Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Ha nem csak a döntőt akkor nem?

 

Ilyet én nem mondtam :P

 

Ramos amúgy megtanulhatott volna méltósággal győzni, ha már "az úriemberek klubjának" egyik ikonja... http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/bl-jogos-vagy-sem-ezert-allitottak-ki-a-juve-jatekosat-2572989

 

Az eredményen nem változtatott volna semmit, de attól még ez gusztustalan volt, főleg a biztos előny birtokában... mondjuk érdekes lett volna, ha itt Ramos kapja meg a 2. sárgát...

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kiállítás jogos volt. Elsőre én is felhördültem, mert tényleg "dive"-nak látszott. De a lassítások alapján Quadrado kitér, hogy rátaposson Ramos lábára. Butaság volt ez Quadrado részéről, jogos és jó döntés volt, még ha Ramos túl is játszotta. A Real megérdemelten nyert, hihetetlen csapat. Buffont sajnálom nagyon :/ Így a Real mérkőzik meg ellenünk a szuperkupán :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kiállítás jogos volt. Elsőre én is felhördültem, mert tényleg "dive"-nak látszott. De a lassítások alapján Quadrado kitér, hogy rátaposson Ramos lábára.

 

Erről olyan videó van esetleg, ahol ez tisztán látszik? Mert én eddig csak olyat találtam, ahol tisztán látszik, hogy nem tapossa meg Ramost... Cuadrado is biztos olyan hülye, hogy a partjelző szemétől 1 méterre megtapos valakit...

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy Barca drukkertől nem is várok mást csak az akadékoskodást ha a Real Madrid elér valami nagy dolgot. Szerintem inkább koncentrálj a csapatodra mert nem tudom hogy te hogy vagy vele de én nem vagyok biztos hogy Valverde megfog birkózni a Barca kispadjával.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocsi, nekem is csak az utolsó pillanatban jutott eszembe! :(

 

Ha szeretnétek a konföderációs kupára tippelni (https://en.wikipedia.org/wiki/2017_FIFA_Confederations_Cup), itt jelezzétek, és megszervezem. Hagyományosan nem szoktuk, de ez is olyasmi mint az EB - VB, 4 évente van, lényegében a VB felvezetése.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jobb lábbal tényleg van egy lépés, ami indokolatlanul Ramos lába felé tart. Persze Ramos is rájátszott, mert egy ilyennek nem szabad, hogy ennyire fájjon, de már csak a törlesztési szándékért is adható a lap. Adott szituációban én mondjuk nem mutattam volna fel ezért a második sárgát, de adható volt

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem vagyok RM szurker, leginkább Mou óta (nem szeretem az ipsét, mert megöli a focit), inkább a Barcát szeretem (őket is leginkább Messi - Xavi - Iniesta tengely miatt szerettem meg). Tegnap este is a Juvénak szurkoltam, addig, ameddig 1-3 nem lett, akkor kikapcsoltam a tv-t és elmentem aludni, akkortól eldöntöttnek véltem a döntőt. Viszont le a kalappal a királyiak előtt. A teljesítményük nem kissebbíti semmi, a BL-ben a végső győzelmet nem ingyen adják, a címvédés pedig önmagában is egy igazán remek dolog, amit szerintem sokáig nem fognak felülmúlni. :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fulcrum, írtam azt is hogy megérdemelték, nem? Hogy egy 4-1-et nem kell megmagyarázni. Ahogy a Barca "botrányos" 6-1-ét sem kellett, emlékszel, arra is azt írtam, hogy egy 6-1-en nincs mit magyarázni. Mégis magyarázkodni kellett.

 

Azt is írtam, hogy Ramos színészi játéka már nem osztott, nem szorzott. Pont ezért gáz is, mert teljesen felesleges volt a részéről.

 

Légy büszke a csapatodra, hogy címet védtek, és hogy 5 év után leesett egy bajnoki cím is, ki tudja mikor jón a következő? :D a történelem sajnos csak a győztesekre emlékszik, de lesznek azért jópáran, akik úgy fognak emlékezni erre, mint a legvitathatóbb La Liga győzelem az utóbbi években. Ha nem ezen a színvonalon lenne a spanyol bíráskodás, most lehet, hogy más ünnepelne. És így is csak 3 pont volt a különbség. Ez persze nem menti fel a Barcát az alól, hogy röhejesen alibi csapatok ellen szórtak el értékes pontokat.

