdemelték. A portugálokat ki kéne zárni a p*csába. Mégis mi volt ez?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy horvát csapatnak ennyi klasszissal simán be kellett volna húzni a meccset. Ha mi magyarok fel tudtuk törni a reteszüket 3x akkor ők egyszer se? Na ne már... E za meccs is megmutatta, hogy a mi meccsünkön is bármi megtörténhet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindkét csapat úgy ment ki, hogy nem akar focizni. Az első perctől kezdve. Aztán a végén a horvátok úgy döntöttek, hogy kockáztatnak, mert mégiscsak el akarták kerülni a 11-eseket, és megszívták.

 

Ha már az antifocihoz folyamodtak, tartaniuk kellett volna magukat ehhez a 120. percig. Ha jól emlékszem, Cacic, a horvátok szöv. kapitánya lett az első azon a listán, amely a csoportkör legkreatívabb edzőit vette számba (Storck megosztva második volt). Hát ezt most elcseszte, nem lennék meglepődve, ha repülne. Ebben a horvát válogatottban sokkal több volt, már elődöntőről álmodoztak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratulálok luke19-nek, aki 5 ponttal behúzta a mai játéknapot! :clap:

 

Az állás:

1. Yoda József - 36 pont

1. Wilde - 36

3. Nabopolasszar - 34

4. MissKarrde - 33

4. Rajmesz - 33

6. Fulcrum - 32

7. Donát - 31

8. Dei - 30

9. Ody Mandrell - 29

9. luke19 - 29

11. Darth Krande - 27

12. Rog - 23

13. Csoli - 20

14. Nute Gunray - 19

15. Frenkie - 3

16. Darth Cupsy - 1

 

Holnap:

Franciaország - Írország

Németország - Szlovákia

MAGYARORSZÁG - Belgium

 

Yoda, Nabo, Wilde, ma éjfélig várom a szavazatokat... az még 8 perc. :D Viccet félretéve, aki még nem tippelt közületek, holnap reggel 9-ig tegye meg légyszi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már tippeltem ;)

 

Hogy ne vesszen el, beidézem:

 

Holnapi tippek:

 

Franciaország-Írország: 1-0

Németország-Szlovákia: 2-0

Magyarország-Belgium: 1-1 (természetesen MI JUTUNK TOVÁBB, a 121. percben majd jön a dráma!)

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek, annyira könnyű mellétrafálni a tippekkel, hogy hihetetlen.

Arra kiváló, hogy tudjam, jól teszem, hogy nem tettem pénzt egy meccsre sem.

Egy kolléganőm mondta már, hogy miért nem játszom pénzben, erre annyit válaszoltam, hogy akkor egyetlen eredményt sem találnék el :D Így tét nélkül jó buli :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kolléganőm mondta már, hogy miért nem játszom pénzben, erre annyit válaszoltam, hogy akkor egyetlen eredményt sem találnék el :D Így tét nélkül jó buli :)

Így-így! "A szerencsejáték a vesztesek sportja." ;)

Van egy kollégám, elkezdett játszani 10e ft-ttal. Bejött pár meccs, 40 lett belőle.

Vérszem...feltette az egészet a németekre. Amelyik x lett a lengyelekkel. Ennyi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így-így! "A szerencsejáték a vesztesek sportja." ;)

 

Aki nemért hozzá és hülyén csinálja az ezt mondja. Ezt nem rád értem csoli hanem általánosan. Nekem több olyan ismerősöm van aki elég komolyan űzi az ipart és elég szép összegeket szoktak nyerni. Nekem is jól jött ha az ember szánra egy kis időt statisztikára és a számisztíkára. Csak ésszel kell csinálni és akkor a nyertesek sportja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki nemért hozzá és hülyén csinálja az ezt mondja. Ezt nem rád értem csoli hanem általánosan. Nekem több olyan ismerősöm van aki elég komolyan űzi az ipart és elég szép összegeket szoktak nyerni. Nekem is jól jött ha az ember szánra egy kis időt statisztikára és a számisztíkára. Csak ésszel kell csinálni és akkor a nyertesek sportja.

Mindenki, aki ezzel foglalkozik, előbb-utóbb veszteni fog, a kérdés csak az, hogy milyen hosszú távon. Az ok is egyszerű: aki fogad, negatív várhatóértékű játékot játszik. Az odds elemzők mindig előtted járnak az oddsokkal, amik szinte minden esetben kisebbek mint az adott kimenetel valószínűségének reciproka.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenki, aki ezzel foglalkozik, előbb-utóbb veszteni fog, a kérdés csak az, hogy milyen hosszú távon. Az ok is egyszerű: aki fogad, negatív várhatóértékű játékot játszik. Az odds elemzők mindig előtted járnak az oddsokkal, amik szinte minden esetben kisebbek mint az adott kimenetel valószínűségének reciproka.

 

Ez első fele hülyeség az a casinózásra igaz. A sportfogadás teljesen más. A 2. fele igaz de nagyon sok módszer tippek trükkök vannak amikkel nyereségesen lehet ezt űzni. Több könyv és weboldal foglalkozik az ilyen dolgokkal. És mondom több olyan ismerősön van akik évek óta nyomják és teljesen nyereséges megy nekik. Pl az egyik ismerősön pont most vett egy autót 1,8 millióért és az teljes egészében fogadásokból vette mivel még egyetemre jár és nem dolgozik. Én csak akkor szoktam amikor valamit nagyobb összegért venni akarok és kicsit kikel pótolni és mindig + jöttem ki. De nem fogok itt győzködni higgyetek azt amit akaratok én a saját szememnek hiszek és a számokban nem az ilyen mondásokban amit írtok.

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.