Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...

Visszavonult Király Gábor a válogatottságtól.

 

Kár szerintem a VB még belefért volna neki :(

 

Kár. Szerintem is.

 

 

Na, srácok, ma végre 3 hónap után nyertem a tippmixen. :D

Fuuu, de még mennyit. Kifosztottam a zrt-t. :lol2: :lol2: :lol::lol2:

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem, és ezt ő mondja. Ő érzi, és ha nem tud magas színvonalon teljesíteni akkor inkább mondja le.

 

Nyilván Ő érzi, de az EB alapján nem gondoltam volna, hogy szögre kéne akasztania a kesztyűt. Én a helyében a VB-t azért csak megvártam volna. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lovrencsics szerintem jó helyre igazolt, Kleinheisler meg eleve jó csapatnál volt. :?

Lovrencsics nem lépett előre a Fradival, ráadásul most egy jó ideig az NB1 jelenti számára a legnagyobb erőpróbát. Lacit meg kölcsön akarja adni a Werder, mert az edző (a korábbi hangzatos nyilatkozatok ellenére) nem számít rá, egyelőre legalábbis biztos nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pb-nek igaza van, Lovre aszalódhat az NB1-ben, Kleinheislert meg már kölcsön akarják adni... :o amúgy Dzsudzsák maga is megjegyezte, hogy jó EB ide vagy oda, nincs nagyon érdeklődés a magyar focisták iránt. Érthetetlen, mert Fiola, Kádár, Nagy, Kleinheisler és Gera is bizonyította a tornán, hogy nemzetközi szinten felveszik a versenyt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lovrencsics nem lépett előre a Fradival, ráadásul most egy jó ideig az NB1 jelenti számára a legnagyobb erőpróbát. Lacit meg kölcsön akarja adni a Werder, mert az edző (a korábbi hangzatos nyilatkozatok ellenére) nem számít rá, egyelőre legalábbis biztos nem.

Kleinheisler sérült. Az EB alatt el volt alélva az edző, hogy eszük ágában sincs eladni mert fontos szerep hárulhat rá a csapatban. :lol:

 

A lokinak meg portugál edzője lett? :o

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Imre - Vader: 9 - 9 "Join me, and together we can rule the galaxy!"

Imre - Vader: 11 - 9 "Obi-wan taught you well."

Imre - Vader: 13 - 9 "If you will not turn to the dark side, maybe your sister will.

Imre - Vader: 14 -13 "I am altering the deal pray i don't alter it any further."

Imre - Vader: 14 -15 "Feel the dark side."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.