 

Valverdével kapcsolatban annyit tudok mondani, hogy Luchóról se képzelte senki, hogy első szezonjában triplázik :) egyébként egyetértek a döntéssel, hogy Luchónak mennie kellett idén, de én Sampaolit tartottam volna megfelelőnek, kár hogy ő Argentinát választotta

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

a történelem sajnos csak a győztesekre emlékszik, de lesznek azért jópáran, akik úgy fognak emlékezni erre, mint a legvitathatóbb La Liga győzelem az utóbbi években. Ha nem ezen a színvonalon lenne a spanyol bíráskodás, most lehet, hogy más ünnepelne.

Megmondom őszintén én ezt a bírózás dolgot csak tőled halottam itt sehol máshol még szakportálokon se olvastam azt hogy idén annyira botrányos lett volna a spanyol bíráskodást.

Itt pontosan mire gondolsz? A Baca ellen fújtak vagy a Real-t segítették vagy mind2?

 

A spanyol bíráskodás sose volt valami acélos és az volt a jellemző hogy a Realnak és Barcának szoktak kedvezni a kétesebb helyzetekben. Ez nagy csapat effektus amúgy nem spanyol sajátosság az angoloknál is érezhető.

Valverdével kapcsolatban annyit tudok mondani, hogy Luchóról se képzelte senki, hogy első szezonjában triplázik :) egyébként egyetértek a döntéssel, hogy Luchónak mennie kellett idén, de én Sampaolit tartottam volna megfelelőnek, kár hogy ő Argentinát választotta

Enrique nekem is eszembe jutott épp ezért gondolom hogy másodszor már nem biztos hogy befog jönni. Azért is furcsálltam a döntést mert szintem most oda egy nagyobb nevű edző kéne akinek már van tapasztalata hogyan kell egy sztárokkal teli öltözőt kezelni mert Enrique ebbe bukott bele, Messiék a fejére nőttek. Sampaolit én is jobbnak tartatom ha már őt is bedobták.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megmondom őszintén én ezt a bírózás dolgot csak tőled halottam itt sehol máshol még szakportálokon se olvastam azt hogy idén annyira botrányos lett volna a spanyol bíráskodást.

Itt pontosan mire gondolsz? A Baca ellen fújtak vagy a Real-t segítették vagy mind2?

 

 

 

 

 

A következő szezontól bevezetik a videóbírót Spanyolországban amúgy, úgy tudom. (amelyiket Kassai is használt a klub-vb-n)

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezeket videókat fordítva is összelehetne állítani. Barca javára és Real kárára is sokat tévedtek a bírók. Ne legyél ennyire csőlátású. Ha valami nagy geb@sz lett volna akkor azt sok helyen megírták volna.

 

Csak egy ellen példa: Alba az utolsó fordulóban úgy kapott 11-est hogy 2 méteres körzetben nem volt védő. :D:facepalm: És itt nem a Barcát fikázom hanem a bírót aki erre befújta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, meccs van. Igen...kérdés volt ez EB után, hogy fellángolás volt-e. Szerintem már nem kérdés. Storck előre takarózott...mondjuk ezt semmi nem menti ha így marad. Minimuzm le kell mondani majd. Meglátjuk. szokás szerint nem nézem, azt se tudtam, hogy ma meccs van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem érdekes ki jön...be kell vetni az egészet. Nincs értelme csinálni. Megint lehet kezdeni okoskodni, hogy kivel-mivel van a gond. Sz*rból nem lehet várat építeni.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem érdekes ki jön...be kell vetni az egészet. Nincs értelme csinálni. Megint lehet kezdeni okoskodni, hogy kivel-mivel van a gond. Sz*rból nem lehet várat építeni.

De tavaly meg mámor volt. Ha beveted, többé az se lesz. EB-ken van esély kijutni, VB-ken semmi. Persze ilyen játékkal sehol sincs. De 1-2 éve azért valóban volt fejlődés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mámor volt mert bemákoltunk pár meccset. Ez most már világos. A belga volt az első csapat aki komolyan vett minket. Láttuk mi lett. Storck meddig él még a mákokból? Ez a mai meccs egy katasztrófa. A magyar foci csak a pénz lenyúlásáról szólt és szól. Még ma is hallok példákat a környezetemből. Döbbenetes mik mennek. Ne reménykedj....sajnos túl jóhiszemű vagy. Ebben az országban ez főbenjáró hiba!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez a meccs... :facepalm: Fellángolás volt az EB, a VB számunkra sokáig elérhetetlen lesz sajna.

 

A mai meccsen látott játék meg elképesztő. :angry: Próbálok optimista lenni, de ez a csapat most nagyon sz*r volt. :( Hiányzott valami + a sérültek is ott voltak.

Az oroszok elleni vereséget még megértem, de egy Andorrát nem tudnak leverni? WTF???? (bocsi az összevisszaságot, most kavarognak bennem az érzelmek.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.